Jak mogę usunąć moje konto Marco Polo?

Odpowiedź

1. Aby usunąć swoje konto Marco Polo.
  2. Wejdź do aplikacji i wybierz 'Menu’.
  3. Wybierz 'Ustawienia 'Ustawienia prywatności’ Usuń konto’.

Samouczek aplikacji Marco Polo – Jak usunąć swoje konto w Marco Polo

Jak usunąć wideo z Marco Polo – Marco Polo App

Jak trwale usunąć Marco Polo??

Aby usunąć aplikację Marco Polo, przejdź do sklepu z aplikacjami i kliknij przycisk „Usuń”.

Czy usunięcie aplikacji Marco Polo usuwa konto?

Brak. Musisz usunąć swoje konto, logując się do aplikacji i klikając „Usuń konto” pod swoim profilem.
Odpowiedź brzmi: nie, usunięcie aplikacji Marco Polo nie powoduje usunięcia Twojego konta.

Czy ktoś może zobaczyć usunięte Marco Polo??

Tak, ludzie mogą zobaczyć usunięte Marco Polo. Jedynym sposobem na całkowite usunięcie aplikacji jest usunięcie jej z urządzenia i odinstalowanie.

Czy filmy z Marco Polo znikają?

Filmy Marco Polo to nowy rodzaj filmów, które znikają po 24 godzinach. Jest to sposób twórców na zarabianie pieniędzy z reklam.

Jak długo filmy pozostają na Marco Polo??

Marco Polo to usługa udostępniania wideo, która umożliwia użytkownikom przesyłanie i oglądanie filmów. Filmy na stronie są usuwane po 30 dniach lub po dłuższym czasie, jeśli zostały obejrzane mniej niż 100 razy.

Co się stanie, gdy usuniesz Marco Polo?

Jeśli usuniesz Marco Polo, zostanie ono usunięte z Twojego konta i nie będziesz miał już do niego dostępu. Możesz również usunąć aplikację Marco Polo ze swojej biblioteki, klikając na trzy poziome linie w lewym górnym rogu aplikacji i wybierając „Moja biblioteka”.

Jak mogę odzyskać moje stare konto Marco Polo??

Niestety, nie jest możliwe odzyskanie starego konta Marco Polo.

Jak mogę usunąć kontakty z Marco Polo??

W aplikacji Marco Polo otwierasz sekcję „Kontakty”, a następnie stukasz „Usuń”. Możesz też przejść do Ustawień telefonu i usunąć tam wszystkie kontakty.