Jak usunąć treść z Wikipedii??

Odpowiedź

1. Kontakt z Wikimedia Foundation – jeśli dana treść jest nieścisła lub narusza zasady Wikipedii.
  2. Możesz skontaktować się z Wikimedia Foundation, aby poprosić o usunięcie kampanii.

Jak edytować artykuł w Wikipedii

Korzystanie z Wikipedii: Kurs poruszania się po informacjach cyfrowych #5

Czy można usunąć artykuł z Wikipedii?

Tak, artykuł w Wikipedii można usunąć. Proces usuwania jest znany jako „deletionism.” Artykuły mogą być nominowane do usunięcia, jeśli nie spełniają standardów encyklopedii lub jeśli są uważane za spam lub zbędne.

Czy można usunąć stronę Wikipedii na swój temat??

Tak, można usunąć stronę Wikipedii na swój temat, ale nie jest to łatwe. Aby usunąć stronę, należy zwrócić się z prośbą do społeczności Wikipedii, a nie ma gwarancji, że się na to zgodzą.

Jak usunąć stronę wiki fandomu?

Aby usunąć stronę wiki fandomu, musisz być jej administratorem. Gdy jesteś już administratorem, przejdź do strony, którą chcesz usunąć i kliknij przycisk „Usuń” u góry strony.

Co się stanie, jeśli usuniesz całą stronę Wikipedii??

Jeśli usuniesz całą stronę Wikipedii, zostanie ona usunięta z encyklopedii online. Strona może jednak nadal istnieć w archiwach offline Wikimedia Foundation, może być też dostępna w Internet Archive.

Dlaczego wiki mojego fandomu została zamknięta??

Jest kilka powodów, dla których fandomowa wiki może zostać zamknięta. Jednym z powodów może być to, że wiki nie jest już aktywne, co oznacza, że nie są do niego dodawane nowe materiały. Innym powodem może być naruszenie przez wiki praw autorskich lub użycie jej do niewłaściwych celów.

Jak zmienić nazwę mojego fandomu wiki?

Aby zmienić swoją nazwę fandomu wiki, musisz przejść do ustawień swojego konta i zmienić nazwę użytkownika.

Dlaczego moja edycja Wikipedii została usunięta??

Istnieje kilka powodów, dla których edycja w Wikipedii może zostać usunięta. Jedną z możliwości jest to, że treść nie została właściwie pozyskana. Inną możliwością jest to, że edycja została uznana za wandalizm lub spam.

Jak zgłosić nieodpowiednie treści w Wikipedii?

Jeśli widzisz w Wikipedii coś, co uważasz za niestosowne, możesz zgłosić to do Wikimedia Foundation. Aby to zrobić, przejdź do strony „Kontakt z nami” w witrynie Wikimedia Foundation i wybierz z menu rozwijanego opcję „Nieodpowiednie treści”. Będziesz mógł wtedy podać szczegóły dotyczące tego, co znalazłeś i dlaczego uważasz, że powinno to zostać usunięte.

Jak zostać administratorem w Wikipedii?

Nie ma jednego konkretnego sposobu na zostanie administratorem w Wikipedii. Niektóre osoby są nominowane przez innych użytkowników, a inne mogą zostać administratorami na ochotnika. Aby zostać administratorem, musisz być zaznajomiony z procesem edycji Wikipedii i dobrze rozumieć zasady i wytyczne serwisu.

Czy można zmienić nazwę wiki??

Tak, nazwę wiki można zmienić. Aby zmienić nazwę wiki, musisz mieć do niej uprawnienia administratora. Następnie przejdź do strony zmiany nazwy i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Jak zmienić swój adres URL w Wikipedii??

Aby zmienić swój adres URL w Wikipedii, musisz utworzyć nową stronę dla swojej witryny, a następnie dodać do niej łącze ze starej strony. Aby utworzyć nową stronę, przejdź na stronę główną Wikipedii i kliknij przycisk „Utwórz artykuł”.” Następnie wpisz nazwę swojej strony i kliknij na „Utwórz.

Jakie są fajne nazwy użytkowników??

Niektóre fajne nazwy użytkowników to „Superman”, „Spiderman”, „Batman” i „Wonder Woman.” Wszystkie te nazwy to superbohaterowie i wszystkie są bardzo fajne. Inne fajne nazwy użytkownika to „Catwoman” i „The Flash.