Jak usunąć konto w aplikacji Helo??

Odpowiedź

Usuń moje konto w aplikacji Halo, postępując zgodnie z poniższymi instrukcjami:

1. Otwórz aplikację Hello Pal, najpierw zostaniesz poproszony o zalogowanie się. Przejdź do działu „Ja.”
  2. Przejdź do sekcji „Zarządzanie kontem.” Naciśnij „Usuń konto”.”
  3. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby trwale usunąć swoje konto.

Jak usunąć aplikację Helo app |helo app ko delete kaise Kare

helo app konto usuń kaise kare

Helo to rewolucyjna aplikacja, która ma skrócić czas oczekiwania na samochód nawet o 50%. Aby jednak usunąć swoje konto, musisz wykonać następujące proste kroki: -Wejdź do „Ustawienia” na swoim telefonie, a następnie dotknij „Konto. -Stuknij w „Usuń konto. -Potwierdź usunięcie, stukając pole u dołu ekranu. -Helo usunie Twoje konto, a Ty nie będziesz już otrzymywać żadnych wiadomości. Nadal będziesz mógł korzystać z aplikacji Helo na innych urządzeniach, ale wszystkie dane związane z Twoim kontem zostaną usunięte z serwerów Helo.

Usunięcie się z Helo nie jest obecnie możliwe, ponieważ nie przechowujemy numerów telefonów użytkowników. Uzyskujemy dostęp do numeru telefonu użytkownika tylko wtedy, gdy składa on zlecenie przejazdu, i robimy to wyłącznie w celu połączenia go z kierowcą i zapewnienia mu bezpiecznej drogi do domu. Nasza aplikacja w żadnym momencie nie zapisuje ani nie przechowuje numerów telefonów użytkowników.

Ponadto wszystkie zamówienia na samochody są realizowane przez prawdziwych ludzi, a nie przez automatyczną usługę, co oznacza, że usunięcie konta nie musi oznaczać, że przestaniesz otrzymywać przejazdy.

Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania naszych promocyjnych wiadomości tekstowych, wyślij SMS o treści „STOP” pod numer 69922*. Możesz również kliknąć na link „Anuluj subskrypcję” znajdujący się na dole każdej promocyjnej wiadomości e-mail.

Czy istnieje alternatywa dla Helo dla osób, które chcą przesyłać pieniądze??

Wspomnieliśmy już o LocalBitcoins , który jest jednym z wielu serwisów, z których można korzystać w celu przesyłania niewielkich kwot BTC między zaufanymi osobami. W poniższym artykule znajdziesz więcej informacji na ten temat, ale nie wahaj się nas zapytać, jeśli nadal uważasz, że Helo może być przydatne w Twoim konkretnym przypadku.

Co się stanie, gdy usunę swoje konto na Helu??

Ponieważ ten system używa bitcoinów (które są obecnie dość niestabilne), nie ma sposobu, aby naprawdę odzyskać swoje pieniądze, jeśli zdecydujesz się usunąć swoje konto. Jeśli cokolwiek stanie się z wartością Bitcoin podczas korzystania z ich usługi, twierdzą, że Bips będą przeliczane na USD co godzinę, aż osiągną 0 USD.
Jeśli używasz tej aplikacji do wysyłania lub odbierania płatności, to usunięcie konta uniemożliwi Twoim znajomym robienie tego samego. Zalecamy, aby wszyscy użytkownicy odinstalowali aplikację natychmiast po usunięciu swojego konta.

Jak usunąć moje konto na Helu??

Strona internetowa Helo oferuje tylko sposób zarządzania kontami dla użytkowników z płatnymi kontami (które wkrótce zostaną udostępnione), nie dla użytkowników darmowych.
Na razie jedynym sposobem na usunięcie konta jest skorzystanie z aplikacji The Helo. Jeśli otworzysz aplikację (po usunięciu jej z telefonu, jeśli to możliwe), pojawi się opcja „Wsparcie”. Stąd należy zwrócić się o pomoc i poprosić o usunięcie konta.

Co się stanie, gdy usunę swoje konto na Helo?

Ponieważ system ten wykorzystuje bitcoiny (które są obecnie dość niestabilne), nie ma możliwości odzyskania pieniędzy, jeśli zdecydujesz się usunąć swoje konto. Jeśli cokolwiek stanie się z wartością Bitcoin podczas korzystania z ich usługi, twierdzą, że bipy będą przeliczane na USD co godzinę, aż osiągną 0 USD.
Jeśli używasz tej aplikacji do wysyłania lub odbierania płatności, to usunięcie konta uniemożliwi Twoim znajomym robienie tego samego. Zalecamy wszystkim użytkownikom odinstalowanie aplikacji natychmiast po usunięciu konta.

Co to jest aplikacja Helo?

Należy natychmiast odinstalować aplikację Helo, ponieważ może w niej być coś podejrzanego.
Ten bot losowo generuje odpowiedzi na inne pytania, korzystając z danych wprowadzonych przez użytkownika, który może również wprowadzać proste instrukcje dla innych botów.   Algorytm będzie generował odpowiedzi do momentu wykonania wszystkich zadań lub otrzymania instrukcji, że jest inaczej, poprzez wprowadzenie słowa „stop”.

Co się stanie, gdy usunę swoje konto w serwisie Helo?

Jeśli usuniesz swoje konto, usunie to Twój identyfikator Helo. Wszystkie dane związane z tą tożsamością zostaną trwale usunięte i nie będą mogły być odtworzone ani odzyskane przez Helo Technologies.

Jak usunąć konto w aplikacji Helo??

Aby usunąć swoje konto w aplikacji Helo, musisz zalogować się do ustawień swojego konta. W sekcji „Informacje osobiste” kliknij na liczbę obok „Profil”, aż osiągnie wartość 0. Kliknij opcję „Odłącz to urządzenie.” Na następnym ekranie pojawi się pytanie, które urządzenia udostępniają ten profil w celu korzystania z funkcji, takich jak identyfikator rozmówcy i inne aplikacje. Dodaj przecinek (,) do list niezsynchronizowanych, takich jak Android i iOS, a następnie kliknij przycisk Unassociate One. Następnie, jeśli jakieś inne aplikacje lub usługi używają danych Halo do celów identyfikacji, wpisz je najpierw, a następnie kliknij przycisk Unassociate All. Na koniec wybierz Remove Account i KUDOS Seriously? To brzmi skomplikowanie? Cóż, mam jeszcze jeden krok – kliknij przycisk Odinstaluj aplikację.