Jak usunąć moje konto dorsza w telefonie??

Odpowiedź

1. Wejdź w ustawienia i przewiń w dół do zakładki z aplikacjami.
  2. Zobaczysz tam listę wszystkich aplikacji zainstalowanych na telefonie, w tym dorsza.
  3. Możesz kliknąć na nią i wybrać opcję „usuń” w prawym górnym rogu.

Jak usunąć konto Epic Games?

Jak usunąć konto Call of Duty

Jak usunąć konto Call of Duty w telefonie??

Jeśli grasz na telefonie, możesz użyć aplikacji, aby usunąć swoje konto. Jeśli nie grasz na swoim telefonie, możesz przejść na stronę internetową i postępować zgodnie z instrukcjami tam zawartymi.

Jak usunąć moje konto w grze Call of Duty??

Nie da się usunąć konta w Call of Duty. Jedynym sposobem na usunięcie konta jest skontaktowanie się z pomocą techniczną Activision.

Jak usunąć konto dorsza 2021?

Nie możesz usunąć swojego konta, ale możesz zmienić hasło, aby uniemożliwić innym zalogowanie się.

Czy można usunąć konto Activision??

Tak, możesz usunąć swoje konto Activision. Aby usunąć konto, zaloguj się na nim i przejdź do strony „Moje konto”. Na tej stronie kliknij przycisk „Usuń swoje konto” u dołu strony.

Dlaczego nie mogę odłączyć mojego konta dorsza??

Nie można odłączyć konta dorsza, ponieważ nie jest to możliwe. Jedynym sposobem na pozbycie się konta dorsza jest usunięcie gry z konsoli.

Jak usunąć moje konto dorsza z Facebooka?

Aby usunąć konto z Facebooka, należy przejść do strony „Ustawienia”. Następnie przewiń w dół i kliknij „Usuń swoje konto”. Następnie zostaniesz poproszony o podanie swojego hasła i powodu usunięcia konta. Następnie kliknij na „Usuń moje konto” i potwierdź.

Jak usunąć mobilne konto Cod na Facebooku?

Stuknij ikonę menu znajdującą się w lewym górnym rogu ekranu.
Przewiń w dół i stuknij w „Ustawienia.”
Przewiń w dół do zakładki „Ustawienia konta” i dotknij jej.
Przewiń w dół do „Ogólnych ustawień konta” i naciśnij na nie.
Przewiń stronę do dołu i stuknij w „Usuń moje konto”.

Jak zmienić konto dorsza w telefonie??

Możesz zmienić swoje konto, przechodząc do Ustawienia > Ogólne > Język i region. Możesz również zmienić swoje konto, dotykając strzałki obok ikony aplikacji i wybierając opcję „Preferencje aplikacji”.

Jak odłączyć konto Activision od aplikacji cod mobile??

Możesz usunąć połączenie z kontem Activision z aplikacji mobilnej Call of Duty, wykonując poniższe czynności:
-Otwórz aplikację Call of Duty Mobile i stuknij w zakładkę „Ja” u góry ekranu.
-Stuknij w „Połączone konta” w prawym górnym rogu i wybierz „Rozłącz” obok Activision.

Jak usunąć konto battle net?

Możesz usunąć swoje konto Battle.konto sieciowe, przechodząc do strony bitwy.Przejdź do strony Zarządzanie kontem netto i kliknij przycisk Usuń konto, co spowoduje przejście do strony, na której można potwierdzić swoją decyzję.
Jeśli z Twoim kontem powiązane są inne gry firmy Blizzard, przed usunięciem Bitwy zaloguj się na te konta i usuń je.net.

Jak zmienić konto Activision??

Jeśli chcesz zmienić swoje konto Activision, możesz to zrobić, kontaktując się z obsługą klienta. Przed rozpatrzeniem wniosku firma może poprosić o kopię dokumentu tożsamości wydanego przez rząd oraz inne dane osobowe.

Jak usunąć konto w Warzone??

Aby usunąć konto Warzone, wejdź na stronę Warzone i kliknij na „Ustawienia konta” w prawym pasku nawigacyjnym. W sekcji „Informacje o koncie” wybierz opcję „Usuń konto”.

Jak usunąć grę Modern Warfare??

Aby usunąć Modern Warfare, zacznij od przejścia do menu Steam i wybrania opcji „Biblioteka”.” Stamtąd powinna pojawić się lista gier. Kliknij na ten, który mówi „Call of Duty: Modern Warfare”, a następnie kliknij na „Usuń.