Co się stanie, jeśli usuniesz profil Apple Music?

Odpowiedź

Usuń profil Apple music, postępując zgodnie z poniższą instrukcją:

Twój uchwyt użytkownika i aktywność muzyczna są usuwane z Apple Music po usunięciu profilu, ale nie ma to wpływu na subskrypcję. Jeśli lista odtwarzania została zsynchronizowana z urządzeniem znajomego, znika. Twoja biblioteka i listy odtwarzania pozostają niezmienione.

Naprawianie utworów w ramach profilu niewłaściwego wykonawcy w usłudze Apple Music

Usuń całą bibliotekę Apple Music!

Apple Music to wspaniała usługa strumieniowa dla milionów użytkowników Apple, ale co się stanie, jeśli usuniesz swój profil?? Cóż, nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać. W rzeczywistości usunięcie konta przynosi pewne korzyści. Przyjrzyjmy się, czym one są.

Po pierwsze, po usunięciu konta ze sklepu z aplikacjami i kopii zapasowej iCloud przez iTunes na komputerze Mac lub PC wszystkie dane są usuwane z tych usług. Oznacza to, że zakupiona przez Ciebie muzyka nie będzie już dostępna do strumieniowego przesyłania lub pobierania z iTunes Match. Może to być jednak korzystne, ponieważ daje możliwość ponownego pobrania albumów w pełnej jakości, a nie skompresowanych wersji, które są dostępne w ramach subskrypcji iCloud. Pozbędziesz się także wszystkich swoich list odtwarzania, które można odtworzyć po ponownym pobraniu utworów w iTunes.

Oprócz pozbycia się muzyki, za którą nie chcesz już płacić, niektórzy uważają, że korzystne jest usunięcie konta, ponieważ w przeszłości mieli problemy z pobieraniem muzyki za jego pomocą. Czasami posiadanie aktywnej subskrypcji uniemożliwia pobieranie muzyki. Ponieważ konto ma wygasnąć w lipcu, korzystne może być usunięcie profilu już teraz i utworzenie nowego, gdy będziemy chcieli ponownie korzystać z usługi strumieniowej.

Jeśli jednak jesteś pewien, że nie będziesz subskrybować muzyki po lipcu, to zamiast całkowicie usuwać konto, po prostu wstrzymaj dostęp do swojego Apple ID. Zapobiega to naliczaniu jakichkolwiek opłat, ale nadal umożliwia użytkownikom dostęp do wcześniejszych zakupów dokonanych za pośrednictwem iTunes Match bez konieczności trzykrotnego obciążania konta.

Czy moja muzyka zostanie usunięta, jeśli usunę Apple Music??

Usuwanie muzyki z serwisu Apple Music, której już nie słuchasz, jest bardzo proste – niezależnie od tego, czy robisz to wszystko naraz, czy po jednym utworze. … Po usunięciu pobranych utworów nie będą one już dostępne w bibliotece użytkownika. Możesz ponownie pobrać te rzeczy w dowolnym momencie, o ile zachowasz członkostwo w Apple Music.

Czy ktoś może zobaczyć, że przeglądasz jego profil Apple Music??

Czy ktoś może zobaczyć, kiedy słuchasz jego listy odtwarzania w Apple Music?? O: Nie, osoba fizyczna nie jest o tym powiadamiana.

Jak zresetować profil Apple Music??

Aby to zrobić, przejdź do Apple Music > Dla Ciebie > stuknij w swoje zdjęcie (prawy górny róg iPada) > aby wyświetlić swój profil, stuknij w swoje imię.

Czy można odzyskać Apple Music?

Twoja dotychczasowa biblioteka iTunes zostanie ponownie przesłana do Biblioteki Muzycznej iCloud po aktywacji nowego członkostwa w Apple Music. Będziesz mieć dostęp do katalogu Apple Music i pobierać muzykę do słuchania w trybie offline na swoim telefonie iPhone, o ile wykupisz subskrypcję usługi. Spokojnie.

Co się stanie, jeśli usunę z telefonu aplikację Apple Music??

Chodzi mi o coś innego: jeśli usuniesz aplikację Muzyka, a kupiłeś muzykę w iTunes, będziesz miał do niej dostęp przez iTunes. Gdy jednak odinstalujesz oprogramowanie, utwory znajdujące się na Twoim urządzeniu z systemem iOS zostaną usunięte. Aplikacje, które były wcześniej zainstalowane w telefonie, można zawsze zainstalować ponownie za darmo.

Czy w usłudze Apple Music można mieć dwóch użytkowników??

Wcześniej firma Apple zezwalała na przesyłanie strumieniowe z iTunes Radio do kilku urządzeń, ponieważ usługa ta była WSPIERANA AD. W Apple Music nie ma reklam. Konto Apple Music jednego użytkownika może obsługiwać maksymalnie sześć urządzeń z tym samym identyfikatorem Apple ID. Strumieniowe przesyłanie muzyki do więcej niż jednego urządzenia jednocześnie nie jest możliwe.