Jak grać w grę T-Rex w Google Chrome, będąc online

Użytkownicy Google Chrome muszą wiedzieć o popularnej grze T-Rex Runner, która została wprowadzona we wrześniu 2014 roku wraz z Chrome Canary, a teraz jest częścią wszystkich buildów Chrome. The cute T-Rex dinosaur game integrated into Chrome browser comes into action when you’re not connected to the Internet and the web page shows “Jesteś offline”. Gra się rozpoczyna, a T-Rex aka dino nagle zaczyna skakać po naciśnięciu klawisza spacji na komputerze lub stuknięciu T-Rexa na telefonie z ekranem dotykowym.

Niekończąca się rozgrywka polega na przeskakiwaniu małego dino przez kaktusy i ratowaniu go przed ptakami, aby przetrwać i grać dalej. Gra kończy się jednak po ponownym nawiązaniu połączenia i przeładowaniu strony. Dostępna zarówno na pulpicie, jak i na platformach mobilnych, ta klasyczna gra gatunkowa jest dobrym odstresowywaczem.

Gra Google Chrome T-Rex runner

Do tej pory jedynym problemem było to, że w grę o dinozaurach w Google Chrome można było grać tylko wtedy, gdy było się online, a więc użytkownicy, którzy uwielbiali grać w nią niezależnie od łączności internetowej, nie mogli tego robić. Na szczęście, Uri Shaked, ekspert Google ds. rozwoju technologii internetowych i chmurowych wprowadził nowy hack, który pozwala użytkownikom grać w tę zabawną grę nawet wtedy, gdy są online i podłączeni do internetu.

Aby zagrać w grę Dinozaur w Chrome Będąc w sieci, wystarczy wpisać w pasku adresu przeglądarki “about:dino&#8221 lub “chrome:dino&#8221 i można działać!

zagraj w grę dino w chrome

To fajna sztuczka, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzach większości użytkowników Chrome. Aby zagrać w grę T-Rex Runner, użytkownicy nie muszą już wyłączać sieci Wi-Fi ani danych komórkowych. Miłego oglądania! ��

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka