Jak usuwać wiadomości e-mail w systemie iOS 11??

Odpowiedź

1. Otwórz aplikację Poczta i wybierz wiadomość e-mail, którą chcesz usunąć.
  2. Następnie przesuń palcem w lewo na wiadomość e-mail i stuknij przycisk Usuń.

Usuwanie WSZYSTKICH EMAILI z iPhone’a jednocześnie * Ukryta sztuczka *

Jak usunąć wiele wiadomości e-mail naraz w telefonie iPhone / iPadzie z systemem iOS 13?

Dlaczego nie mogę usunąć wiadomości e-mail na telefonie iPhone 11??

iPhone 11 nie ma przycisku usuwania, ponieważ Apple uważa, że metafora „kosza na śmieci” jest przestarzała. Opróżnienie kosza na komputerze nie powoduje faktycznego usunięcia plików, a jedynie usunięcie ich z widoku. Nadal tam są, zajmując miejsce na dysku twardym. Zamiast przycisku usuwania iPhone 11 ma więc przycisk „archiwizuj”. Gdy archiwizujesz wiadomość e-mail, jest ona usuwana ze skrzynki odbiorczej, ale pozostaje w telefonie.

Jak opróżnić kosz na wiadomości e-mail na telefonie iPhone 11??

Aby opróżnić kosz na wiadomości e-mail w telefonie iPhone 11, otwórz aplikację Poczta i stuknij ikonę kosza w prawym dolnym rogu ekranu. Następnie przeciągnij palcem w lewo po dowolnej wiadomości e-mail w koszu, aby ją usunąć. Aby opróżnić cały kosz, stuknij w „X” u góry ekranu.

Dlaczego nie mogę usuwać wiadomości e-mail na telefonie iPhone??

Możesz usuwać wiadomości e-mail na swoim telefonie iPhone, ale mogą one nie zostać usunięte natychmiast. E-maile usuwane z iPhone’a są przenoszone do folderu Kosz. Wiadomości e-mail w folderze Kosz są usuwane po 30 dniach.

Jak usunąć wiele wiadomości e-mail naraz??

Istnieje kilka sposobów jednoczesnego usuwania wielu wiadomości e-mail. Najprostszym sposobem jest użycie funkcji wyszukiwania w kliencie poczty e-mail w celu znalezienia wszystkich wiadomości e-mail, które chcesz usunąć, a następnie zaznaczenie ich i usunięcie.
Alternatywnie można utworzyć filtr, który będzie automatycznie usuwał wszystkie wiadomości e-mail od określonego nadawcy lub wszystkie wiadomości e-mail starsze niż określona data.

Dlaczego moje wiadomości e-mail nie są usuwane, gdy je usuwam??

Jest kilka powodów, dla których e-maile mogą nie być usuwane po ich usunięciu. Jedną z możliwości jest to, że Twój klient poczty e-mail jest skonfigurowany tak, aby archiwizować wiadomości zamiast je usuwać. Inna możliwość to taka, że serwer pocztowy może zatrzymywać usunięte wiadomości przez pewien czas przed ich trwałym usunięciem. Jeśli masz problemy z usuwaniem wiadomości e-mail, sprawdź ustawienia swojego klienta poczty e-mail lub skontaktuj się z dostawcą usług poczty e-mail, aby uzyskać więcej informacji.

Dlaczego nie mogę usunąć wiadomości e-mail z mojej skrzynki odbiorczej??

Istnieje kilka powodów, dla których nie można usuwać wiadomości e-mail ze skrzynki odbiorczej. Jedną z możliwości jest ustawienie przez Twojego dostawcę usług poczty e-mail limitu liczby wiadomości, które możesz usunąć za jednym razem. Inna możliwość jest taka, że Twój dostawca poczty elektronicznej ustawił limit liczby wiadomości e-mail, które mogą znajdować się w skrzynce odbiorczej.

Czy usunięcie wiadomości e-mail powoduje usunięcie jej ze wszystkich urządzeń??

Tak, usunięcie wiadomości e-mail z jednego urządzenia spowoduje usunięcie jej ze wszystkich urządzeń. Dzieje się tak dlatego, że wiadomości e-mail nie są przechowywane na urządzeniach, lecz na serwerze. Gdy usuwasz wiadomość e-mail, jest ona usuwana z serwera, a tym samym z wszystkich urządzeń.

Jak wyczyścić pełną skrzynkę pocztową na telefonie iPhone??

Jest kilka sposobów na wyczyszczenie pełnej skrzynki pocztowej na telefonie iPhone. Jednym ze sposobów jest usunięcie wszystkich wiadomości w skrzynce pocztowej. Innym sposobem jest zarchiwizowanie wszystkich wiadomości w skrzynce pocztowej.

Gdy usuwam wiadomość e-mail z iPhone’a, nie jest ona usuwana z iPada?

Wiadomość e-mail nie jest usuwana na iPadzie, ponieważ na obu urządzeniach korzystasz z tego samego konta iCloud. Aby usunąć wiadomość e-mail na iPadzie, musisz usunąć ją z konta iCloud.

Jak jednocześnie usunąć wiadomości e-mail z iPhone’a i iPada??

Aby usunąć wiadomości e-mail z iPhone’a i iPada jednocześnie, możesz skorzystać z funkcji Archiwum w aplikacji Poczta iOS. Gdy zarchiwizujesz wiadomość e-mail, zostanie ona usunięta z urządzenia, ale nadal będzie przechowywana w skrzynce odbiorczej Twojego konta e-mail.

Dlaczego moje wiadomości e-mail nie są usuwane na iPadzie??

Istnieje kilka powodów, dla których wiadomości e-mail mogą nie być usuwane na iPadzie. Jedną z możliwości jest to, że Twoje ustawienia są skonfigurowane tak, aby archiwizować wiadomości zamiast je usuwać. Inna możliwość to taka, że Twoje konto e-mail jest skonfigurowane tak, aby przechowywać wiadomości na serwerze nawet po ich usunięciu z urządzenia. Jeśli żadna z tych opcji nie rozwiązuje problemu, to możliwe, że w iPadzie wystąpił błąd, który uniemożliwia usunięcie wiadomości.

Jak opróżnić skrzynkę pocztową w telefonie??

Aby opróżnić skrzynkę pocztową w telefonie, musisz otworzyć aplikację Poczta, a następnie stuknąć ikonę skrzynki pocztowej w lewym górnym rogu ekranu. Następnie stuknij przycisk Edytuj w prawym górnym rogu ekranu, a następnie zaznacz wszystkie wiadomości w swojej skrzynce pocztowej. Na koniec stuknij przycisk Kosz w prawym dolnym rogu ekranu, aby je usunąć.