Jak odzyskać trwale usunięte wiadomości e-mail z telefonu iPhone??

Odpowiedź

1. Stuknij przycisk „Kosz” folder konta pocztowego.
  2. Wszystkie usunięte wiadomości e-mail powinny znajdować się w tym miejscu, jeśli nie archiwizowałeś swoich wiadomości.
  3. Odzyskaj na stronie usunięta poczta.
  4. Otwórz pocztę, aby przywróć Stuknij przycisk.
  5. Stuknij przycisk drugi Kliknij lewą ikonę, aby otworzyć wiadomość Przesuń ekran.

Cofnij usunięcie wiadomości Apple iPhone iPad iOS email undo delete trash w jednym kroku

Odzyskiwanie i usuwanie wiadomości e-mail w telefonie IPhone lub tablecie IPad – szybkie i zabawne sztuczki

Jak odzyskać trwale usunięte wiadomości e-mail z iPhone’a??

1. Stuknij ikonę „Koszfolder „Wiadomości” na koncie pocztowym.
2. Wszystkie usunięte wiadomości e-mail powinny się tu znajdować, jeśli nie archiwizowałeś swoich wiadomości.
3. Odzyskaj stronę usunięta poczta.
4. Otwórz wiadomość do przywróć przez stuknięcie go.
5. Stuknij przycisk drugą stronę Stuknij ikonę po lewej stronie, aby otworzyć okno Ekran przenoszenia.

Co dzieje się z trwale usuniętymi wiadomościami e-mail?

Usunięcie wiadomości w większości programów pocztowych i interfejsów internetowych nie powoduje jej faktycznego usunięcia. Zamiast tego wiadomość jest przenoszona do specjalnego folderu, zwykle oznaczanego jako „śmieci” lub „usunięte elementy”.” Większość usług online automatycznie usuwa wiadomości e-mail z kosza po pewnym czasie – zwykle po 30 dniach.

Czy usunięte wiadomości e-mail przepadają na zawsze?

Usunięte wiadomości e-mail w folderze Kosz w usłudze Gmail są usuwane po 30 dniach.