Czy Snapchat będzie polował na jajka wielkanocne w 2023 roku?? Uzyskaj odpowiedź tutaj!

Snapchat wyznacza trendy, wprowadzając unikalne funkcje, filtry i obiektywy na każde święto. Ponieważ Wielkanoc jest tuż za rogiem, porozmawiajmy o ekscytującym polowaniu na jajka wielkanocne, które Snapchat organizuje co roku. Czy Snapchat organizuje polowanie na jajka wielkanocne w 2023 roku?? Przekonajmy się!

Snapchat ma coś nowego do zaoferowania na każdą okazję, czy to Boże Narodzenie, Nowy Rok, Święto Dziękczynienia itp. Oprócz gry w polowanie na jajka wielkanocne, Snapchat co roku wprowadza również nowe filtry wielkanocne i soczewki, aby pomóc Snapchatterom świętować tę okazję.

Więc bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do artykułu i dowiedzmy się, czy Snapchat organizuje polowanie na jajka wielkanocne w 2023 roku. Po co więc czekać?? Zaczynajmy!

Czy Snapchat będzie organizował Easter Egg Hunt w 2023 roku??

Czy Snapchat zrobi Easter Egg Hunt w 2023 roku?

Ponieważ zbliża się Wielkanoc, pytanie takie jak: Czy Snapchat robi polowanie na jajka wielkanocne w 2023 roku jest nieuniknione?? Ale utrzymując trend, który Snapchat podążał przez ostatnie kilka lat, prawdopodobieństwo znalezienia gry Easter Egg Hunt na Snapchacie jest dość niskie.

Jednak ostatnio Snapchat działa bardzo nieprzewidywalnie. Usunięto Ghost Trails i Snapchat Games oraz wprowadzono nowe funkcje, takie jak udostępnianie lokalizacji na żywo i spersonalizowany Chatbot My AI. Tak więc nie możemy być pewni, czy Snapchat będzie organizował Easter Egg Hunt, czy nie, dopóki nie pojawi się oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Czym jest Easter Egg Hunt na Snapchacie??

@emleglol

to było dla mnie najważniejsze wydarzenie całego miesiąca #snapchateasterhunt #snapchat #easter #viral #fy

♬ good grief – ��

Wielkanocne polowanie na jajka włączone Snapchat to gra uruchomiona w 2018 roku i stała się bardzo popularna wśród Snapchatterów. Ta gra jest grą opartą na Snap Map, w której Snapchatterzy muszą zebrać jak najwięcej pisanek, jak tylko mogą. Gra jest podobna do Pokemon Go, ale opiera się na motywie wielkanocnym, w którym Snapchatterzy zbierają kolorowe jajka rozrzucone po całym USA.S. i Kanady na mapie Snap.

Funkcja ta była kontynuowana przez trzy kolejne lata, od 2018 do 2020 roku. Wersja Easter Egg Hunt z 2020 roku została zmodyfikowana tak, aby Snapchatterzy mogli grać w tę grę ze swoich domów. Ale w 2021 roku gra nie została udostępniona, biorąc pod uwagę sytuację związaną z pandemią. Również w 2022 roku gra nie była dostępna na platformie.

Odpowiadając na pytanie zadane przez użytkownika Twittera pytającego o Easter Egg Hunt, wsparcie Snapchata odpowiedziało, Witaj, w tym roku robimy sobie przerwę od Egg Hunt. Zapoznaj się z tym artykułem, aby dowiedzieć się więcej o innych wspaniałych grach oferowanych na Snapchacie!” To pokazuje, że możliwość znalezienia gry Egg Hunt w 2023 roku jest mniejsza, ale nigdy nie wiadomo!

Podsumowanie

W ten sposób dochodzę do końca tego bloga i mam nadzieję, że teraz masz odpowiedź na pytanie Czy Snapchat robi polowanie na jajka wielkanocne w 2023 roku?? A także, czego można się spodziewać w tym roku w Wielkanoc?? Filtry i obiektywy zostały potwierdzone, ale na grę trzeba poczekać do kwietnia. Więc miejmy nadzieję na najlepsze. Abd yeah, W przypadku dalszych pytań związanych ze Snapchatem i jego funkcjami, możesz komentować w sekcji komentarzy poniżej.

To wszystko na dziś. Uważaj na siebie! I odwiedzaj naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej takich aktualizacji związanych z mediami społecznościowymi, grami i technologią. Do zobaczenia! Do zobaczenia!.