Uruchom program 'Mac OS X’ na komputerze PC [ system oparty na Intelu lub AMD ]

Zawsze chciałem się dowiedzieć, jak uruchomić system operacyjny Mac OS na sprzęcie PC, a konkretnie na architekturach Intel i AMD. Poniżej znajduje się pełna instrukcja napisana przez Wei-Meng Lee związany z tym artykułem.

Pokazuje, jak zainstalować i uruchomić system Mac OS X Panther na komputerze PC za pomocą PearPC – darmowej, niezależnej od architektury PowerPC platformy działającej na komputerach PC. Aby zapoznać się z funkcjami PearPC, przejdź na stronę Strona internetowa emulatora architektury PearPC-PowerPC.

Jak używać PearPC do instalacji Mac OS X:

1. Pobierz emulator architektury PowerPC PearPC.
  2. Uzyskaj obrazy dysków twardych do użycia z PearPC.
  3. Uzyskaj obrazy dysku instalacyjnego klienckiego systemu operacyjnego.
  4. Skonfiguruj program PearPC do korzystania z obrazu dysku twardego i obrazów systemu operacyjnego.

Zobacz różne sposoby instalacji systemu MAC OS na popularnych blogach poniżej:

1. Uruchomić Mac OS X na komputerze PC | Windows dev center
  2. Zainstaluj system OS X na komputerze typu Hackintosh | Life Hacker
  3. Zainstaluj Leoparda na swoim komputerze w 3 prostych krokach | DailyApps

Uwaga: Wszystkie powyższe sposoby zadziałały, ale musisz wykonać te procesy w taki sam sposób, jak podają autorzy.