Dlaczego TikTok nie pokazuje moich filmów moim obserwatorom (2023)

I oto jest! Nowy dzień i nowy błąd. Czy nie jesteśmy zmęczeni tym, że TikTok nie pokazuje moich filmów moim obserwatorom? Cóż, jesteśmy tutaj, aby uratować twoje wysiłki i pomóc ci wysadzić w powietrze na TikTok. W tym artykule dowiesz się, jak naprawić TikTok, który nie pokazuje Twoich filmów obserwującym w 2023 roku.

Czy wiesz, że możesz również zdobyć 1k obserwujących na TikTok w 5 minut?? Jaki jest jednak sens zwiększania listy obserwujących, gdy nasze konto TikTok jest prywatne, a nasze wideo nie jest dostępne dla obserwujących TikTok??

Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się Dlaczego TikTok nie pokazuje moich filmów moim obserwatorom? i jak naprawić ten błąd na 5 prostych sposobów. Wszystko, co musisz zrobić, to mieć stabilne połączenie sieciowe i zaktualizowaną aplikację TikTok, aby wydobyć to, co najlepsze w TikTok.

Dlaczego TikTok nie pokazuje moich filmów moim obserwatorom??

Dlaczego TikTok nie pokazuje moich filmów moim obserwatorom w 2022 roku?

Błąd TikTok jest teraz w szczytowym momencie. Ludzie tracą spokój, dlaczego TikTok nie pokazuje moich filmów moim obserwatorom. Cóż, udało nam się złamać błąd.

Przejdź poniżej, aby dowiedzieć się, jaki jest powód, dla którego TikTok nie pokazuje Twoich filmów obserwującym:

1. Serwer TikTok wyłączony

Pierwszym i jednym z głównych powodów, dla których TikTok nie pokazuje moich filmów moim obserwatorom, jest to, że serwer TikTok nie działa i nie wychodzi z błędu.

Czasami nie tylko ty, ale wszyscy napotykają ten błąd. Możesz jednak tylko poczekać, aż serwer się zregeneruje i wyczyścić pamięć podręczną na TikTok.

Wyczyść pamięć podręczną na TikTok:

  1. Otwórz TikTok.
  2. Stuknij w przycisk trzy kropki po prawej stronie ekranu.
  3. Kliknij Wyczyść pamięć podręczną.

2. Wideo nie zostało jeszcze sprawdzone

Kolejny film z kolejną wyskakującą wiadomością. Wyobraź sobie, że oświadczyłeś swoim kolegom, że Twoje nowe wideo TikTok zostanie opublikowane o 19:00, ale ups, TikTok błysnął Ci ‘ Twój film jest w trakcie sprawdzania.’

Jakie to irytujące! W zamian wszystko, co możesz zrobić, to ponownie przejrzeć swoje treści i sprawdzić, czy są one zgodne z zasadami i przepisami TikTok.

Jeśli Twoje treści zawierają coś nieatrakcyjnego dla TikTok i ich sprawdzenie trwa znacznie dłużej, musisz skontaktować się z obsługą klienta. W przeciwnym razie wszystko, co możesz zrobić, to czekać, aż film zostanie jak najszybciej sprawdzony.

3. Twoje konto TikTok jest prywatne

Jeśli Twoje konto TikTok jest prywatne, a nie publiczne, Twój TikTok nie pokaże żadnego z Twoich filmów Twoim obserwatorom. Jeśli chcesz udostępnić swoje wideo TikTok każdemu użytkownikowi TikTok, musisz zaktualizować ustawienia prywatności.

Sposoby na upublicznienie konta TikTok:

  1. Otwórz TikTok > kliknij Ustawienia w prawym górnym rogu ekranu.
  2. Otwórz ustawienia prywatności.
  3. Zaktualizuj swoje prywatne konto TikTok do publicznego.

4. Shadow Ban

Dlaczego TikTok nie pokazuje moich filmów moim obserwatorom w 2022 roku?

Gdy zawartość TikTok nie jest dobrze dostosowana do wytycznych TikTok i narusza zasady i przepisy TikTok, aplikacja nakłada surowe działania na Twoje filmy i nakłada shadow ban, aby nie informować obserwujących o Twoim filmie.

