Czy Instagram usunął notatki: Poznaj wewnętrzne szczegóły!

Instagram to popularna aplikacja do udostępniania zdjęć, ale w ostatnich latach platforma odważyła się na filmy dzięki funkcjom IGTV i Reels. Instagram uruchomił funkcję notatek; funkcja ta umożliwia użytkownikowi udostępnianie krótkich wiadomości, które mogą publikować swoim obserwatorom w sekcji DM. W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że Instagram usunął notatki. W tym artykule powiem ci, Czy Instagram usunął notatki?? Otrzymasz odpowiedzi na temat tego, co stało się z Notatkami na Instagramie.

Funkcja notatek na Instagramie to w zasadzie znikająca wiadomość. Wiadomości na Instagramie znikają i znikają po 24 godzinach; można je znaleźć nad sekcją DM w aplikacji. Limit słów dla notatek na Instagramie wynosi 60 słów.

Zacznijmy więc i dowiedzmy się, Czy Instagram usunął notatki?? Powiem ci, że do tej pory nie było oficjalnego oświadczenia Instagrama. Jednak, aby uzyskać więcej informacji, czytaj dalej i dowiedz się, dlaczego mój Instagram nie ma Notatek!

Czy Instagram usunął notatki?

Na razie nie ma oficjalnego oświadczenia o tym, czy Instagram usuwa funkcję notatek na platformie. Jeśli pojawi się aktualizacja z platformy Instagram, zostaniesz zaktualizowany tutaj.

W ostatnich miesiącach i marcowej aktualizacji Instagrama, Instagram widział wiele zmian na platformie, wprowadzając nowe funkcje i usuwając niektóre funkcje.

1. Instagram dodał funkcję odpowiadania na komentarze na rolce za pomocą innej rolki

Czy Instagram usunął notatki?

W ramach rozwoju Instagram dodał funkcję, w której można odpowiedzieć na komentarz za pomocą kołowrotka, który zawiera komentarz jako naklejkę. Podstawowym motywem tej funkcji jest zwiększenie zaangażowania użytkowników.

Odpowiadanie na komentarz do rolki za pomocą innej rolki jest ekscytującą funkcją, funkcja ta pojawia się po bardzo popularnym komentowaniu za pomocą GIF-a na platformie.

2. Instagram wprowadza zamianę tekstu na mowę i efekty głosowe na rolkach

Czy Instagram usunął notatki?

Instagram jest gotowy do wprowadzenia zamiany tekstu na mowę i efektów głosowych na rolkach. W oświadczeniu Instagrama funkcja zamiany tekstu na mowę „działa w naszym narzędziu tekstowym w kamerze Reels i pozwala automatycznie generowanemu głosowi czytać tekst na głos.” Funkcja ta pozwoli użytkownikowi na dodawanie narracji bez użycia własnego głosu, dzięki czemu rolki będą zabawne i dziwaczne na platformie.

3. Instagram zaprzestaje stosowania krótszego dziennego limitu czasowego

Czy Instagram usunął notatki?

Instagram oficjalnie ogłosił, że rezygnuje z krótszego dziennego limitu czasu. Funkcja ta pozwala użytkownikowi zaktualizować swoje ustawienia. Wcześniej użytkownik mógł wybrać limit czasu wynoszący zaledwie pięć minut dziennie. Jednak nowy limit czasu zaczyna się od 30 minut i trwa do trzech godzin.

Zgodnie z oświadczeniem Instagrama, „Chcemy umożliwić ludziom podejmowanie świadomych decyzji dotyczących tego, ile czasu spędzają i jak chcą angażować się w aplikację.”

4. Instagram powraca z porządkiem chronologicznym w algorytmie

Czy Instagram usunął notatki?

Ku uciesze użytkowników, Instagram będzie preferował kanały oparte na chronologii. Kanał oparty na chronologii daje kontu użytkownika większe szanse na organiczny rozwój i zwiększenie zaangażowania w tym samym czasie. Instagram będzie aktualizował stronę kanału w sposób odpowiadający preferencjom użytkownika, co spotkało się z ogromną krytyką ze strony właścicieli małych firm i twórców.

5. Instagram uruchomił kanał transmisji na platformie

Czy Instagram usunął notatki?

Instagram niedawno uruchomił nową funkcję czatu na platformie o nazwie „Kanały”.” Funkcje kanałów pozwolą twórcom Instagrama łączyć się bezpośrednio ze swoimi obserwatorami, wysyłając wiadomości typu „jeden do wielu”.

Według szefa Instagrama, Adama Mosseri: „Ludzie w rzeczywistości udostępniają więcej zdjęć i filmów w DM niż w Stories w danym dniu. I udostępniają więcej zdjęć i filmów w Stories niż w [the] Feed.”

Dlaczego nie widzę notatek na Instagramie??

Notatki na Instagramie to świetny sposób na wysyłanie krótkich, znikających wiadomości na platformie. Najczęstszy powód, dla którego nie można zobaczyć notatek na Instagramie na platformie:

1. Przestarzała aplikacja Instagram: Powodem, dla którego nie możesz zobaczyć notatek na Instagramie, jest to, że możesz używać starszej wersji aplikacji Instagram. Spróbuj zaktualizować aplikację do najnowszej wersji, przechodząc do sklepu z aplikacjami i aktualizując aplikację.

2. Funkcja notatek na Instagramie niedostępna w Twoim regionie: Innym możliwym powodem, dla którego nie możesz zobaczyć notatek na Instagramie w swojej aplikacji, jest to, że funkcja może być obecnie niedostępna w Twoim regionie.

3. Notatki na Instagramie mogą być wyciszone: Instagram pozwala użytkownikowi wyciszyć swoje notatki. Aby sprawdzić, czy wyciszyłeś Notatki z określonego konta, przejdź do jego profilu i kliknij kartę Obserwujący pod jego biografią. Następnie dotknij przycisku Wycisz i wyłącz opcję Notatki.

Jak naprawić Notatki na Instagramie, które nie są wyświetlane?

Czy Instagram usunął notatki: Poznaj szczegóły!

Po poznaniu powodów, dla których Notatki na Instagramie zniknęły, dowiedzmy się, jak uzyskać Notatki na Instagramie, jeśli nie są wyświetlane. Sprawdź teraz poprawki!

Poprawka 1:- Napraw notatki na Instagramie, które nie są wyświetlane przez Aktualizacja aplikacji Instagram

Jeśli Notatki na Instagramie nie są wyświetlane na platformie, możesz po prostu zaktualizować aplikację Instagram. Aby zaktualizować aplikację, po prostu przejdź do strony App Store lub Google Play Store, wyszukaj Aplikacja Instagram, i dotknij Aktualizacja. Teraz ponownie otwórz Instagram i sprawdź, czy funkcja Notatek pojawia się na platformie.

Poprawka 2:- Napraw notatki na Instagramie, które nie są wyświetlane, sprawdzając dostępność funkcji notatek w Twojej okolicy

Innym sposobem na naprawienie funkcji Notatki w aplikacji jest sprawdzenie dostępności tej funkcji w danym obszarze. Ta funkcja została wprowadzona w zeszłym roku, więc może istnieć możliwość, że nie jest ona dostępna w Twojej okolicy. Jedyne, co możesz zrobić, to poczekać na pojawienie się tej funkcji w Twoim kraju.

Poprawka 3:- Naprawianie notatek na Instagramie, które nie są wyświetlane Przez ponowne uruchomienie urządzenia

Jeśli Instagram zniknął z aplikacji, możesz po prostu ponownie uruchomić urządzenie. W tym celu możesz dotknąć i przytrzymać przycisk zasilania i dotknąć ponownego uruchomienia urządzenia. Po ponownym uruchomieniu urządzenia ponownie otwórz aplikację i sprawdź, czy funkcja pojawia się na platformie.

Poprawka 4:- Naprawianie notatek na Instagramie, które nie są wyświetlane Przez odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji

Innym sposobem na naprawienie funkcji Notatek na Instagramie jest usunięcie i ponowne zainstalowanie aplikacji. Przejdź do App Store lub Play Store, wyszukaj aplikację Instagram i dotknij Odinstaluj. Po odinstalowaniu aplikacji przejdź do Sklepu Play lub App Store i zainstaluj ją ponownie.

Fix 5:- Napraw notatki na Instagramie, które nie są wyświetlane przez włączenie statusu aktywności

Aby uzyskać funkcję Notatek na Instagramie na platformie, możesz po prostu włączyć Status aktywności. Aby włączyć Status aktywności, wykonaj poniższe czynności-

  1. Otwórz aplikację Instagram aplikacja.
  2. Stuknij w trzy linie w prawym górnym rogu ekranu.
  3. Stuknij w Ustawienia i Prywatność.
  4. Stuknij w Status aktywności i włącz ją.

Jak korzystać z funkcji notatek na Instagramie?

Notatki na Instagramie pojawiają się na górze DM i możesz udostępniać znikające treści swoim bliskim znajomym lub wspólnym obserwatorom. Aby dowiedzieć się, jak korzystać z Notatek na Instagramie, wykonaj następujące kroki.

Czy Instagram usunął notatki?
  1. Aby korzystać z Notatek na Instagramie, upewnij się, że Aplikacja Instagram jest zaktualizowana do najnowszej wersji. Jeśli nie zaktualizuj aplikację do najnowszej wersji ze sklepu Play lub App Store.
  2. Uruchom aplikację Instagram aplikacji na urządzeniu.
  3. Przejdź do sekcji ikona wiadomości bezpośredniej na stronie.
  4. Notatki na Instagramie pojawią się nad ekranem wiadomości bezpośrednich na ekranie aplikacji.
  5. Stuknij w Zostaw notatkę.
  6. Możesz napisać 60-słowną notatkę i wysłać ją do swoich bliscy znajomi lub wspólni obserwatorzy.

Podsumowanie

Instagram nigdy nie przestaje eksperymentować. Co drugi dzień pojawia się nowa funkcja uruchomiona przez Instagram. Niedawno Instagram uruchomił funkcję notatek, która pozwala użytkownikowi udostępniać krótkie wiadomości w sekcji DM. Wiedzieć, Czy Instagram usunął notatki?, Przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, mediów społecznościowych i gier, odwiedzaj witrynę. W przypadku jakichkolwiek pytań skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Często zadawane pytania

Czy Instagram nadal ma funkcję notatek??

Tak, znikające wiadomości z notatek na Instagramie są nadal na platformie. Możesz łatwo wysyłać notatki o długości 60 słów do swoich obserwujących na platformie.

Czy Instagram usunął notatki??

Na chwilę obecną nie ma oficjalnego oświadczenia o tym, czy Instagram usuwa funkcję notatek na platformie.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka