Co to jest funkcja niewysłania wiadomości na Instagramie & Jak z niego korzystać w 2023 roku?

Instagram jest jedną z najpopularniejszych platform mediów społecznościowych wśród konkurentów. Możesz udostępniać zdjęcia, filmy, historie i wysyłać wiadomości do znajomych na platformie. Ale ostatnio użytkownicy są zdezorientowani, czy mogą anulować wysyłanie wiadomości na platformie. Jeśli masz to samo pytanie, jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule opowiem o Funkcja cofania wysyłania wiadomości na Instagramie i można anulować wysyłanie wiadomości na Instagramie.

Sekcja Instagram DM to miejsce, w którym można wysyłać prywatne wiadomości jeden na jednego. Możesz nawet czatować grupowo w swoich bezpośrednich wiadomościach. Ale czasami mogłeś wysłać wiadomość do innej osoby przez pomyłkę i chcesz ją cofnąć; to jest, gdzie unsend Instagram wiadomość przychodzi do gry. 

Wysyłanie wiadomości na Instagramie to najłatwiejszy sposób na prywatny czat na platformie. Możesz łatwo wysyłać i anulować wysyłanie wiadomości do znajomych w sekcji DM na Instagramie. Tak więc, bez dalszych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się więcej o funkcji cofania wysyłania wiadomości na Instagramie.

Co to jest funkcja cofania wysyłania wiadomości na Instagramie?

Funkcja niewysłania wiadomości na Instagramie

Jak sama nazwa wskazuje, funkcja cofnięcia wysłania wiadomości na Instagramie pozwala użytkownikowi cofnąć wysłaną wiadomość. Gdy to zrobisz, wiadomość nie będzie już widoczna dla Ciebie i dla wszystkich uczestników rozmowy.

Funkcja cofnięcia wysłania wiadomości na Instagramie działa zarówno dla osoby, jak i wiadomości grupowej, ale należy pamiętać, że Instagram może nadal posiadać kopię usuniętych wiadomości.

Inną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest to, że jeśli odbiorca już przeczytał wiadomość, może również mieć jej kopię za pomocą zrzutu ekranu lub nagrania ekranu.

Jak cofnąć wysłanie wiadomości na Instagramie?

Teraz, gdy zrozumieliśmy, czym jest funkcja anulowania wysyłania wiadomości na Instagramie, nadszedł czas, aby zagłębić się w proces anulowania wysyłania wiadomości na Instagramie. Wykonaj poniższe kroki, aby anulować wysyłanie wiadomości na Instagramie. 

  1. Uruchom aplikację Aplikacja Instagram na swoim urządzeniu.
  2. Wpisz swoje poświadczenia i zaloguj się na swoje konto.
  3. Przejdź do strony Sekcja DM Instagrama, dotykając ikony samolotu.
  4. Zostaniesz przekierowany do chatbox, i wyświetli listę twoich rozmów.
  5. Przejdź do rozmowy i wybierz wiadomość które chcesz anulować.
  6. Długie naciśnięcie na tej wiadomości i wybierz opcję Unsend i voila, gotowe!
  7. Niewysłana wiadomość będzie natychmiast znikają ze skrzynki odbiorczej, a także nie będzie żadnych oznak niewysłania wiadomości, takich jak transkrypcja niewysłanych wiadomości.

Uwaga: Należy pamiętać, że po anulowaniu wiadomości nie można jej już przywrócić.

Limit czasu na niewysłanie wiadomości na Instagramie

Jak już wspomnieliśmy, możesz anulować wysyłanie dowolnej wiadomości na Instagramie, niezależnie od tego, czy jest to prywatny czat jeden na jednego, czy czat grupowy. W przeciwieństwie do Facebooka, który pozwala użytkownikowi mieć maksymalnie 10 minut na anulowanie tej wiadomości. Instagram umożliwia anulowanie wysyłania wiadomości w dowolnym momencie.

Brak limitu czasu jest zdecydowanie korzystny dla użytkowników Instagrama, ponieważ możesz łatwo usunąć wiadomość na Instagramie, kiedy tylko chcesz.

Czy Instagram powiadamia o niewysłaniu wiadomości??

Funkcja niewysłania wiadomości na Instagramie

Ku uciesze użytkowników, Instagram nie powiadamia użytkownika o niewysłanej wiadomości na platformie.

Po wybraniu opcji cofnięcia wysłania wiadomości na Instagramie, wiadomość zniknie z okna czatu, a odbiorca nie zostanie o tym powiadomiony. Tak więc, oczywiście, nie musisz się martwić o niewysłane ryzykowne teksty lub literówki, które wysłałeś do znajomego, klientów lub współpracowników.

Czy można zgłaszać niewysłane wiadomości na Instagramie??

Jedną z głównych obaw użytkowników dotyczących niewysłanej wiadomości jest to, czy niewysłana wiadomość zostanie zgłoszona na platformie. Cóż, aby wszystko było jasne i łatwiejsze do zrozumienia, tak, niewysłana wiadomość może zostać zgłoszona na Instagramie. 

Opcja anulowania wysyłania na Instagramie wyraźnie stwierdza, że jeśli użytkownik zdecyduje się zgłosić czat lub rozmowę, niewysłane wiadomości nadal będą uwzględnione w tym raporcie, ale kluczowym czynnikiem jest to, że powinno to nastąpić w ciągu 14 dni od wycofania wiadomości.

Należy więc pamiętać, że niewysłana wiadomość jest nadal częścią bazy danych Instagrama, ale tylko przez określony czas.

Podsumowanie

Instagram nigdy nie przestaje eksperymentować. Co drugi dzień Instagram wprowadza nową funkcję. Instagram z łatwością pozwala użytkownikowi wysyłać i anulować wysyłanie wiadomości na platformie. Aby dowiedzieć się Funkcja niewysłania wiadomości na Instagramie i Co się stanie, jeśli usunę wiadomość na Instagramie?, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym.

Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, mediów społecznościowych i gier, odwiedzaj witrynę. W przypadku jakichkolwiek pytań skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Często zadawane pytania

1. Co się stanie, gdy cofnę wysłanie wiadomości na Instagramie??

Po anulowaniu wysyłania wiadomości nie będzie ona już widoczna dla osób uczestniczących w czacie.

2. Czy powiadomi, jeśli cofnę wysłanie wiadomości na Instagramie??

 Instagram nie powiadamia użytkownika o niewysłanej wiadomości na platformie. 

3. Jak długo trwa anulowanie wiadomości na Instagramie??

Po długim naciśnięciu wiadomości i anulowaniu jej, wiadomość zostanie natychmiast anulowana.

4. Jak cofnąć wysłanie wiadomości na Instagramie bez wiedzy użytkowników??

Naciśnij i przytrzymaj wiadomość, którą chcesz usunąć i kliknij opcję ‘unsend’. Członkowie w oknie czatu nie znajdą niewysłanej wiadomości w historii czatu.

5. Czy mogę anulować wysłanie wiadomości, gdy odbiorca już ją przeczytał??

 Tak, funkcja anulowania wysyłania nie jest uzależniona od tego, czy odbiorca już ją widział. Możesz anulować wysyłanie wiadomości na Instagramie nawet po przeczytaniu jej przez odbiorcę. 

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka