Jak edytować identyfikator Apple ID mojego dziecka??

Odpowiedź

1. IPhone, iPad lub iPod touch Przejdź do Ustawień [twoje imię].
  2. Udostępnianie rodziny Dodaj członka rodziny Utwórz konto dziecka Dalej.
  3. Wprowadź datę urodzenia dziecka i stuknij Dalej. Upewnij się, że wprowadziłeś prawidłową datę, której później nie będzie można zmienić.
  4. Zapoznaj się z Informacją o ochronie prywatności rodziców i stuknij Zgadzam się.

Jak skonfigurować usługę Apple Family Sharing i utworzyć konto dziecka?

Jak utworzyć identyfikator Apple ID dla dziecka

Jak edytować Apple ID mojego dziecka??

Jeśli Twoje dziecko nie ukończyło 13 lat, musisz skontaktować się z działem wsparcia Apple. Jeśli Twoje dziecko ma więcej niż 13 lat, możesz zrobić to sam. Oto, jak to zrobić:
1) Otwórz Ustawienia na iPhonie lub iPadzie.
2) Stuknij w iCloud, a następnie w Apple ID u góry ekranu.
3) Wprowadź swoje hasło i stuknij przycisk Zaloguj się.
4) Stuknij opcję Hasło i wprowadź nowe hasło do konta dziecka.

Czy można edytować identyfikator Apple ID??

Identyfikatorów Apple ID nie można edytować, ale można je usunąć i utworzyć ponownie.
Aby usunąć swój identyfikator Apple ID:
-Otwórz aplikację Ustawienia na telefonie iPhone lub iPadzie
-Stuknij w swoje imię i nazwisko u góry ekranu
-Wybierz „iCloud”, a następnie stuknij w „Usuń Apple ID.

Czy mogę zmienić identyfikator Apple ID w telefonie iPhone, nie tracąc wszystkiego??

Nie możesz zmienić swojego identyfikatora Apple ID na telefonie iPhone, nie tracąc wszystkiego. Możesz go zmienić tylko na swoim komputerze.

Czy utworzenie nowego identyfikatora Apple ID spowoduje usunięcie wszystkiego??

Po utworzeniu nowego identyfikatora Apple ID nic nie zostanie usunięte. Możesz nawet użyć swojego starego identyfikatora Apple ID, aby pobrać wszystkie aplikacje, które miałeś wcześniej.

Czy mogę użyć swojego identyfikatora Apple ID do telefonu dziecka??

Nie. Nie powinieneś używać swojego identyfikatora Apple ID do telefonu dziecka, ponieważ będziesz musiał zatwierdzać wszystkie zakupy dokonywane przez nie za pomocą telefonu.

Jak edytować usługę Family Sharing na telefonie iPhone??

Otwórz aplikację Ustawienia i stuknij w „iCloud.” Stuknij w „Zarządzaj rodziną”, a następnie stuknij w imię członka rodziny. Wybierz „Edytuj”, a następnie przełącz funkcje, które chcesz udostępnić tej osobie.

Jak skonfigurować osobny identyfikator Apple ID dla rodziny??

Założenie osobnego identyfikatora Apple ID dla rodziny jest łatwe. Po prostu przejdź do sekcji „Apple ID” w telefonie lub komputerze i kliknij na „Create new Apple ID”.” Wpisz swoje imię i nazwisko w takiej formie, w jakiej ma się ono pojawiać na wszystkich urządzeniach, a następnie wybierz opcję „To jest Apple ID mojego dziecka”.” Zostaniesz poproszony o wybranie daty urodzenia dziecka, a jeśli chcesz, możesz także skonfigurować adres e-mail.

Jak rozdzielić dwa telefony iphone mające wspólny identyfikator Apple ID??

W przypadku Apple ID możesz użyć nowego Apple ID, aby zalogować się do drugiego urządzenia. Możesz także wylogować się z konta na jednym urządzeniu, a następnie zalogować się na drugim.

Jak zmienić hasło do Apple ID mojego dziecka??

Aby zmienić hasło do Apple ID swojego dziecka, możesz przejść do strony „Hasło i zabezpieczenia Apple ID” w witrynie Apple. Musisz znać aktualne hasło dziecka, aby je zmienić.
Gdy już tam będziesz, wpisz dwukrotnie nowe hasło, a następnie kliknij przycisk „Zmień hasło”.

Czy moja żona i ja powinniśmy mieć osobne identyfikatory Apple ID??

Odpowiedź na to pytanie jest trudna. Ogólnie rzecz biorąc, zawsze warto mieć dwa identyfikatory Apple ID do celów osobistych i zawodowych. Jeśli masz wspólne urządzenie, najlepiej jest mieć osobne Apple ID, aby nie było konfliktów.