Giveaway – Wygraj inteligentną opaskę Lenovo HX03 Cardio Smart Band

Lenovo HX03 Cardio Smart band

Witajcie wszyscy, dawno nie organizowaliśmy akcji rozdawniczej na site. Dlatego dziś proponujemy małe, ale przydatne akcesorium, które przyda się miłośnikom fitnessu i osobom chcącym prowadzić zdrowy tryb życia. WT rozdaje zupełnie nową opaskę fitness firmy Lenovo HX03 Cardio. Inteligentna opaska HX03 Cardio została wprowadzona na rynek w kwietniu tego roku wraz z modelem HX03F Spectra.

Oprócz regularnych ćwiczeń i utrzymywania zrównoważonej diety, osoby w każdym wieku mogą używać tej cyfrowej opaski fitness do śledzenia swojej aktywności fizycznej. Pomoże Ci monitorować kilka aspektów aktywności fizycznej i prowadzić zdrowy tryb życia. Jest takie stare powiedzenie “Zdrowie to bogactwo&#8221, które jest jak najbardziej trafne dla obecnego pokolenia. Opaska fitness jest równie odpowiednia dla osób, których codzienna rutyna nie obejmuje właściwego treningu, sportów na świeżym powietrzu, biegania, jazdy na rowerze czy siłowni.

Wyświetlacz OLED

Czujnik tętna

Silikonowa opaska

Odłączane paski

Mówiąc o Lenovo HX03 Cardio, ta inteligentna opaska ma wiele ciekawych funkcji, biorąc pod uwagę jej cenę. Ta ultralekka opaska, ważąca zaledwie 20 g, jest wyposażona w wyświetlacz OLED. Urządzenie oferuje funkcję ciągłego monitorowania tętna i jest wyposażone w stopień ochrony IP68, zapewniający doskonałą ochronę przed pyłem i wodą. Oprócz tętna pozwala śledzić liczbę kroków, dystans, spalone kalorie i monitorować nawyki związane ze snem. Można także wyciszyć alarm i od razu wyświetlić przypomnienia o połączeniach lub powiadomienia na opasce.

HX03 Cardio posiada odłączany pasek, który można podłączyć bezpośrednio do portu USB w celu łatwego ładowania. Jest kompatybilny zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS. Aplikacja Lenovo Healthy pozwala użytkownikom śledzić wszystkie swoje ćwiczenia fitness. Wbudowana bateria o pojemności 85 mAh może działać nawet przez 10 dni. Cardio jest w kolorze czarnym i nie obsługuje wymiennych pasków na nadgarstek, w przeciwieństwie do wersji Spectra.

Giveaway –

Wracając do rozdania, rozdajemy jedną sztukę HX03 Cardio. Cena aplikacji wynosi Rs. 1 999 zł i jest dostępny wyłącznie w serwisie Flipkart. Weź udział w konkursie i skorzystaj z szansy wygrania tego przydatnego akcesorium, postępując zgodnie z instrukcjami w poniższym widżecie:

Lenovo HX03 Cardio Smart Band Giveaway

Notatka: W zabawie mogą wziąć udział tylko mieszkańcy Indii posiadający ważny dowód tożsamości. Produkt jest fabrycznie nowy i został otwarty tylko w celu zrobienia zdjęć urządzenia. Faktura nie zostanie wystawiona.

~ Jeden szczęśliwy zwycięzca zostanie ogłoszony 12 czerwca ��

Aktualizacja: Dzięki wszystkim za udział. Zwycięzcą jest @ashwani5405