Jak wyłączyć sugerowane posty na Instagramie & Drzemka postów do 30 dni

Czy widzisz zbyt wiele sugerowanych postów na swoim kanale na Instagramie?? Oto jak wyłączyć sugerowane posty na Instagramie. Zobaczysz sugerowane posty na swoim kanale Instagram po obejrzeniu wszystkich postów. Możesz powiadomić Instagram, jeśli nie podoba Ci się żaden z postów, które widzisz na swoim kanale.

Instagram zmienia się prawie co drugi dzień. Podczas gdy wielu użytkowników lubi te aktualizacje, nie wszyscy są fanami ciągłych zmian na Instagramie. Ostatnio Instagram spotkał się z reakcją zwrotną z powodu zmian w aplikacji. Szef Instagrama Adam Mosseri szybko odniósł się do powodu zmian i tego, jak będzie wyglądać przyszłość Instagrama.

Teraz o sugerowanych postach, które widzisz w swoim kanale. Oto jak wyłączyć sugerowane posty na Instagramie.

Jak wyłączyć sugerowane posty na Instagramie?

Jak wyłączyć wyświetlanie „sugerowanych postów” w moim kanale na Instagramie?? Chcę widzieć ludzi, których obserwuję.. nie algorytm. #instagram #suggestedposts @instagram

— Sarah Thomas (@SarahThomas1010) 20 sierpnia 2020 r

Instagram to świetna przestrzeń. Obserwujesz ludzi, aby otrzymywać aktualizacje. Ale ludzie, nowy algorytm Instagrama działa mi na nerwy! Jaki jest sens obserwowania kogoś na Instagramie, jeśli Twój kanał będzie wypełniony sugerowanymi postami od influencerów, których nawet nie obserwujesz?!?

Aby uchronić Cię przed tym dramatem, oto jak możesz wyłączyć sugerowane posty na Instagram z iPhone’a i telefonu z Androidem.

Jak wyłączyć sugerowane posty na Instagramie na Androida?

Wyłączenie sugerowanych postów nie jest trudnym zadaniem. Można to zrobić w kilka sekund. Jeśli irytują Cię podobne posty w Twoim kanale, oto jak możesz je wyłączyć na Androidzie:

1. Kiedy natkniesz się na sugerowany post podczas przewijania na Instagramie, musisz dotknąć ikony trzy pionowe kropki.

2. Zobaczysz mały wyskakujące okienko u dołu ekranu.

3. Stuknij w Nie zainteresowany.

Jak wyłączyć sugerowane posty na Instagramie

Jak wyłączyć sugerowane posty na Instagramie na iPhonie?

Wyłączenie sugerowanych postów nie jest trudnym zadaniem. Można to zrobić w kilka sekund. Jeśli denerwują Cię podobne posty w Twoim kanale, oto jak możesz je wyłączyć na iPhonie:

1. Musisz dotknij trzech poziomych kropek obok postu.

2. Zobaczysz teraz opcję Nie zainteresowany, stuknij w nie.

Jak wyłączyć sugerowane posty na Instagramie

Jak wyłączyć sugerowane posty na Instagramie z komputera?

Niestety, nie można wyłączyć sugerowanych postów na Instagramie z komputera. Od teraz, sugerowane posty można wyłączyć tylko z telefonu. Możesz jednak odłożyć posty z telefonu, aby uniknąć wielokrotnego wyświetlania ich w kanale na komputerze. Możesz wyciszyć posty z telefonu na 30 dni.

Jak wyłączyć sugerowane posty na Instagramie na 30 dni?

Jak oczywiście zamierzam odłożyć wszystkie sugerowane posty na 30 dni Instagram

— czekaj co (@freewillyfan) 28 lipca 2022 r

Jeśli nie chcesz wyłączać sugerowanego posta, masz również opcję drzemki posta na Instagramie. Ta nowo wydana funkcja pozwala odłożyć sugerowane posty na Instagramie na 30 dni. Pomoże to użytkownikom zrozumieć, czy rzeczywiście nie chcą widzieć sugerowanych postów. Jeśli po 30 dniach zobaczysz podobne posty, możesz je łatwo wyłączyć.

