Micromax Canvas Infinity z 5.7″ 18:9 Display i 16MP Front Camera uruchomiony za Rs. 9,999

Wcześniej dzisiaj byliśmy świadkami premiery najnowszego smartfona firmy Micromax “Canvas Infinity”, który posiada wyświetlacz Full Vision, coś, co jest obecnie ograniczone do flagowców klasy premium i było ostatnio widziane w LG Q6, LG’s mid-range oferta. Cechą wyróżniającą Micromax Canvas Infinity jest wyświetlacz Infinity o proporcjach 18:9 otoczony minimalnymi ramkami, podobnie jak w Samsungu Galaxy S8 i LG G6. Kolejną atrakcją jest przedni aparat 16MP z funkcją bokeh w czasie rzeczywistym i miękką lampą błyskową do selfie. Dzięki 83% współczynnikowi screen-to-body ratio, telefon oferuje większy i szerszy ekran w kompaktowej formie. Przyjrzyjmy się pozostałym elementom zestawu.

Wyświetlacz Micromax Canvas Infinity 18:9

Canvas Infinity ma metaliczną konstrukcję i jest wyposażony w 5.7-calowy wyświetlacz HD IPS o proporcjach 18:9 i rozdzielczości 720 x 1440 pikseli. Telefon jest zasilany przez procesor 1.4GHz Snapdragon 425 Octa-core procesor i działa na Android 7.1.2 po wyjęciu z pudełka. Pod maską znajduje się 3GB pamięci RAM i 32GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 128GB dzięki dedykowanemu slotowi kart microSD. Tylna pokrywa jest zdejmowana, a pod nią znajduje się wyjmowana bateria o pojemności 2900 mAh. W pudełku oprócz zwykłej zawartości znajduje się para słuchawek, osłona ekranu i etui ochronne.

Micromax Canvas Infinity

Mówiąc o optyce, główny aparat jest 13MP shooter z f/2.Przysłona 0, PDAF i lampa błyskowa LED. Urządzenie wyposażono w tryb portretowy, tryb poklatkowy oraz funkcję Super Pixel, która umożliwia robienie zdjęć o wysokiej rozdzielczości. Aparat 16MP f/2.0 aparat do selfie z miękką lampą błyskową, efektem bokeh w czasie rzeczywistym, automatycznym wykrywaniem scenerii, funkcją robienia zdjęć z uśmiechem i trybem upiększania. Jeśli chodzi o łączność, telefon oferuje Dual SIM, 4G VoLTE, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth, GPS, A-GPS i USB OTG. Wbudowane czujniki obejmują czujnik grawitacyjny, zbliżeniowy, światła, przyspieszeniomierz i magnetyczny. Czujnik linii papilarnych jest umieszczony z tyłu.

Funkcje oprogramowania obejmują skróty oparte na gestach, pozwalające użytkownikom łatwo inicjować określone zadania, oraz możliwość wykonywania długich zrzutów ekranu, obejmujących do 10 stron. Aplikacja Galeria zawiera ponadto technologię rozpoznawania twarzy, która pozwala użytkownikowi na intuicyjne wyszukiwanie zdjęć. Micromax potwierdził również, że urządzenie otrzyma system Android 8.0 Oreo aktualizacja wkrótce.

Cena: Rs. 9,999, Micromax Canvas Infinity będzie dostępny wyłącznie na Amazon.od 1 września, na który już rozpoczęto rejestrację. Marka oferuje również 24-godzinną obietnicę serwisu dla Canvas Infinity i zamierza sprzedawać go w kanałach offline w późniejszym terminie.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka