Jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię na Snapchacie: 6 prostych sposobów (2023)

Jeśli szukasz ich imienia na Snapchacie i nic się nie wyświetla, istnieje duża szansa, że cię zablokowali. Nie musisz już zastanawiać się bez celu. Sprawdź ten artykuł “Jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię na Snapchacie??” i rozwiać wszystkie wątpliwości.

Może być wiele powodów, dla których ktoś zablokował Cię na Snapchacie, ale pytanie brzmi, skąd miałbyś wiedzieć? Przedstawiliśmy ten artykuł tylko po to, aby odpowiedzieć na to pytanie i omówić wszystko wokół niego. Usiądź wygodnie i przeczytaj dokładnie.

Zapomnij o wszystkim i wyraź swoje myśli, ponieważ nie jest to zła rzecz, jeśli ktoś cię zablokuje. Wiem, że zrobiłeś to samo z inną osobą i to jest w porządku, ponieważ możesz podejmować własne decyzje. Więc nie trać czasu; dowiedzmy się od razu, czy ktoś zablokował Cię na Snapchacie.

Jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię na Snapchacie??

Jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię na Snapchacie 2021: Podstawowe pomysły

Istnieją inne funkcje, takie jak Snapchat Spotlight, rozmowy wideo na żywo itp. Każda funkcja jest wyjątkowa i ma również możliwość wykonywania fajnych działań. Jeśli mówimy o Snapchat Spotlight, możesz łatwo zarobić 1 milion dolarów w ciągu jednego dnia. Ta rzecz wyjaśnia, że każdy może stale korzystać z tych funkcji. 

Kolejność listy najlepszych znajomych na Snapchacie: Wybierz 8 znajomych na SC

Bardzo trudno jest dowiedzieć się, czy ktoś zablokował Cię na Snapchacie. Czasami bardzo trudno jest dowiedzieć się, kiedy i jak cię zablokowali. Opierając się na tej sytuacji, powiem ci kilka niesamowitych kroków, jak sprawdzić, czy ktoś zablokował cię na Snapchacie.

1. Sprawdź swoją historię & Lista kontaktów

Jeśli chcesz wiedzieć, jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię na Snapchacie, najpierw przejdź do aplikacji Snapchat. Następnie zaloguj się za pomocą swojego identyfikatora Snapchat ID. Następnie sprawdź listę znajomych i wybierz osobę, z którą chcesz porozmawiać. Otwórz historię czatu, jeśli rozmawiałeś z kimś wcześniej. Jeśli nie, przejdź do listy kontaktów i kliknij “nowy czat” opcja.

Na koniec sprawdź, czy są obecni na Twojej liście znajomych, czy nie. Jeśli mimo wszystko nie możesz znaleźć ich nazwy użytkownika, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zablokowali Cię w serwisie Snapchat. Ale czekajcie, nie ma 100% gwarancji, ponieważ mogą po prostu usunąć cię ze swojej listy znajomych. Jest to pierwszy punkt do sprawdzenia, jak aby dowiedzieć się, czy ktoś zablokował Cię na Snapchacie.

2. Wyszukaj ich nazwę użytkownika lub identyfikator Snapchata

Jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię na Snapchacie 2021: Podstawowe pomysły

Pierwszym krokiem, który musisz wykonać, jest otwarcie kamery Snapchata. Powyżej znajduje się znak wyszukiwania, w którym można wyszukać nazwę użytkownika lub identyfikator.

Pamiętaj o jednej rzeczy, jeśli ich nazwa użytkownika lub identyfikator nie pojawiły się, to musieli cię zablokować lub zaprzyjaźnić się z tobą. Czekajcie, czekajcie, czekajcie, nie spieszcie się!!!! Ponieważ mogli usunąć swoje konto Snapchat na jakiś czas. Ale jeśli chcesz mieć 100% pewności, że ktoś cię zablokował, sprawdź trzeci i ostatni krok.

3. Zapytaj znajomych

Aby zakończyć akcję wyszukiwania, trzymaj swoich przyjaciół blisko, bardzo blisko, ponieważ są oni pełni pomysłów i gier umysłowych. Żartuję, jeśli nie jesteś w stanie znaleźć ich nazwisk w historii wyszukiwania, możesz poprosić znajomych, aby zrobili to samo. Dzięki tej metodzie możesz dowiedzieć się, czy ktoś zablokował Cię na Snapchacie, czy nie.

Jak udostępnić lokalizację na żywo na Snapchacie w zaledwie 5 krokach!

4. Wyślij im wiadomość

Innym sposobem sprawdzenia, czy ktoś zablokował Cię na Snapchacie, jest wysłanie mu wiadomości. Jeśli zastanawiasz się, czy wiadomości będą dostarczane, jeśli zostaną zablokowane na Snapchacie? Pozwól, że powiem ci podczas wysyłania wiadomości, jeśli zobaczysz czerwony tekst z napisem, ‘ Nie udało się wysłać wiadomości – dotknij, aby spróbować ponownie’ oznacza to, że jesteś zablokowany.

A jeśli zauważysz oczekującą lub szarą ikonę, oznacza to, że użytkownik usunął Cię z listy kontaktów.

