Czy mogę zrezygnować z konta Netflix po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego??

Odpowiedź

Jeśli chcesz zrezygnować z członkostwa, pamiętaj, aby zrobić to, gdy darmowy okres próbny jest jeszcze aktywny. Najlepiej jest zadzwonić jeszcze tego samego dnia, w którym zarejestrowałeś się w serwisie Netflix. Nawet jeśli anulujesz subskrypcję pierwszego dnia, będziesz mieć dostęp do Netflixa przez kolejny miesiąc.

Jak zrezygnować z konta Netflix po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego – pełna instrukcja!

Anulowanie bezpłatnego okresu próbnego w serwisie Netflix

Czy zostanę obciążony kosztami, jeśli anuluję bezpłatny okres próbny??

Zazwyczaj w przypadku „bezpłatnej wersji próbnej” musisz podać numer karty kredytowej.” W ten sposób firma może obciążyć Cię, jeśli nie zrezygnujesz z usługi przed upływem okresu próbnego. Nieuczciwe firmy utrudniają zakończenie subskrypcji i nadal wystawiają rachunki, nawet jeśli użytkownik nie chce już korzystać z danego towaru lub usługi.

Dlaczego Netflix obciążył mnie opłatą za bezpłatną wersję próbną??

Jeśli zauważysz opłaty na swoim koncie Netflix podczas bezpłatnego okresu próbnego, jest bardziej prawdopodobne, że jest to kontrola autoryzacji niż opłata. Aby upewnić się, że metoda płatności jest prawdziwa, Netflix przeprowadza testowe pobieranie opłat. Wydaje się, że jest to opłata, ale nią nie jest.

Dlaczego Netflix naliczył mi opłatę po anulowaniu subskrypcji??

Jeśli Twoje konto zostało zlikwidowane, ale nadal widzisz opłatę, możliwe, że ktoś, kto korzystał z Twojego konta, nieumyślnie uruchomił je ponownie. Przejdź do netflix.com/cancelplan i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Czy po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego trzeba zapłacić za korzystanie z serwisu Netflix??

Aby rozpocząć strumieniową transmisję w serwisie Netflix, musisz się najpierw zarejestrować. Nie zostaniesz obciążony opłatą za pierwszy miesiąc. Po zakończeniu miesięcznej bezpłatnej wersji próbnej, aby kontynuować transmisję strumieniową, należy uiścić opłatę. Jeśli nie anulujesz swojego członkostwa w ciągu miesięcznego okresu próbnego, zostaniesz obciążony opłatą po zakończeniu tego miesiąca.

Czy Netflix jest bezpłatny przez 30 dni??

Czy istnieje bezpłatna wersja próbna Netflixa?? Tak, istnieje taka możliwość. Przed podpisaniem płatnego członkostwa Netflix pozwala wypróbować swoje usługi przez 31 dni. Jeśli nie korzystałeś wcześniej z serwisu Netflix, może Ci przysługiwać bezpłatny okres próbny – jeden miesiąc bezpłatnej usługi na użytkownika.

Co się dzieje po rozpoczęciu bezpłatnego okresu próbnego??

Czasami możesz rozpocząć bezpłatną wersję próbną bez podawania danych karty kredytowej lub innych informacji dotyczących płatności, ale nie zawsze tak jest. Często od razu wymagane są szczegóły dotyczące płatności, aby usługa mogła obciążyć użytkownika po zakończeniu okresu próbnego. Jest to zwodnicza metoda, ale firmy mają do tego prawo.