Głównymi powodami zablokowania cienia TikTok są przemoc, nieodpowiednie słowa, kwestie praw autorskich itp. Jednak wszystko, co możesz zrobić w tej sprawie, to publikować treści na TikTok, które są zgodne z zasadami TikTok.

5. Błąd sieci

Innym powodem, dla którego TikTok nie pokazuje moich filmów moim obserwatorom, może być to, że masz problemy z siecią z powodu niestabilnego połączenia internetowego, a Twój film nie jest dostępny dla obserwujących.

Aby naprawić ten błąd, możesz przełączyć się na lepszą sieć lub ponownie uruchomić router.

6. Przestarzała aplikacja TikTok

Ostatnim, ale nie mniej ważnym powodem, dla którego TikTok nie pokazuje moich filmów moim obserwatorom, może być również to, że używasz starej przestarzałej wersji TikTok.

Aby to naprawić, musisz przejść do sklepu Google Play lub App Store i zaktualizować TikTok do najnowszej wersji.

Dalej są sposoby na naprawienie TikTok Not Showing My Videos To My Followers. Głowa na!

Poprawka: TikTok nie pokazuje moich filmów moim obserwatorom

Dlaczego TikTok nie pokazuje moich filmów moim obserwatorom w 2022 roku?

Poniżej znajduje się przewodnik, jak naprawić TikTok, który nie pokazuje moich filmów moim obserwatorom. Przejdź dalej, aby dowiedzieć się więcej:

1. Upublicznij swoje konto TikTok

Jak wspomniano powyżej, prywatne konto TikTok nigdy nie sprawi, że Twoje filmy będą widoczne dla obserwujących. Wszystko, co musisz zrobić, aby upublicznić swoje konto TikTok, to zaktualizować ustawienia i zmienić ustawienia prywatności na publiczne.

2. Otwórz ponownie TikTok

Innym możliwym powodem, dla którego TikTok nie wyświetla filmów swoim obserwatorom, jest to, że w TikTok wystąpił jakiś wadliwy błąd, a serwer potrzebuje czasu na odzyskanie. Zamknij TikTok i uruchom go ponownie, aby naprawić błąd.

3. Wyczyść pamięć podręczną TikTok

Niechciana nagromadzona pamięć podręczna na TikTok powoduje czasami poważne problemy z widocznością naszych filmów dla obserwujących.

Aby jednak wyczyścić pamięć podręczną w TikTok, dotknij przycisku trzy kropki ikona na TikTok > udać się do ustawienia > tap the Wyczyść opcję pamięci podręcznej aby wyczyścić pamięć podręczną TikTok.

4. Aktualizuj TikTok

Możesz także spróbować zaktualizować TikTok, aby naprawić błąd w aplikacji. Po pierwsze, odinstaluj TikTok i zainstaluj go ponownie, przechodząc do sklepu z aplikacjami lub sklepu Google Play, a następnie ponownie uruchom TikTok.

5. Mieć stabilne połączenie internetowe

Jeśli żadna z powyższych metod nie zadziałała, musisz również spróbować popracować nad niestabilnym połączeniem sieciowym. Przełącz się na inne połączenie internetowe lub zrestartuj router, aby uzyskać silne połączenie sieciowe TikTok.

Oglądaj TikTok nie pokazuje moich filmów moim obserwatorom

Często zadawane pytania

1. Dlaczego TikTok nie wyświetla Twoich filmów obserwującym??

Główne powody, dla których TikTok nie pokazuje Twoich filmów obserwującym, to:
1. Serwer TikTok nie działa
2. Wideo nie zostało jeszcze sprawdzone
3. Twoje konto TikTok jest prywatne
4. Shadow Ban
5. Błąd sieci
6. Nieaktualna aplikacja TikTok

2. Jak naprawić TikTok, który nie pokazuje moich filmów moim obserwatorom??

Aby naprawić TikTok, który nie pokazuje moich filmów moim obserwatorom, musisz:
1. Upublicznienie konta TikTok
2. Ponownie otwórz TikTok
3. Wyczyść pamięć podręczną TikTok
4. Zaktualizuj TikTok
5. Mieć stabilne połączenie internetowe

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka