Dlaczego moje konto Zipcar jest zawieszone??

Odpowiedź

1. Niektóre powody, dla których konto może zostać zawieszone
  2. Zaległości na koncie od ponad trzech tygodni.
  3. Osoba niebędąca członkiem, która prowadzi samochód w ramach rezerwacji na koncie.
  4. Naruszenie zasad Zipcar dotyczących opóźnionych zwrotów lub czystości samochodu.
  5. Naruszenie warunków umowy członkowskiej.

Zawsze czytaj drobny druk na stronie Turo!

Programy do udostępniania skuterów – wygoda czy utrapienie?

Jak ponownie aktywować konto Zipcar??

Jeśli masz konto, możesz je reaktywować, logując się za pomocą adresu e-mail i hasła. Jeśli konto wygasło lub zostało usunięte, trzeba będzie utworzyć nowe konto.

Czy mogę założyć kolejne konto w Zipcar??

Tak, możesz założyć kolejne konto Zipcar. Konieczne będzie podanie nowego adresu e-mail i kodu pocztowego.

Co się stanie, jeśli rozbiję samochód Zipcar??

Ubezpieczenie firmy Zipcar obejmuje pojazd i kierowcę, ale są pewne zastrzeżenia. Kierowcy Zipcar mogą ponosić odpowiedzialność za szkody lub obrażenia, jeśli z ich winy doszło do wypadku podczas jazdy Zipcar.
Jeśli nie ponosisz winy w wypadku z udziałem samochodu Zipcar, Twoja odpowiedzialność jest ograniczona do 1 000 USD. Jeśli okaże się, że jesteś sprawcą wypadku, Twoja odpowiedzialność jest nieograniczona i możesz zostać pozwany przez drugą stronę.

Czy zipcars się opłaca?

Samochody Zipcars są świetnym rozwiązaniem dla osób, które muszą poruszać się po mieście, ale nie posiadają samochodu lub nie mogą sobie na niego pozwolić. Są one również idealne dla osób, które nie chcą wydawać pieniędzy na parking.

Czy powinienem zgłosić szkodę do Zipcar??

Nie.
Jeśli jesteś członkiem Zipcar, Twoim obowiązkiem jest zgłaszanie wszelkich szkód, które spowodujesz w samochodzie.

Czy można zarezerwować 2 wagony Zipcars??

Tak, można zarezerwować dwa samochody Zipcar. Tak, możesz zarezerwować dwa samochody Zipcars. W danym momencie można zarezerwować tylko jeden przejazd samochodem Zipcar.

Czy Zipcar ma w środku kamery??

Zipcar nie ma kamer w środku, ale używa różnych czujników do monitorowania stanu i lokalizacji samochodu. W pojazdach Zipcar znajdują się kamery, które służą do zapewnienia bezpieczeństwa członkom Zipcar. W razie jakichkolwiek pytań na ten temat prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem 888-902-9227.