5. Utwórz nowe konto

Możesz utworzyć nowe konto z innym identyfikatorem e-mail lub numerem telefonu. Ale przyjaciele, moja sugestia jest taka, aby utworzyć nowy, ponieważ jest to najprostszy sposób do wykonania. Ponieważ istnieje niewielka szansa, że zablokowali oni również Twojego znajomego na Snapchacie. Jeśli nie możesz znaleźć identyfikatora użytkownika, to masz pecha. Spójrz poniżej, aby dowiedzieć się, czy ktoś zablokował Cię na Snapchacie, czy nie, przełączając się między dwoma kontami.

Oto jak możesz zmienić swoje konta na Snapchacie:

  1. Wyloguj się swojego konta Snapchat.
  2. Dalej, zalogować się na inne konto Snapchat.
  3. Wyszukiwanie wyszukać użytkownika, który Cię zablokował i dodać go do znajomych.

6. Sprawdź, czy ktoś obserwuje Cię na Snapchacie

Ostatnim krokiem, aby dowiedzieć się, czy ktoś zablokował Cię na Snapchacie, jest sprawdzenie, czy ktoś śledzi Cię na Snapchacie, czy nie. W ten sposób możesz sprawdzić, czy druga osoba obserwuje Cię na Snapchacie, czy nie:

  1. Szukaj z nazwą użytkownika na Snapchacie > Naciśnij i przytrzymaj nazwę użytkownika, aż pojawi się menu.
  2. Kliknij na ikonę zdjęcie profilowe.
  3. Jeśli możesz zobaczyć ich Snapscore, oznacza to, że śledzą Cię z powrotem na Snapchacie.

Postępuj zgodnie z wyżej wymienionymi krokami i wyjaśnij swoje wątpliwości za pomocą dobrych referencji. Te proste kroki z pewnością pomogą wam łatwo zrozumieć jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię na Snapchacie.

Zegarek Jak sprawdzić, czy ktoś zablokował cię na Snapchacie?

Możecie obejrzeć ten film na YouTube, ponieważ pomoże on dokładniej i skuteczniej wyjaśnić wątpliwości. Zalecam szybkie sprawdzenie prędkości, aby upewnić się, że połączenie internetowe jest wystarczająco szybkie, aby obejrzeć wideo.

Zmień nazwę mojego bota AI w Snapchat Plus: 7 kroków, aby uczynić go swoim kumplem!

Podsumowanie

Dziś Snapchat jest bardzo znany na całym świecie! Ponadto w dzisiejszych czasach nikt nie wyobraża sobie dnia bez tej aplikacji. Ale co, jeśli nie możesz już znaleźć swojego znajomego na Snapchacie??

Za każdym razem, gdy zdajesz sobie sprawę, że dana osoba nie odpowiada i nie jesteś w stanie zobaczyć jej wiadomości. Najwyższy czas, aby zrozumieć, że mogli cię zablokować z jakiegoś powodu.

Po przeczytaniu tego artykułu dowiedziałeś się “Jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię na Snapchacie??Skomentuj poniżej, czy ten artykuł Ci pomógł, czy nie. Nie zapomnij również podzielić się tym artykułem ze znajomymi i rodziną!

Często zadawane pytania

1. Jak sprawdzić, czy zostałeś zablokowany na Snapchacie??

Możesz wyszukać nazwę użytkownika osoby, która Twoim zdaniem mogła Cię zablokować u góry ekranu. Jeśli ktoś Cię zablokował, nie możesz zobaczyć jego identyfikatora ani nazwy użytkownika.

2. Jeśli ktoś zablokuje Cię na Snapchacie, czy Twoja wiadomość zostanie dostarczona??

Tak, Twoja wiadomość zostanie do nich dostarczona, ale to od nich zależy, czy ją otworzą, czy nie, jeśli jesteś zablokowany na ich liście.

3. Co się dzieje, gdy jesteś zablokowany na Snapchacie??

Nie jesteś w stanie zobaczyć ich historii ani snapów. Nawet nie ma szansy na czatowanie z nimi, jeśli jesteś zablokowany.

4. Jak sprawdzić, czy użytkownik został zablokowany na Snapchacie??

Pierwszym sposobem sprawdzenia, czy ktoś zablokował Cię na Snapchacie, jest wyszukanie go. Jeśli pojawi się ich imię i nazwisko, oznacza to, że tylko Cię nie zaprzyjaźnili.

5. Co widzi osoba zablokowana na Snapchacie??

Twój czat z nimi zniknie i nie będą mogli przeszukiwać Twojego profilu. Zablokowanie na Snapchacie oznacza, że Snapchat całkowicie sprawi, że nie będą oni istnieć dla Ciebie i odwrotnie.

6. Jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię na Snapchacie bez dodawania go??

Wyszukaj ich nazwę użytkownika na Snapchacie i sprawdź, czy Cię zablokowali lub nie zaprzyjaźnili się z Tobą.

7. Jeśli ktoś zablokował Cię na Snapchacie, czy nadal możesz zobaczyć jego nazwę??

Nie, jeśli ktoś zablokował Cię na Snapchacie, nie możesz zobaczyć jego imienia i nazwiska.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka