Jak cofnąć ignorowanie wiadomości w Messengerze bez odpowiadania

Funkcja “Ignoruj wiadomości&#8221 w Messengerze przydaje się, gdy nie chcesz, aby dany znajomy lub kontakt zawracał Ci głowę wiadomościami na czacie. Działa to inaczej niż opcje Wycisz i Opcja blokowania obecne już w aplikacji Facebook Messenger. Gdy ignorujesz kogoś w Messengerze, wątek wiadomości jest przenoszony ze skrzynki odbiorczej do folderu Spam w folderze Żądania wiadomości. Nowe wiadomości od ignorowanej osoby nadal przychodzą, ale bez żadnego powiadomienia. W przeciwieństwie do Block, możesz czytać ignorowane wiadomości, tak jak czytasz wiadomości od osób, z którymi nie jesteś zaprzyjaźniony na Facebooku.

Messenger nie powiadamia rozmówcy o zignorowaniu jego czatu, a nawet o wyświetleniu zignorowanych wiadomości. Być może, jeśli zignorowałeś wiadomość, jedynym sposobem na przeniesienie zignorowanych wiadomości z powrotem do skrzynki odbiorczej jest odpisanie na zignorowany czat. Chociaż nie ma nic złego w odpowiadaniu na wiadomość w celu jej zignorowania, większość użytkowników niechętnie to robi. Dzieje się tak dlatego, że jeśli odpowiesz lub wyślesz wiadomość, możesz w końcu rozpocząć rozmowę, nawet jeśli nie chcesz tego robić.

Usuń spam z czatu w Messengerze bez odpowiadania

Jeśli jednak nadal chcesz unignować wiadomości w Messengerze bez odpowiadania, to jest to możliwe. Znalazłem obejście, które pozwoli Ci cofnąć ignorowane wiadomości w Messengerze 2021 bez odpowiadania na nie.

Aby odznaczyć rozmowę w Facebook Messengerze bez odpowiadania na czacie, potrzebujemy Messenger Lite. W przeciwieństwie do zwykłej aplikacji Messenger, wersja Lite Messengera oferuje możliwość zignorowania kogoś bez wysyłania wiadomości. Jedynym minusem jest to, że Messenger Lite jest dostępny tylko dla urządzeń z systemem Android. Jeśli używasz Messengera na iPhonie lub komputerze stacjonarnym, musisz postępować w tradycyjny sposób.

Teraz zobaczmy, jak można usunąć ignorowane wiadomości w Messengerze na Androida bez odpowiadania lub wysyłania wiadomości.

Jak odznaczyć kogoś w Messengerze bez odpowiadania?

 1. Zainstaluj stronę Messenger Lite na telefonie z Androidem. (WSKAZÓWKAPobierz APK i załaduj ją z boku, jeśli aplikacja nie jest dostępna w Twoim regionie.)
 2. Otwórz aplikację i zaloguj się za pomocą konta na Facebooku.
 3. Stuknij zakładkę “Ludzie&#8221 i wyszukaj osobę, której rozmowę chcesz cicho zignorować. cofnij ignorowane wiadomości w komunikatorze 2020 bez odpowiadania
 4. Stuknij imię osoby w wynikach wyszukiwania.
 5. Wybierz opcję “Akceptuj” u dołu ekranu. unignowanie wiadomości w aplikacji Messenger 2021 bez odpowiadania

To wszystko. Zignorowana rozmowa zostanie automatycznie przeniesiona z powrotem na listę Czaty.

Jak ignorować wiadomości (sposób standardowy)

Unikanie ignorowania rozmowy na czacie w aplikacji Messenger
Zignoruj czat w skrzynce spamu

Przejdź do żądań wiadomości w Messengerze i otwórz zakładkę “Spam&#8221. Otwórz wątek, który chcesz odrzucić lub usunąć ze spamu. Teraz odpowiedz lub wyślij wiadomość do danej osoby, a czat zostanie przeniesiony z powrotem do skrzynki odbiorczej Messengera.

Jak ignorować wiadomości

 1. Przejdź do wybranej rozmowy lub czatu w aplikacji Messenger.
 2. Stuknij zdjęcie profilowe danej osoby.
 3. W sekcji Prywatność i pomoc techniczna wybierz opcję “Ignoruj wiadomości”. ignorowanie wiadomości w komunikatorze
 4. Stuknij “Ignoruj”, aby potwierdzić. jak zignorować czat w komunikatorze

Jak czytać zignorowane wiadomości

Jak wspomniano powyżej, wiadomości, które zignorowałeś, nie pojawiają się już na Twojej liście czatów. Aby je wyświetlić,

 1. Otwórz aplikację Messenger i stuknij ikonę swojego profilu w lewym górnym rogu.
 2. Stuknij w “Żądania wiadomości”. żądania wiadomości w aplikacji Messenger na telefonie iPhone
 3. Przejdź do Spam. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie wiadomości spam oraz czaty, które zignorowałeś. jak czytać zignorowane wiadomości w aplikacji messenger

Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka