Jak naprawić moje konto OfferUp??

Odpowiedź

1. Zresetuj hasło – Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, możesz je zresetować, klikając „Zapomniałem hasła”?” na stronie logowania.
  2. Wyloguj się ze wszystkich urządzeń – aby upewnić się, że nikt inny nie korzysta z Twojego konta, wyloguj się ze wszystkich urządzeń i przeglądarek, na których jesteś aktualnie zalogowany.

Usuń konto OfferUp

Zbanowany na OfferUp? Oto dlaczego… Prawdopodobnie

Jak mogę zresetować swoje konto OfferUp??

Jeśli masz problem z zalogowaniem się lub zresetowaniem hasła, skontaktuj się z nami na adres mailowy Chętnie pomożemy.

Dlaczego nie mogę wysyłać ani odbierać wiadomości w serwisie OfferUp??

OfferUp to aplikacja mobilna służąca do kupowania i sprzedawania lokalnie. Obecnie nie oferujemy możliwości przesyłania wiadomości w aplikacji.

Jak uzyskać dostęp do mojego konta OfferUp??

Aby uzyskać dostęp do swojego konta OfferUp, wejdź na stronę www.offerup.com i kliknij „Zaloguj się” w prawym górnym rogu strony. Wprowadź swój adres e-mail i hasło, a następnie kliknij przycisk „Zaloguj się”.

Czy OfferUp może dezaktywować Twoje konto??

OfferUp nie ma możliwości dezaktywacji konta. Jeśli masz problemy ze swoim kontem, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej pod adresem mailowym

Dlaczego moje konto OfferUp nie działa??

OfferUp to aplikacja mobilna, która umożliwia użytkownikom kupowanie i sprzedawanie przedmiotów z innymi osobami w ich okolicy. Jeśli Twoje konto nie działa, może to wynikać z kilku powodów. Jedną z możliwości jest to, że Twoje konto zostało zablokowane lub zbanowane. OfferUp mógł stwierdzić, że naruszasz warunki korzystania z usługi, w związku z czym Twoje konto zostało wyłączone. Inną możliwością jest to, że wystąpił problem z danymi logowania do Twojego konta.

Jak mogę usunąć numer telefonu z OfferUp??

Aby usunąć numer telefonu z serwisu OfferUp, najpierw otwórz aplikację i zaloguj się. Po zalogowaniu się, dotknij ikony menu w lewym górnym rogu ekranu, a następnie wybierz „Ustawienia”.” Przewiń w dół i wybierz „Numer telefonu”, a następnie stuknij znak „x” obok numeru telefonu, który chcesz usunąć.

Dlaczego OfferUp mówi o błędzie?

OfferUp to serwis umożliwiający sprzedaż i kupno przedmiotów, ale czasami, gdy użytkownicy próbują wystawić przedmiot, otrzymują komunikat o błędzie. Może to być spowodowane tym, że przedmiot jest niedostępny w magazynie lub wystąpił problem z ofertą. Jeśli pojawi się komunikat o błędzie, najlepiej spróbować ponownie później.

Jak mogę zweryfikować swoje konto w serwisie OfferUp??

Aby zweryfikować swoje konto w serwisie OfferUp, musisz podać kilka informacji o sobie. Zawiera ona Twoje imię i nazwisko, adres i numer telefonu. Musisz także dostarczyć zdjęcie swojego dokumentu tożsamości wydanego przez rząd. Po przesłaniu tych informacji nasz zespół sprawdzi je i zatwierdzi Twoje konto.

Czy można korzystać z OfferUp bez numeru telefonu?

Tak, możesz korzystać z OfferUp bez numeru telefonu. Konieczne będzie jednak utworzenie konta z adresem e-mail.

Czy można zostać zablokowanym w serwisie OfferUp??

Tak, możesz zostać zablokowany w serwisie OfferUp. Jeśli naruszysz warunki korzystania z usługi, Twoje konto może zostać zablokowane.

Dlaczego moje wiadomości z OfferUp zniknęły??

Wiadomości OfferUp mogą zniknąć z kilku powodów:
-Druga osoba usunęła wiadomość
-Usunąłeś wiadomość
-Rozmowa została zarchiwizowana
-Druga osoba zablokowała Cię

Jak wysłać e-mail do kogoś na OfferUp??

Aby wysłać wiadomość e-mail do kogoś w serwisie OfferUp, najpierw znajdź profil tej osoby. Gdy już znajdziesz się na profilu, kliknij przycisk „Kontakt” po prawej stronie ekranu. Zostanie wyświetlony formularz, w którym możesz wpisać swoją wiadomość. Kliknij „Wyślij”, gdy skończysz.

Jak mogę zaktualizować moją aplikację OfferUp??

Aby zaktualizować swoją aplikację OfferUp, otwórz App Store na swoim iPhonie lub iPadzie. Stuknij zakładkę Aktualizacje na dole ekranu, a następnie stuknij aplikację OfferUp. Jeśli aktualizacja jest dostępna, zobaczysz obok niej przycisk Aktualizuj. Stuknij przycisk Aktualizuj, aby zainstalować najnowszą wersję.

Czy mogę mieć dwa konta OfferUp??

Tak, możesz mieć dwa konta OfferUp. W każdym mieście można mieć tylko jedno konto.