Jak odzyskać usuniętą wiadomość e-mail w usłudze Office 365?

Odpowiedź

1. W programie Outlook 365 przejdź do folderu Elementy usunięte i zaznacz potrzebne wiadomości e-mail.
  2. Następnie kliknij przycisk Przywróć, aby przywrócić usunięte wiadomości do lokalizacji źródłowej.
  3. E-maile usunięte z folderu Skrzynka odbiorcza zostaną odzyskane do folderu Skrzynka odbiorcza).

Jak odzyskać brakujące wiadomości e-mail w usłudze Office 365

Jak odzyskać trwale usunięte wiadomości e-mail

Jak odzyskać trwale usunięte wiadomości e-mail z usługi Office 365??

Jeśli masz kopię zapasową swojego konta Office 365, możesz odzyskać trwale usunięte wiadomości e-mail. Jeśli nie, jedynym sposobem na odzyskanie tych wiadomości e-mail jest skorzystanie z usługi odzyskiwania wiadomości e-mail innej firmy.

Gdzie znajdują się usunięte wiadomości e-mail w usłudze Office 365??

Usunięte wiadomości e-mail są przechowywane w folderze Elementy do odzyskania przez 30 dni. Po upływie 30 dni usunięte wiadomości e-mail są trwale usuwane ze skrzynki pocztowej i nie będzie można ich odzyskać.
Jeśli chcesz zachować usunięte wiadomości e-mail przez okres dłuższy niż 30 dni, możesz użyć rozwiązania do archiwizacji, aby przechowywać je poza siedzibą firmy.

Jak odzyskać wiadomość e-mail, która została usunięta??

Istnieją różne sposoby na odzyskanie usuniętej wiadomości e-mail. Jeśli wiadomość e-mail nadal znajduje się w folderze Kosz, możesz po prostu wejść do folderu Kosz i ją odnaleźć. Możesz również użyć programu komputerowego, takiego jak EaseUS Data Recovery Wizard, aby przeskanować dysk twardy w poszukiwaniu usuniętych wiadomości e-mail.

Czy mogę odzyskać trwale usuniętą wiadomość e-mail??

Nie, nie można. Wiadomość e-mail została usunięta z serwera i przepadła na zawsze.

Czy można odzyskać trwale usunięte wiadomości e-mail z programu Microsoft Outlook?

Nie, nie można odzyskać trwale usuniętych wiadomości e-mail z programu Microsoft Outlook. Można je jednak odzyskać, korzystając z oprogramowania do odzyskiwania danych, takiego jak Stellar Phoenix Data Recovery.

Jak odzyskać usunięty folder w programie Outlook 365??

Aby odzyskać usunięty folder w programie Outlook 365, możesz przejść do folderu Elementy usunięte i znaleźć foldery, które nadal tam są. Jeśli chcesz przywrócić usunięty folder, po prostu przeciągnij go z powrotem do skrzynki pocztowej.

Jak przywrócić usunięte wiadomości e-mail w programie Outlook??

Możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania wiadomości e-mail innej firmy, aby odzyskać usunięte wiadomości e-mail z programu Outlook.
Usunięte wiadomości e-mail można również odzyskać z programu Outlook, przechodząc do folderu, w którym były przechowywane, i klikając go prawym przyciskiem myszy. Pojawi się menu z opcją „Przywróć poprzednie wersje”. Po kliknięciu tej opcji zostanie wyświetlona lista starych wersji wiadomości e-mail, z których można wybrać jedną.

Jak odzyskać coś, co przypadkowo usunąłem??

Jedną ze strategii jest użycie programu do odzyskiwania plików. Jeśli masz kopię zapasową, możesz po prostu skopiować brakujące pliki z kopii zapasowej i zastąpić je nowymi.

Jak odzyskać usuniętą wiadomość e-mail z programu Outlook??

Istnieje kilka sposobów na odzyskanie usuniętych wiadomości e-mail z programu Outlook. Możesz użyć funkcji „Przywróć usunięte elementy”, funkcji „Opróżnij folder usuniętych elementów” lub użyć programu innej firmy, takiego jak Stellar Phoenix Outlook PST Repair Tool.
Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wypróbować, jest funkcja „Przywróć usunięte elementy”. Jest to łatwe w użyciu i wbudowane w Outlooka.

Czy mogę uzyskać dostęp do usuniętego konta programu Outlook??

Krótka odpowiedź brzmi: nie. Po usunięciu konta Outlook nie można się do niego ponownie dostać. Jeśli jednak masz kopię zapasową konta przed jego usunięciem, możesz być w stanie odzyskać konto za pomocą tej kopii.
Jeśli korzystasz z usługi Office 365, Twoje dane znajdują się w chmurze i nie są przechowywane lokalnie na Twoim komputerze. Oznacza to, że po usunięciu konta nie ma już do niego dostępu.

Gdzie znajduje się folder Elementy usunięte w programie Outlook??

Folder Elementy usunięte znajduje się w tym samym miejscu, co inne foldery w Outlooku, ale jest domyślnie ukryty. Aby uzyskać do nich dostęp, kliknij prawym przyciskiem myszy dowolny folder i wybierz opcję „Pokaż wszystkie foldery”. Na dole listy pojawi się folder Elementy usunięte.

Jak znaleźć usunięte wiadomości e-mail na laptopie?

Jeśli używasz komputera Mac, możesz użyć aplikacji „Mail” do wyszukania usuniętych wiadomości e-mail. Jeśli korzystasz z systemu Windows, możesz użyć aplikacji „Outlook”, aby wyszukać usunięte wiadomości e-mail.