Oto jak odłożyć sugerowane posty na Instagramie na 30 dni:

1. Po dotknięciu przycisku Nie zainteresowany opcja, możesz odłożyć posty na później.

2. Stuknij w przycisk ikona drzemki (zegar) aby odłożyć posty na maksymalnie 30 dni.

Jak zgłaszać posty na Instagramie, które uważasz za obraźliwe?

Możesz zgłosić post na Instagramie, który uważasz za obraźliwy z iPhone’a i Androida. Oto jak możesz zgłosić post na Instagramie

1. Przejdź do posta, który chcesz zgłosić.

2. Stuknij w trzy poziome kropki w prawym górnym rogu.

3. Malutki wyskakujące okienko pojawi się u dołu ekranu.

4. Stuknij w Raport.

5. Będziesz musiał wybrać powód dlaczego zgłaszasz post.

Dzięki temu Instagram będzie wiedział, że należy przejrzeć post, ponieważ niektórzy użytkownicy uważają go za obraźliwy.

Jak wyłączyć sugerowane posty na Instagramie

Jak działają sugestie na Instagramie?

Kim jesteś według ostatnich sugerowanych postów na Instagramie??

Jestem piekącą ciasta, noszącą makijaż, hiszpańskojęzyczną gimnastyczką, która szydełkuje małe zwierzęta i haftuje kreatywne rzeczy na małych dziurach w moich dżinsach. Kto wiedział?!?

— Chambrae Griffith (@chambrae_g) 29 lipca 2022 r

Instagram lub jakakolwiek inna witryna mediów społecznościowych prowadzi rejestr Twoich zachowań związanych z wyszukiwaniem. Cóż, nie tylko media społecznościowe, ale wszystkie witryny w Internecie, czy to strona zakupowa, czy wyszukiwarka, każda witryna śledzi to, czego szukałeś.

Tak więc, jeśli patrzyłeś na posty modowe na Instagramie, otrzymasz rekomendacje dotyczące podobnych postów. Witryny te mają uzależniać, a czy jest lepszy sposób niż zaserwowanie ci czegoś, czego już pragniesz?? Otrzymujesz sugerowane posty z kont, które pasują do Twojego zachowania wyszukiwania.

Jednak nadmiar wszystkiego jest szkodliwy i w tym przypadku, irytujące. Ale teraz wiesz, jak wyłączyć sugerowane posty na Instagramie i mam nadzieję, że wykorzystasz to jak najlepiej!

Jak wyłączyć sugerowane posty na Instagramie??

Podsumowanie

Teraz wiesz, jak wyłączyć sugerowane posty na Instagramie. Możesz także odłożyć sugerowane posty na Instagramie. Jest to bardzo pomocne, jeśli nadal widzisz zbyt wiele sugerowanych postów w swoim kanale. Będziemy na bieżąco informować Cię o najnowszych wiadomościach technologicznych. Kontynuuj odwiedzanie witryny.

Często zadawane pytania

Dlaczego widzę sugerowane posty na Instagramie??

Sugerowane posty są wyświetlane po obejrzeniu wszystkich postów na Instagramie. Sugerowane posty są oparte na kontach, które obserwujesz oraz na postach, które komentujesz, lubisz i zapisujesz.

Jak pozbyć się sugerowanych postów na Instagramie 2022?

Możesz pozbyć się sugerowanych postów na Instagramie, dotykając przycisku trzy pionowe kropki> Nie interesuje. Trzy pionowe kropki można znaleźć w prawym górnym rogu postów.

Dlaczego widzę posty na Instagramie, których nie obserwuję??

Zobaczysz sugerowane posty na Instagramie, gdy zobaczysz wszystkie posty z obserwowanych kont.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka