Jak zmienić metodę płatności Apple??

Odpowiedz na stronie

Jak zmienić metodę płatności Apple:

1. Otwórz aplikację Ustawienia w telefonie iPhone lub iPadzie.
  2. Stuknij swoje imię i nazwisko u góry ekranu.
  3. Stuknij opcję Płatności i wysyłka.
  4. Stuknij opcję Zmień metodę płatności.
  5. Wybierz metodę płatności, której chcesz użyć, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

✅ Jak zmienić metodę płatności na iPhonie ��

Błąd Apple „Twoja metoda płatności została odrzucona”, jak go naprawić?

Jak zmienić domyślną metodę płatności w Apple??

Aby zmienić domyślną metodę płatności w serwisie Apple, otwórz aplikację Ustawienia i stuknij w „iTunes i App Store”.” W sekcji „Apple ID” stuknij w „Wyświetl Apple ID”.” Wpisz swoje hasło, jeśli pojawi się monit, a następnie przewiń w dół do sekcji „Informacje o płatności”. Stuknij w „Zmień metodę płatności” i wybierz nową metodę płatności, której chcesz użyć.

Dlaczego nie mogę zmienić metody płatności na telefonie iPhone??

Istnieje kilka możliwych powodów, dla których nie możesz zmienić metody płatności na swoim iPhonie. Jedną z możliwości jest brak uprawnień niezbędnych do wprowadzania zmian w informacjach o płatnościach. Inna możliwość jest taka, że problem może dotyczyć samej metody płatności. Jeśli masz problemy ze zmianą metody płatności, możesz spróbować zresetować ustawienia lub skontaktować się z pomocą techniczną firmy Apple.

Jak zmienić metodę płatności za zakupy w aplikacji??

Aby zmienić metodę płatności za zakupy w aplikacji, otwórz aplikację Ustawienia na swoim urządzeniu i wybierz iTunes & App Store. Stuknij swój identyfikator Apple ID u góry ekranu i wybierz opcję Wyświetl identyfikator Apple ID. Wprowadź swoje hasło, jeśli pojawi się monit, a następnie przewiń w dół do sekcji Informacje o płatności. Stuknij w Zmień obok metody płatności, której chcesz użyć.

Jak zmienić kartę Apple Pay na telefonie iPhone??

Aby zmienić kartę Apple Pay w telefonie iPhone, otwórz aplikację Wallet i stuknij znak plusa w prawym górnym rogu ekranu. Następnie wybierz opcję „Dodaj kartę kredytową lub debetową.” Następnie wprowadź informacje o karcie lub zeskanuj kartę za pomocą aparatu iPhone’a. Na koniec wybierz „Apple Pay” jako metodę płatności.

Jak usunąć kartę kredytową z konta Apple Pay??

Aby usunąć kartę kredytową z konta Apple, otwórz aplikację Ustawienia i stuknij w „iTunes i App Store”.” Stuknij swój identyfikator Apple ID u góry ekranu, a następnie stuknij „Wyświetl identyfikator Apple ID”.” Stuknij „Karty kredytowe”, a następnie stuknij kartę kredytową, którą chcesz usunąć. Stuknij opcję „Usuń kartę”, a następnie wprowadź hasło Apple ID.

Jak usunąć kartę kredytową z usługi Apple Pay??

Aby usunąć kartę kredytową z Apple Pay, otwórz aplikację Wallet i stuknij przycisk „Edytuj” w prawym górnym rogu. Stuknij symbol „-” obok karty kredytowej, którą chcesz usunąć, a następnie potwierdź, stukając „Usuń”.

Co się stanie, jeśli usunę moją kartę z Apple Pay??

Jeśli usuniesz swoją kartę z Apple Pay, zostanie ona usunięta ze wszystkich urządzeń, na których jest przechowywana. Jeśli chcesz ponownie użyć karty w Apple Pay, musisz dodać ją z powrotem do portfela.

Dlaczego nie mogę usunąć metody płatności z Apple?

Jest kilka powodów, dla których możesz nie być w stanie usunąć metody płatności z konta Apple. Jedną z możliwości jest to, że ta metoda płatności jest używana jako depozyt zabezpieczający konto iCloud. Inna możliwość to taka, że metoda płatności jest powiązana z kontem iTunes lub App Store, które korzysta z Family Sharing. Jeśli nie jesteś w stanie samodzielnie usunąć metody płatności, możesz skontaktować się z pomocą techniczną firmy Apple.

Czy korzystanie z usługi Apple Pay powoduje zmianę numeru karty?

Możesz usunąć metodę płatności z Apple, jeśli nie jest ona używana. Aby usunąć metodę płatności, otwórz aplikację Ustawienia, stuknij Wallet & Apple Pay, a następnie stuknij kartę, którą chcesz usunąć. Jeśli karta jest używana do transakcji w toku, nie będziesz mógł jej usunąć.

Dlaczego Apple Pay używa niewłaściwej karty??

Może być kilka powodów, dla których Apple Pay używa niewłaściwej karty. Jedną z możliwości jest to, że karta została dezaktywowana lub anulowana. Inną możliwością jest problem z paskiem magnetycznym karty.

Dlaczego nie mogę dodać mojej karty do Apple Pay??

Istnieje kilka powodów, dla których Twoja karta może nie być kompatybilna z Apple Pay. Twoja karta może nie być przystosowana do płatności zbliżeniowych lub Twój bank może nie obsługiwać jeszcze Apple Pay. Jeśli Twój bank obsługuje Apple Pay, być może będziesz musiał najpierw aktywować tę funkcję na swojej karcie. W tym celu należy skontaktować się z działem obsługi klienta swojego banku.

Jak dodać kartę debetową do Apple Pay??

Aby dodać kartę debetową do Apple Pay:
Otwórz aplikację Wallet na telefonie iPhone lub iPadzie.
Stuknij znak + w prawym górnym rogu aplikacji.
Stuknij Dodaj kartę kredytową lub debetową.
Wprowadź dane karty ręcznie lub zeskanuj je za pomocą aparatu iPhone’a.
Stuknij przycisk Dalej i sprawdź informacje o swojej karcie.
Stuknij przycisk Dodaj kartę.

Dlaczego w usłudze Apple Pay jest napisane „12 kart”??

W Apple Pay można przechowywać do 12 kart. Dzieje się tak dlatego, że można w nim przechowywać zarówno karty kredytowe, jak i debetowe.

Jak dodać pieniądze do usługi Apple Pay bez karty debetowej??

Istnieje kilka sposobów na dodanie pieniędzy do Apple Pay bez karty debetowej. Jednym ze sposobów jest dodanie karty kredytowej do konta Apple Pay. Możesz również dodać pieniądze do swojego konta, przelewając środki z konta bankowego. Możesz też kupić karty upominkowe i wykorzystać je do dodania pieniędzy do konta Apple Pay.

Jak dodać kartę biblioteczną do Apple Wallet?

Aby dodać kartę biblioteczną do Apple Wallet, otwórz aplikację Wallet i stuknij znak plusa w prawym górnym rogu. Następnie zeskanuj swoją kartę biblioteczną lub wprowadź numer karty i datę jej ważności.