Jak zignorować kogoś na Messengerze? 3 szybkie i proste kroki

Facebook Messenger ma mnóstwo nowych funkcji. Być może wiesz, że możesz ignorować czaty w swoich wiadomościach. Ale Jak zignorować kogoś na Messengerze? Internet twierdzi, że jest na to kilka sztuczek. Ale jeśli chodzi o Messengera, jest tylko jeden sposób, aby kogoś zignorować. Powiem ci, jak możesz zignorować kogoś na Messengerze.

Niedawno Facebook Messenger dodał tajne rozmowy. Spowoduje to ukrycie czatów. Możesz jednak przeglądać tajne rozmowy, które są szyfrowane od końca do końca. Messenger to darmowa aplikacja dostępna na iOS, Androida i PC. Możesz odblokować kogoś na Facebook Messengerze za pomocą dowolnego z tych urządzeń. Pozostawanie w kontakcie nie jest jedyną rzeczą, którą można robić na Messengerze. Możesz także grać w gry w Messengerze na telefonie i komputerze.

Jeśli chcesz odblokować kogoś na Messengerze. Możesz teraz odblokować kogoś na Facebook Messenger za pomocą kilku dotknięć. Jeśli jesteś właścicielem firmy, Facebook Marketplace to świetne miejsce na rozpoczęcie. Możesz także publikować wyprzedaże garażowe na Facebook Marketplace. Jak więc usunąć kogoś z ignorowanych wiadomości?? Oto odpowiedź na pytanie, jak zignorować kogoś na Messengerze.

Jak zignorować kogoś na Messengerze?

Jak odblokować kogoś na Messengerze

Jeśli umieściłeś dowolnego użytkownika na messenger W przypadku ignorowania istnieje tylko jeden sposób na odblokowanie użytkownika. Będziesz musiał przejść do żądań wiadomości i odpowiedzieć z powrotem na rozmowę. To jedyny sposób, w jaki możesz teraz zignorować kogoś na Messengerze. Powiem ci, jak odblokować kogoś na Messengerze

1. Przejdź do Messenger.

2. Stuknij w przycisk Spam karta. Będziesz mógł zobaczyć swoje zignorowane wiadomości w tej sekcji.

3. Otwórz czat i odpowiedz do rozmowy, aby ją zignorować.

Niestety, nie ma innego sposobu na zignorowanie kogoś na Messengerze. Będziesz musiał przejść do zakładki Spam w aplikacji i odpowiedzieć, aby zignorować kogoś na Messengerze.

Podsumowanie

Teraz już wiesz, jak zignorować kogoś na Messengerze. Obecnie istnieje tylko jeden sposób na anulowanie ignorowania użytkownika w aplikacji. Będziesz musiał odpowiedzieć ręcznie, aby zignorować kogoś na Messengerze. Śledź nas, aby dowiedzieć się więcej. Kontynuuj odwiedzanie strony!

Często zadawane pytania

Jak odzyskać ignorowane wiadomości na Messengerze??

Możesz odzyskać ignorowane wiadomości na Messengerze, odpowiadając na rozmowę. Zignorowane czaty można znaleźć w folderze Spam. Przewiń w dół do czatu i odpowiedz, aby usunąć z ignorowania.

Jak zobaczyć zignorowane wiadomości na Messengerze??

Możesz zobaczyć zignorowane wiadomości na Messengerze w zakładce Spam. Możesz wyświetlić wszystkie zignorowane wiadomości na Messengerze w zakładce Spam.

Jak sprawdzić, czy ktoś dodał Cię do ignorowanych na Messengerze??

Możesz sprawdzić, czy ktoś zignorował Cię na Messengerze, widząc status wiadomości. Jeśli Twoja wiadomość jest wyświetlana jako wysłana, dana osoba prawdopodobnie zignorowała Cię na Messengerze.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka