Czy Instagram powiadamia o zrobieniu zrzutu ekranu DM?? [Odpowiedź]

Instagram jest znany z szybkich aktualizacji, platforma wprowadza nowe funkcje co kilka tygodni. Ciesząc się tymi funkcjami, istnieją pewne zawiłości, które powinieneś wiedzieć o tych funkcjach. Czasami możesz być trochę podstępny i chcieć zrobić zrzut ekranu DM na Instagramie, ale to, czy Instagram powiadomi użytkownika, czy nie, może cię trochę zdezorientować. W tym artykule odpowiedziałem na wszystkie twoje pytania i powiem ci, Czy Instagram powiadamia o zrobieniu zrzutu ekranu DM?.

DM lub bezpośrednia wiadomość na Instagramie to osobiste okno czatu, w którym można prowadzić rozmowy indywidualne lub grupowe z innymi użytkownikami platformy. Podczas gdy DM jest dość prywatną przestrzenią dla użytkownika, istnieją pewne funkcje w sekcji DM, które nie są znane użytkownikowi. Ale nie martw się, jestem tutaj, aby ci w tym pomóc.

Podczas gdy zrzut ekranu postu, historii lub DM jest powszechną praktyką dla wielu użytkowników Instagrama. Ale aby wiedzieć, czy Instagram powiadamia drugiego użytkownika, tak jak na Snapchacie, musisz zostać ze mną. Tak więc, bez zbędnych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się, czy Instagram powiadamia o zrzutach ekranu DM i czy ktoś może zobaczyć, czy wykonałeś zrzut ekranu Instagram DM.

Czy Instagram powiadamia o zrobieniu zrzutu ekranu DM??

Czy Instagram powiadamia o zrobieniu zrzutu ekranu DM?

Cóż, odpowiadając na pytanie, Instagram może, ale nie musi powiadomić odbiorcę o zrzucie ekranu, wszystko zależy od rodzaju wysyłanego DM. W przypadku zwykłej rozmowy DM, Instagram nie powiadomi użytkownika o zrzucie ekranu.

Jednak w przypadku, gdy rozmowa, którą prowadzisz z użytkownikiem, jest w trybie Vanish Mode – funkcji, która powoduje znikanie zdjęć lub filmów z wiadomościami, Instagram powiadomi o zrobieniu zrzutu ekranu.

Możemy więc stwierdzić, że ostatecznie sprowadza się to do rodzaju wiadomości, którą zamierzasz wykonać zrzut ekranu na platformie. Ale jest pewien hack, jeśli odbiorca zrobi zrzut ekranu wiadomości, gdy jest odłączony od Internetu lub ręcznie zrobi zdjęcie swojego ekranu innym urządzeniem, nigdy się o tym nie dowiesz.

Czy Instagram powiadamia o nagrywaniu DM na ekranie??

Czy Instagram powiadamia o zrobieniu zrzutu ekranu DM?

Teraz, gdy dowiedzieliśmy się o procesie zrzutu ekranu Instagram DM, nadszedł czas, aby zanurzyć się i dowiedzieć się o procesie nagrywania ekranu oraz o tym, czy Instagram powiadamia Cię, gdy nagrywasz DM na ekranie.

Cóż, aby odpowiedzieć na twoje pytanie, nagrywanie ekranu DM na Instagramie odbywa się według tej samej zasady, co zrzuty ekranu, co oznacza, że w przypadku nagrywania ekranu DM, Instagram nie wysyła żadnego powiadomienia. Jeśli jednak nagrywasz ekran, gdy tryb Vanish jest włączony, wszelkie wiadomości nagrane na ekranie spowodują wysłanie powiadomienia.

Zasady są tutaj również takie same, oznacza to, że jeśli wyłączysz Internet lub ręcznie nagrasz wideo wiadomości za pomocą innego urządzenia, Instagram nie powiadomi Cię o tym.

Dlaczego Instagram powiadamia w niektórych sytuacjach, a w innych nie??

Czy Instagram powiadamia o zrobieniu zrzutu ekranu DM?

Instagram umożliwia użytkownikowi swobodne wykonywanie zrzutów ekranu lub nagrywanie ekranu na platformie. Użytkownik może być nieco zdezorientowany, dlaczego Instagram powiadamia w niektórych sytuacjach, a nie w innych.

Cóż, cały cel trybu Vanish polega na tym, że wiadomości nie będą zapisywane do przeglądania na zawsze. Działa to w obie strony.e. Zarówno nadawca, jak i odbiorca wiedzą, że wiadomości w trybie Vnaish są natychmiastowe i powinny automatycznie znikać.

Tak więc Instagram ustawił go tak, aby powiadamiał użytkowników, jeśli znikająca wiadomość zostanie zrzutem ekranu, ponieważ chodzi o to, że nigdy nie można ich ponownie wyświetlić po ich zniknięciu.

Ale to samo nie dotyczy zwykłych DM, ponieważ DM można przeglądać tyle razy, ile chcesz, nawet po upływie długiego czasu. A ponieważ te wiadomości i tak są zapisywane na stałe, Instagram nie uważa za stosowne, abyś sam je zapisywał.

Zasady powiadamiania o zrzutach ekranu na Instagramie dla różnych funkcji

Ponieważ Instagram umożliwia swobodne wykonywanie zrzutów ekranu na platformie, to, czy powiadamia użytkownika o różnych funkcjach, takich jak historie lub posty, które są zrzutami ekranu, jest tym, co zaciekawia użytkownika. Na poniższej liście wyjaśniłem, kiedy platforma powiadamia o zrzucie ekranu.

  1. Posty na Instagramie: Instagram nie wysyła powiadomienia o zrobieniu zrzutu ekranu czyjegoś posta.
  2. Instagram Story: Instagram nie wysyła powiadomienia, gdy robisz zrzut ekranu czyjejś historii.
  3. Instagram Permanent DMs: Instagram nie wysyła powiadomienia o zrobieniu zrzutu ekranu stałego DM.
  4. Znikające DM na Instagramie: Instagram powiadomi Cię tylko o zrzucie ekranu wykonanym z wiadomości w trybie Vanish lub znikającym zdjęciu lub filmie wysłanym w prywatnym wątku DM.

Podsumowanie

Instagram jest znany z najnowszych aktualizacji i przyjaznych dla użytkownika funkcji. Co drugi dzień pojawia się nowa aktualizacja z Instagrama. Ostatnio użytkownicy chcieli wiedzieć, czy Instagram powiadamia o zrzutach ekranu, czy nie. Aby wiedzieć, Czy Instagram powiadamia o zrzutach ekranu DM i czy pokazuje zrzuty ekranu na Instagram DM, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym.

Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, mediów społecznościowych i gier, odwiedzaj witrynę. W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Często zadawane pytania

1. Czy Instagram powiadamia o zrobieniu zrzutu ekranu??

Instagram nie powiadamia użytkowników, gdy ktoś robi zrzut ekranu ich postu, ale robi to w przypadku znikających wiadomości.

2. Czy Instagram powiadamia o usunięciu wiadomości??

Drugi użytkownik nie otrzyma powiadomienia o usunięciu wiadomości, ani nie będzie mógł zobaczyć, że wiadomość kiedykolwiek tam była.

3. Czy można usunąć Instagram DM po jego wysłaniu??

Jedynym sposobem na usunięcie wiadomości na Instagramie z obu stron jest jej anulowanie. 

czy pokazuje zrzuty ekranu na instagram dm?

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka