Czy mogę usunąć książki z mojego Kindle??

Odpowiedź

1. Można do niej przejść, klikając trójkąt obok opcji Twoje konto i listy po lewej stronie strony Amazon.
  2. Wybieranie treści i urządzeń.
  3. Następnie kliknij na zakładkę Your Content. Na liście znajdź książkę, którą chcesz usunąć na stałe.
  4. Kliknąć przycisk „Actions” obok tytułu. W wyskakującym menu kliknij Delete.

Jak usunąć książki z Kindle

Jak usunąć / wykasować książki z Kindle Paperwhite?

Dlaczego nie mogę usunąć książki z mojego Kindle??

Książki z Kindle można usunąć tylko poprzez usunięcie całego konta Kindle i rozpoczęcie od nowa. Dzieje się tak dlatego, że Amazon nie chce, abyś dzielił się książkami lub usuwał je z urządzenia.

Jak usunąć książki z Kindle, ale zachować je w bibliotece??

Aby usunąć książki ze swojego Kindle:
1) Przejdź na stronę Manage Your Content and Devices (Zarządzaj zawartością i urządzeniami) w serwisie Amazon.com i wybierz zakładkę „Your Content”.
2) Zaznacz książkę, którą chcesz usunąć, i wybierz „Usuń ten tytuł”.”
3) Kliknij „Yes, delete this title.”
4) Książka zostanie teraz usunięta z Twojego urządzenia Kindle.

Jak wyczyścić bibliotekę Kindle?

Jeśli masz Kindle, to są dwa główne sposoby na uporządkowanie swojej biblioteki. Pierwszym sposobem jest użycie przycisku „Archive” na samym Kindle. Po drugie, należy przejść na stronę „Manage Your Content and Devices” w Amazon.com.
Pierwsza opcja jest najłatwiejsza, ale dotyczy tylko Twojego urządzenia. Jeśli chcesz usunąć książki ze wszystkich swoich urządzeń, musisz skorzystać z drugiej opcji.

Dlaczego usunięte książki są nadal widoczne na Kindle?

Książki usunięte z urządzenia Kindle będą nadal widoczne na stronie Amazon. Dzieje się tak dlatego, że Amazon nie usuwa książki ze swoich serwerów, dopóki nie zostanie ona zsynchronizowana z urządzeniem przez określony czas.

Czy mogę zobaczyć historię czytania na Kindle??

Tak, na swoim Kindle możesz zobaczyć historię swojego czytania. Można również usuwać pozycje z listy, naciskając i przytrzymując je.

Jak zarządzać moimi książkami Kindle?

Aplikacja Kindle dla komputerów z systemem Mac i Windows umożliwia synchronizację biblioteki Kindle z komputerem, dzięki czemu można łatwo porządkować książki Kindle i zarządzać nimi. Dostęp do Kindle Store można również uzyskać bezpośrednio z aplikacji.

Czy książki na Kindle zajmują miejsce w pamięci?

Książki Kindle nie zajmują miejsca w pamięci urządzenia, ale zajmują miejsce w chmurze. Jeśli chcesz je usunąć, możesz to zrobić, przechodząc na stronę „Manage Your Content and Devices” (Zarządzanie zawartością i urządzeniami) w witrynie Amazon.

Jak organizować książki Kindle w foldery??

Aplikacja Kindle dla systemów iOS i Android pozwala na tworzenie folderów. Aby to zrobić, dotknij książki i przytrzymaj ją, aż zacznie się trząść, a następnie przeciągnij ją do folderu, w którym ma się znaleźć.

Jak mogę zwrócić książkę Kindle??

Najprostszym sposobem zwrotu książki Kindle jest przejście na stronę Manage Your Kindle, wybranie tytułu, który chcemy zwrócić i kliknięcie na Actions. Następnie wybierz opcję Zwróć tę książkę, a następnie kliknij przycisk Zwróć.

Można mieć więcej niż jeden Kindle na tym samym koncie?

Tak, na jednym koncie można mieć więcej niż jeden Kindle. Można też udostępniać książki innym osobom na swoim koncie.

Co się stanie, gdy zabraknie miejsca na Kindle?

Gdy zabraknie miejsca na Kindle, można usunąć książki lub inną zawartość, aby zwolnić miejsce. Można również przenieść książki Kindle na komputer i usunąć je z urządzenia.

Ile książek mogę mieć w swojej bibliotece Kindle??

Nie ma ograniczeń co do liczby książek, które można mieć w bibliotece Kindle.