Jak usunąć książki audible z iPhone’a??

Odpowiedź

1. Aby usunąć audiobooka z iPhone’a, otwórz aplikację Audiobooki i znajdź książkę, którą chcesz usunąć.
  2. Przesuń palcem w lewo na książce i stuknij Usuń.

Jak usunąć książki z biblioteki Audible

Jak usunąć zakupione książki z listy życzeń Audible

Jak trwale usunąć książki audible z iPhone’a??

Aby trwale usunąć książkę Audible z iPhone’a, otwórz aplikację Audible i stuknij zakładkę „Biblioteka”. Stuknij książkę, którą chcesz usunąć, a następnie stuknij przycisk „Usuń”.

Jak usunąć audiobooki z iPhone’a??

Aby usunąć audiobook z iPhone’a, otwórz aplikację Audiobooki i znajdź książkę, którą chcesz usunąć. Przesuń palcem w lewo na książce, a następnie stuknij Usuń.

Jak usunąć pobrane książki z serwisu Audible??

Aby usunąć pobrane książki z Audible, najpierw otwórz aplikację Audible. Następnie stuknij w przycisk menu w lewym górnym rogu ekranu. Następnie przewiń w dół i wybierz opcję „Zarządzaj pobranymi plikami”.” Na koniec stuknij książkę, którą chcesz usunąć, a następnie stuknij przycisk „Usuń”.

Jak usunąć pozycje z mojej biblioteki Audible??

Aby usunąć pozycje z biblioteki Audible, najpierw otwórz aplikację Audible. Następnie stuknij ikonę Menu w lewym górnym rogu ekranu. Następnie stuknij w My Library. Na koniec znajdź pozycję, którą chcesz usunąć, i przesuń na niej palcem w lewo. Zostanie wyświetlony przycisk Usuń. Stuknij pozycję, aby usunąć ją z biblioteki.

Gdzie są przechowywane książki Audible na telefonie iPhone??

Książki Audible są przechowywane w sekcji Audiobooki w bibliotece iTunes iPhone’a.

Ile miejsca zajmują książki Audible na telefonie iPhone?

Książki Audible zajmują dużo miejsca na telefonie iPhone. Mogą one zajmować do 2 GB pamięci masowej, co jest dużą ilością w porównaniu z innymi aplikacjami. Dzieje się tak, ponieważ książki Audible to pliki audio, które są pobierane i przechowywane w telefonie.

Ile miejsca zajmują książki Audible?

Książki Audible zajmują dużo miejsca na urządzeniu. Książki mogą mieć rozmiar kilku gigabajtów, więc aby je pobrać, musisz mieć dużo wolnego miejsca w telefonie lub tablecie.

Gdzie jest moja pobrana książka Audible??

Twoja książka powinna znaleźć się w bibliotece Audible. Aby ją znaleźć, otwórz aplikację Audible i stuknij w menu w lewym górnym rogu. Stuknij w „Moja biblioteka”, a następnie wybierz „Pobrane.” Twoja książka będzie tam widoczna.

Dlaczego nie mogę pobierać książek Audible na telefonie Iphone??

Firma Apple nie zezwala na pobieranie książek Audible bezpośrednio na iPhone’a, ponieważ chce, aby użytkownicy kupowali i słuchali książek Audible za pośrednictwem aplikacji Audible. Dzięki temu Audible może zarabiać więcej pieniędzy, pobierając część zysków ze sprzedaży za pośrednictwem aplikacji.

Jak przenieść książki Audible do iCloud??

Aby przenieść książki Audible do iCloud, otwórz aplikację Audible i stuknij przycisk Menu w lewym górnym rogu ekranu. Następnie wybierz „Ustawienia” i „Chmura.” Stuknij przełącznik obok „Audible Books”, aby go włączyć, a następnie stuknij „Upload”.” Wybierz książki, które chcesz przesłać, a następnie stuknij przycisk „Gotowe”.

Czy aplikacja Audible korzysta z danych telefonu??

Audible nie korzysta z danych telefonu. Aplikacja działa w tle i wykorzystuje niewielką ilość danych do śledzenia miejsca zajmowanego przez użytkownika w audiobooku.

Dlaczego aplikacja Audible jest tak duża??

Audible to duża aplikacja, ponieważ oferuje wiele przydatnych funkcji. Na przykład aplikacja umożliwia użytkownikom słuchanie audiobooków i podcastów, co może być przydatne dla osób, które zawsze są w ruchu. Ponadto Audible oferuje duży wybór audiobooków, a ich ceny są bardzo przystępne.

Jak archiwizować książki w Audible??

Aby zarchiwizować książkę w Audible, najpierw otwórz aplikację Audible. Następnie wybierz ikonę menu w lewym górnym rogu ekranu. Następnie wybierz opcję „Moje książki”, a następnie stuknij książkę, którą chcesz zarchiwizować. Na koniec stuknij przycisk „archiwum” w prawym górnym rogu ekranu.

Czy mogę ukryć książki w mojej bibliotece Audible??

Tak, możesz ukrywać książki w swojej bibliotece Audible. Aby to zrobić, otwórz aplikację Audible i stuknij ikonę menu w lewym górnym rogu ekranu. Następnie stuknij w „Moja biblioteka” i wybierz książkę, którą chcesz ukryć. Stuknij w trzy kropki w prawym górnym rogu ekranu i wybierz opcję „Ukryj”.

Jak sprawić, by aplikacja Audible zajmowała mniej miejsca??

Książki Audible mogą zajmować dużo miejsca w pamięci, zwłaszcza jeśli masz dużą bibliotekę. Aby zmniejszyć zużycie pamięci w usłudze Audible, można usuwać stare książki i audiobooki z urządzenia. Możesz także wyczyścić pamięć podręczną urządzenia.