Jak usunąć moje darmowe konto Deezer??

Odpowiedź

1. Przejdź na stronę Deezer i zaloguj się.
  2. Kliknij na „Moje konto”, a następnie na „Ustawienia”.
  3. Przewiń w dół do sekcji „Usuń swoje konto” i kliknij „Usuń moje konto”.
  4. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby usunąć swoje konto.

Jak usunąć konto Deezer??

Darmowe konto Deezer Premium – Jak uzyskać dostęp do Deezer

Jak usunąć moje darmowe konto Deezer??

Aby anulować konto Deezer, najpierw zaloguj się na swoje konto na stronie Deezer.
Po zalogowaniu się kliknij zakładkę „Moje konto” u góry strony.
Następnie przewiń w dół do sekcji „Anuluj subskrypcję” i kliknij przycisk „Anuluj subskrypcję”.
Następnie zostaniesz poproszony o potwierdzenie rezygnacji.

Jak usunąć konto Deezer?

Aby usunąć swoje konto Deezer, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:
Wejdź na stronę https://www.deezer.com/login
Kliknij przycisk „Nie pamiętam hasła?”
Wpisz adres e-mail powiązany z Twoim kontem Deezer i kliknij „Wyślij”
Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem umożliwiającym zresetowanie hasła
Po zresetowaniu hasła przejdź na stronę https://www.deezer.

Dlaczego Deezer pobiera ode mnie opłaty?

Może być kilka powodów, dla których Deezer pobiera od Ciebie opłaty. Jedną z przyczyn może być to, że osiągnąłeś miesięczny limit danych i Deezer nalicza Ci teraz opłaty za dodatkowe wykorzystane dane. Inna możliwość to taka, że nie wykupiłeś usługi premium i jesteś obciążany za ograniczone funkcje usługi bezpłatnej. Niezależnie od przyczyny, najlepiej skontaktować się z działem obsługi klienta Deezer, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi abonament Deezer w Nigerii??

Abonament Deezer w Nigerii kosztuje około 2 000 naira miesięcznie.

Jak usunąć moją kartę kredytową z serwisu Deezer??

Aby usunąć kartę kredytową z serwisu Deezer, najpierw zaloguj się na swoje konto i przejdź do strony Ustawienia. Przewiń w dół do sekcji Płatności i kliknij link Usuń obok karty kredytowej, którą chcesz usunąć.

Czy Deezer jest lepszy niż Spotify??

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ zależy to od osobistych preferencji. Niektórzy wolą interfejs Deezer, a inni Spotify. Obie usługi mają dużą bibliotekę utworów i oferują podobne funkcje.

Czy mogę odinstalować aplikację Deezer??

Tak, możesz odinstalować aplikację Deezer. Aby to zrobić, otwórz aplikację Deezer i przejdź do Ustawień. Stuknij w „Odinstaluj Deezer” i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Gdzie znajdują się ustawienia konta w serwisie Deezer??

W serwisie Deezer ustawienia konta można znaleźć, klikając ikonę sylwetki w lewym górnym rogu ekranu i wybierając opcję „Ustawienia”.” Stamtąd użytkownicy mogą zaktualizować swoje dane osobowe, hasło, adres e-mail i inne informacje.

Jak sprawić, by konto Deezer było prywatne??

Aby nadać kontu Deezer status prywatny, przejdź do strony ustawień i wybierz zakładkę Prywatność. Stamtąd możesz wybrać, kto może zobaczyć Twój profil i jakie informacje są udostępniane.

Jak anulować subskrypcję usługi Deezer na telefonie Iphone??

Aby anulować subskrypcję usługi Deezer na telefonie iPhone, otwórz aplikację Ustawienia i stuknij swoje imię u góry ekranu. Przewiń w dół i stuknij w „iTunes & App Store”, a następnie stuknij w swoje Apple ID u góry ekranu. Stuknij w „Wyświetl Apple ID” i wprowadź hasło, jeśli zostaniesz o to poproszony. Przewiń w dół i stuknij w „Subskrypcje”, a powinieneś zobaczyć swoją subskrypcję Deezer.

Jak skontaktować się z Deezer?

Możesz skontaktować się z Deezer za pośrednictwem ich strony internetowej, klikając link „Skontaktuj się z nami” na dole strony. Możesz też wysłać wiadomość e-mail na adres

Jak płacić za usługę Deezer?

Istnieje kilka sposobów, aby zapłacić za usługę Deezer. Możesz zapłacić za subskrypcję, kupić kredyty lub użyć karty upominkowej.