Czy Netflix jest bezpieczny w przypadku bezpłatnego okresu próbnego??

Odpowiedź

Jak na pewno zauważyliście, do aktywacji konta potrzebny jest numer karty kredytowej, a Netflix zacznie naliczać miesięczną stawkę, jeśli nie zrezygnujecie z usługi przed końcem okresu próbnego. Zwróć uwagę na dokładną datę badania, a wszystko będzie w porządku.

Jak zarejestrować się w serwisie Netflix na bezpłatny okres próbny | Przewodnik po serwisie Netflix Część 1

Jak zamówić bezpłatny okres próbny Netflix (30 dni całkowicie za darmo)

Czy nadal można uzyskać 30-dniowy bezpłatny okres próbny w serwisie Netflix??

W każdej chwili możesz zrezygnować online lub zmienić plan, nie ma żadnych zobowiązań ani umów. Nie ma żadnych abonamentów, opłat za zakończenie umowy ani zobowiązań. Możesz zarejestrować się w serwisie Netflix i cieszyć się wszystkim, co ten serwis ma do zaoferowania.

Czy Netflix ma bezpłatny okres próbny 2021?

Niestety, Netflix nie oferuje bezpłatnych planów próbnych w 2021 r. Nadal możesz jednak postępować zgodnie z procedurami, aby dołączyć do usługi i wykupić abonament. W każdej chwili możesz zmienić plan lub zrezygnować z członkostwa online. Przejdź do strony Netflix.com, aby rozpocząć aplikację o członkostwo.

Czy Netflix jest darmowy przez 1 miesiąc??

Darmowy okres próbny Netflix powraca na kolejne 30 dni. Tym razem jednak osoby niebędące subskrybentami będą mogły oglądać poszczególne materiały. Osoby niebędące abonentami mogły wcześniej oglądać treści Netfliksa za darmo przez ograniczony okres 30 dni w ramach testu, który trwał do zeszłego roku.

Czy Netflix zlikwidował darmowy okres próbny??

Według rzecznika Netfliksa usługa zakończyła darmowy okres próbny w Stanach Zjednoczonych w październiku 2020 roku: „Przyglądamy się różnym strategiom marketingowym w USA, aby przyciągnąć nowych abonentów i zapewnić im fantastyczne wrażenia z korzystania z Netflixa”.”

Czy ceny Netflixa wzrosną w 2021 r?

Coraz większą popularnością cieszy się jednak plan standardowy, który oferuje dwa jednoczesne strumienie i dostęp do biblioteki Netflixa w wysokiej rozdzielczości. Teraz będzie to kosztować 13 dolarów.99 zamiast 12 dolarów miesięcznie.99 za miesiąc.

Czy mogę mieć Netflix za darmo??

Aby dowiedzieć się, co można oglądać za darmo, wejdź na stronę Netflix pod adresem netflix.com/watch-free. Po wybraniu ulubionego materiału wystarczy kliknąć przycisk „Oglądaj teraz”. Na komputerze PC lub laptopie mogliśmy oglądać treści za darmo, ale nie na smartfonie.

Jak uzyskać 6 miesięcy bezpłatnego dostępu do serwisu Netflix??

Możesz otrzymać 6-miesięczny kredyt na usługę Netflix, jeśli kupisz nowy Chromecast z Google TV i pakietem Netflix. Gdy zaakceptujesz ofertę, będziesz mógł założyć konto Netflix.