Jak usuwać masowe wiadomości e-mail na iPhonie??

Odpowiedź

1. Otwórz Poczta i przejdź do Inbox.
  2. Stuknij w Wybierz Wszystkie. Lub indywidualnie wybierz wiadomości e-mail, które chcesz na stronie usuń.
  3. Stuknij Kosz lub Archiwizuj.
  4. Jeśli widzisz tylko Archiwum, dotknij i przytrzymaj Zarchiwizować aby zobaczyć inne opcje jak w przypadku Trash Selected Wiadomości.

Usuń WSZYSTKIE EMAILE z iPhone’a naraz

Jak usunąć wiele wiadomości e-mail naraz na telefonie iPhone?

Jak usunąć masowe wiadomości e-mail w telefonie iPhone??

1. Otwórz stronę Mail i przejdź do Skrzynka odbiorcza.
2. Stuknij Wybierz stronę Wszystkie. Lub indywidualnie wybrać wiadomości e-mail, które chcesz na stronie usuń.
3. Stuknij Kosz lub Zarchiwizuj stronę.
4. Jeśli widzisz tylko Archiwizuj, dotknij i przytrzymaj Archiwizuj aby zobaczyć inne opcje jak Kosz zaznaczone Wiadomości.

Jak usunąć tysiące wiadomości e-mail naraz??

Niestety, nie ma szybkiej metody metoda aby je odciąć. Zamiast tego aby użyć stylowego przycisku, musisz naciśnij i przytrzymaj Przesuń przycisk zamiast . Kliknij pierwszy przycisk email, kontynuuj Przytrzymaj wciśnięty klawisz Shift, a następnie wybierz Usuń.

Jak masowo usuwać stare wiadomości e-mail??

Możesz także wyszukać maile w zależności od ich wieku. Jeśli wpiszesz starsze niż:1y, będziesz otrzymywać wiadomości e-mail więcej niż roku stare. Alternatywnie, użyj m dla miesięcy lub d dla dni do wykonaj to samo zadanie. Kliknij przycisk Zaznacz wszystko, a następnie wybierz „Wybierz wszystko rozmowy które pasują do tego przeszukać stronę,” a następnie przez Opcja Usuń po wybierając stronę