Huawei P9 z 5.Ekran 2″ FHD, podwójny obiektyw Leica, bateria 3000 mAh wprowadzony w Indiach za Rs. 39,999

Huawei Samsung wprowadził swój flagowy model na rynek w kwietniu tego roku P9 i udało mu się zdobyć naprawdę dobre uznanie za to, z czego jest głównie znany – te podwójne główne aparaty fotograficzne pochodzące od Leica i wszystko głównie kręciło się wokół tego aparatu dla Huawei. Gdybyś wszedł na oficjalną stronę internetową, zobaczyłbyś wiele stron, na których szczegółowo opisano, jak i czym jest ten aparat.

Po kilku miesiącach od oficjalnej premiery na rodzimym podwórku, Huawei wprowadził oficjalnie P9 do Indii w cenie 39 999 INR. Wszyscy wiedzieliśmy, że Huawei nie próbuje przeciąć żadnego z flagowców, a więc ceny zawsze będą dla segmentu telefonów premium, tych dla elity, jak to się mówi. I to jest jeden z rzadkich ras telefonów, które nadal pochodzą w około 5″ znak ekranu, który jest teraz staje się rzadkością i wielu jak my tam nadal wolą mniejszy ekran. Przyjrzyjmy się, co oferuje P9 i jak wypada na tle konkurencji.

Huawei_P9

P9, podobnie jak jego poprzednik P8, jest wyposażony w 5.2″ ekran FHD będzie wyposażony w wyświetlacz IPS NEO LCD o przekątnej 2.zakrzywioną konstrukcję 5D, a wszystko to przy zachowaniu zdrowej rozdzielczości 434 pikseli na cal. Ogólny design P9 jest bardzo podobny do P8, z wyjątkiem designu wokół aparatu z tyłu – tym razem mamy dwa zestawy aparatów, Podwójna lampa błyskowa LED i laserowy autofokus. Tym razem obiektyw pochodzi z Leica Jeden z nich przechwytuje obraz RGB, a drugi monochromatyczny. Te dwa aparaty razem działają jako 12MP f/2.2 aparaty, które robią 1.Rozmiar piksela 2 µm, który ma umożliwić robienie wspaniałych zdjęć w każdych warunkach, co jest możliwe dzięki technologii Huawei IMAGEsmart 5.0 Technologia.

Leica współpracował z zespołem Huawei przy tworzeniu algorytmu, który jest używany do przetwarzania zdjęć, co byłoby bardzo interesujące. Aparat jest zdolny do robienia zdjęć Zdjęcia RAW który może być później użyty do post-processingu. Ponieważ ten aparat jest przeznaczony dla profesjonalistów, aplikacja aparatu posiada wzbogacony tryb pro zarówno dla zdjęć, jak i wideo, co według nas jest niesamowitą funkcją. Wszystko to w pewnym sensie przyćmiłoby przedni aparat 8MP f/2.4 kamery, ale Huawei twierdzi, że może robić wspaniałe zdjęcia również w słabym świetle.

huawei-p9-leica

Poręczny telefon waży około 144 gramów, a pod jego maską znajduje się domowej roboty układ HiSilicon firmy Huawei Procesor Kirin 955 Octa-core o imponującej rozdzielczości 2.5GHz w połączeniu z procesorem Mali T880 oraz 3GB pamięci RAM w wariancie 32GB i 4GB pamięci RAM w wariancie 64GB. Pamięć może być dodatkowo zwiększona o 256GB poprzez hybrydowy slot, który może również pomieścić dwie karty nano SIM, gdy nie obsługuje żadnej pamięci.

Obsługa P9 będzie EUI 4.1 Urządzenie będzie oparte na systemie Android Marshmallow i będzie napędzane przez procesor 3000 mAh niewymienna bateria. Bateria jest ładowana przez port USB Typu-C, który obsługuje szybkie ładowanie, dzięki czemu telefon może osiągnąć poziom od 0 do 44% w 30 minut, co jest przyzwoitą prędkością. Telefon jest również wyposażony w większość popularnych czujników, takich jak Fingerprint czujnik Z tyłu telefonu znajdują się akcelerometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy i kompas.

Huawei-P9_colors

Pochodzący w cenie 39,999 INR, P9 może konkurować z Samsungiem Galaxy S7, LG G5 i HTC 10. Całkowicie premium i całkowicie skoncentrowany na froncie aparat. Podczas gdy Nexus 6P również zbliża się, jeśli myślisz o cenie, a także aparat, to jest prawie czas nowy Nexus przyszedł, więc zobaczmy, jak to pitches w. Huawei dobrze sobie radzi ze swoją marką Honor, która wprowadza telefony w znacznie niższych cenach, ale trzeba będzie zobaczyć, jak duże zainteresowanie wzbudzi P9 tym razem, ponieważ indyjska mentalność generalnie polega na wybieraniu większych marek, gdy zaczyna się płacić kwoty przekraczające 25 tys. Będziemy czekać, aby dostać nasze ręce na urządzeniu i przynieść więcej szczegółów! Bądź na bieżąco.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka