Jak długie mogą być filmy na Instagramie w 2023 roku: Najlepszy przewodnik po idealnych długościach

Cześć! Chcesz wiedzieć? Jak długie mogą być filmy na Instagramie? Wyobraź sobie, że masz zamiar udostępnić niesamowity film, ale nie jesteś pewien, jak długi może on być. Cóż, nie martw się! W tym artykule wyjaśnię różne długości filmów, które można publikować na Instagramie.

Instagram jest jedną z najlepszych platform mediów społecznościowych zarówno dla influencerów, jak i firm. Nie chodzi tylko o udostępnianie ładnych zdjęć – zrozumienie kluczowych szczegółów, takich jak rozmiar postów w celu uzyskania lepszej jakości, odkrycie, jak sprawdzić daty postów, aby ocenić postępy innych&#8217 i uzyskanie wglądu w zarabianie na Insta Reels, jest niezbędne.

Co więcej, kiedy mówimy o bębnach i filmach, wiedza o tym, jak długo możesz pochwalić się swoimi fajnymi filmami na Instagramie, staje się kluczowa. Dlatego jestem tutaj, aby powiedzieć Ci wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak długie mogą być filmy na Instagramie. Odkryjmy sekrety długości wideo!

Jak długie mogą być filmy na Instagramie?

Poniżej przedstawię rodzaje filmów na Instagramie: Kołowrotki, filmy w kanale, historie i transmisje na żywo. Dodatkowo, podam ci informacje o tym, jak długie powinny być twoje filmy i jak długo mogą się rozciągać.

Jak długie mogą być filmy na Instagramie dla kołowrotków?

Kołowrotki są przepustką do sławy na Instagramie. Są trochę jak filmy TikTok, ale z unikalnym akcentem na Instagramie.

W przypadku kołowrotków celuj w 15 do 30 sekund, ale można go rozciągnąć do maksymalnie 90 sekund. Rozpoczynając tworzenie filmu, możesz wybrać jego długość. I nie utknąłeś – możesz wycinać, dostosowywać i dodawać naklejki, muzykę, tekst i nie tylko, aby je wyskakiwały.

Podczas nagrywania Reels upewnij się, że współczynnik proporcji wynosi 1.91:1 i 9:16 i minimum liczba klatek na sekundę wynosi 30 FPS z minimum rozdzielczość 720 pikseli.

Jak długie mogą być filmy na Instagramie dla In-Feed?

Filmy w kanale to po prostu filmy publikowane w kanale Insta. Są jak zdjęcia z pizzazz i dźwiękiem. Użyj ich, aby zagłębić się w swoją historię, pokazać swój styl lub opowiedzieć o swoich sprawach.

Dla filmów In-Feed, czas nagrywania od 30 do 60 sekund, z górny limit 60 minut. Filmy w kanale mogą trwać zaledwie 3 (trzy) sekundy. Można je przesyłać z rolki z aparatu lub po prostu nagrywać od razu. Dodaj filtry, podpisy, hashtagi, lokalizacje i cokolwiek innego, co sprawi, że Twój film będzie wyjątkowy.

Hej tam! Podczas nagrywania filmów w kanale, upewnij się, że zachowujesz proporcje 4:5, liczba klatek na sekundę co najmniej 30 FPS, i rozdzielczość co najmniej 720 pikseli. Dzięki temu filmy będą wyglądać najlepiej!

Jak długie mogą być filmy w relacjach na Instagramie??

Historie są jak szybkie filmy, które znikają po 24 godzinach. Historie pomagają rozmawiać z fanami i innymi osobami, a także mogą zwiększyć ruch w witrynie lub inne rzeczy za pomocą linków do przesuwania w górę (jeśli jesteś sławny na Insta).

W przypadku historii spróbuj czas trwania od 5 do 15 sekund, ale możesz rozciągnąć go do 60 sekund jeśli chcesz. Nagrywaj na miejscu lub wybierz z rolki z aparatu. Muzyka, filtry, naklejki, tekst, hashtagi i nie tylko.

Tworząc filmy Story, nie zapomnij o kwestiach technicznych! The współczynnik proporcji powinien wynosić 9:16, liczba klatek na sekundę powinna wynosić co najmniej 30 FPS, a rozdzielczość powinna wynosić co najmniej 720 pikseli. Czy to nie pasuje do wskazówek Reels&#8217??

Jak długie mogą być filmy na Instagramie podczas transmisji na żywo??

Instagram Live umożliwia robienie pokazów na żywo dla fanów i wszystkich zainteresowanych. To jak bilet do powiększenia swojej publiczności i pochwalenia się tym, co wiesz. I jest super legalny &#8217, ponieważ jest w czasie rzeczywistym.

Dla Live, Czas trwania od 10 do 30 minut, ale możesz rozciągnąć go do 4 godzin. Zacznij od dotknięcia ikony kamery w lewym górnym rogu, a następnie przesuń palcem do trybu na żywo. Możesz nawet zaprosić kogoś na swoją imprezę na żywo, dotykając ikony “Dodaj” w prawym dolnym rogu.

Kiedy skończysz, zapisz i udostępnij swój film na żywo jako film w kanale lub film w rolce. Możesz także zapisać wideo na żywo w rolce z aparatu, aby obejrzeć je później. A jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje filmy na żywo wyglądają najlepiej, dobrym pomysłem jest trzymanie się wytycznych technicznych 1.Współczynnik proporcji 91:1 do 9:16, liczba klatek na sekundę 30 FPS i rozdzielczość 720 pikseli.

Jak długie mogą być filmy na Instagramie: szybki rzut oka

Jak długie mogą być filmy na Instagramie

Rzućmy okiem na to, jak długo mogą trwać filmy na Instagramie Instagram filmy będą w 2023 roku.

Instagram Video Idealna długość Maksymalna długość
Kołowrotki 15-30 sekund Do 90 sekund
Filmy w kanale 30-60 sek Do 60 minut
Historie 5-15 sekund Do 60 sekund
Na żywo 10-30 min Do 4 godzin

Zakończenie

I oto masz to, informacje o tym, jak długie mogą być filmy na Instagramie. Mam nadzieję, że ten artykuł był pomocny i dostarczył ci wszystkich potrzebnych informacji. Pamiętaj, że każdy format ma swoją własną długość, ale jeśli trzymasz się około 1 minuty, jesteś złoty.

Aby uzyskać więcej niesamowitych artykułów na temat Instagrama, regularnie odwiedzaj witrynę. Nasz zespół wspiera Cię i zawsze przekazuje najświeższe spostrzeżenia i wskazówki. Nie przegap!

Często zadawane pytania

1. Jak długie mogą być karuzele??

Rolki są najlepsze przy 15-30 sekundach, ale można je rozciągnąć do 90 sekund, aby uzyskać dodatkowe skwierczenie.

2. Czy historie mogą być długie lub krótkie??

Historie mają 5-15 sekund, ale jeśli jesteś bardzo podekscytowany, mogą trwać do 1 minuty.

3. Czy mogę zrobić dłuższe rolki, dzieląc je na części??

Absolutnie! Przytnij lub pokrój wideo na 15-sekundowe fragmenty i utwórz post karuzelowy. Dłużej bez nudy.

4. Czy mogę zapisywać filmy na żywo??

Całkowicie. Po zakończeniu sesji na żywo zapisz ją jako wideo IGTV lub nawet w rolce z aparatu.

5. Czy długość wideo ma znaczenie??

ep, oni to robią! Idealne długości utrzymują zaangażowanie ludzi. Zbyt długie? Mogą się po prostu przewijać. Bądź szybki i wciągający.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka