Czy mogę usunąć moje konto Disney Plus??

Odpowiedź

1. Przejdź do witryny Disney Plus i zaloguj się.
  2. Kliknij ikonę „Profil” w prawym górnym rogu strony.
  3. Następnie wybierz opcję „Ustawienia konta.”
  4. Przewiń stronę do dołu i kliknij „Usuń konto”.”
  5. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby usunąć swoje konto.

Jak anulować subskrypcję Disney Plus?

Jak anulować usługę Disney Plus

Jak usunąć moje konto Disney Plus??

Najprostszym sposobem na usunięcie konta Disney Plus jest przejście na stronę internetową i kliknięcie opcji „Anuluj subskrypcję” na karcie „Twoje konto”.

Dlaczego nie mogę usunąć mojego konta Disney Plus??

Nie ma sposobu na usunięcie konta Disney Plus. Możliwe, że jesteś zalogowany na niewłaściwe konto, a wylogowałeś się z właściwego. Jeśli tak się nie stanie, może to być spowodowane tym, że Disney Plus nie udostępnił jeszcze sposobu na usuwanie kont.

Co się stanie, jeśli usunę swoje konto Disney Plus??

Jeśli usuniesz swoje konto Disney Plus, wszystkie zakupione przez Ciebie filmy i programy telewizyjne zostaną usunięte z Twojej biblioteki. Stracisz także dostęp do wszystkich tytułów, które są jeszcze w bezpłatnym okresie próbnym.

Czy mogę zrezygnować z usługi Disney Plus w dowolnym momencie??

Disney Plus jest usługą opartą na subskrypcji, co oznacza, że możesz ją anulować w dowolnym momencie.
Aby anulować subskrypcję Disney Plus, należy odwiedzić następujące łącze: https://help.disneyplus.

Ile kosztuje Disney plus miesięcznie??

Disney Plus to nowa usługa strumieniowa firmy Disney, która będzie dostępna od 12 listopada. Miesięczna opłata za subskrypcję tej usługi wynosi 7 USD.99.
Disney Plus zawiera wszystkie filmy, programy telewizyjne i oryginalne treści Disneya, które pokochałeś, ale teraz w jednym miejscu.

Jak anulować pakiet Disneya i zachować Disney Plus??

Możesz zrezygnować z pakietu Disney i zachować pakiet Disney plus, odwiedzając następujące łącze: https://www.disneyplus.

Czy można mieć więcej niż jedno konto w serwisie Disney Plus??

Tak. Disney Plus to serwis streamingowy online, który będzie miał miesięczny darmowy okres próbny dla wszystkich nowych członków. Możesz utworzyć dowolną liczbę kont, ale każde konto musi być utworzone z innym adresem e-mail.

Skąd mam wiedzieć, że ktoś korzysta z mojego konta Disney Plus??

Disney Plus jest usługą płatną, więc jeśli ktoś korzysta z Twojego konta bez Twojej zgody, prawdopodobnie je kradnie. Jeśli masz jakieś inne konta na tym samym urządzeniu, które nie są używane, powinieneś być w stanie stwierdzić, czy ktoś korzysta z Twojego konta Disney Plus, sprawdzając, czy są używane inne konta.

Jak zmienić konto główne w usłudze Disney plus??

Jeśli chcesz zmienić swoje główne konto w Disney+, najłatwiejszym sposobem jest zalogowanie się, a następnie przejście do swojego profilu. Tam wybierz opcję „Zmień konto główne”, a następnie wybierz konto, które ma być kontem głównym.

Ile kont można mieć w Disney Plus?

Disney Plus będzie miał 5 kont dla różnych typów członków rodziny. Pierwsze konto jest dla dzieci, drugie konto jest dla nastolatków, trzecie konto jest dla dorosłych, czwarte konto jest dla dziadków, a piąte konto jest dla rodziców.