Co oznacza czerwone serce na Snapchacie: Poznaj znaczenie emotikonów Snapchata!

Żargon Snapchata został przesiąknięty współczesnymi rozmowami. Ikony i symbole Snapchata mają swoje unikalne znaczenie; w rzeczywistości kolor tych emoji również reprezentuje określone znaczenie. Jeśli jesteś kimś, kto zastanawia się nad znaczeniem czerwonego serca na Snapchacie, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule powiem ci, Co oznacza czerwone serce na Snapchacie?.

Czerwone serce na Snapchacie jest umieszczane obok imienia twojego przyjaciela na Snapchacie, co oznacza, że zarówno ty, jak i twój przyjaciel byliście najlepszymi przyjaciółmi nr 1 przez dwa kolejne tygodnie.

Zacznijmy więc i dowiedzmy się, co oznacza czerwone serce na Snapchacie. Aby dowiedzieć się więcej, czytaj dalej!

Co oznacza czerwone serce na Snapchacie??

Co oznacza czerwone serce na Snapchacie?

Emoji serca na Snapchacie są zaprojektowane tak, aby nadążać za poziomem przyjaźni z przyjaciółmi na platformie, a różne kolorowe serca reprezentują różne poziomy.

Czerwone serce na Snapchacie oznacza, że jesteś najlepszym przyjacielem danej osoby przez dwa kolejne tygodnie. Czerwone serce jest umieszczane obok nazwy użytkownika na Snapchacie.

Najlepsi przyjaciele to przyjaciele, z którymi najczęściej rozmawiasz i Snapujesz, a oni zmieniają się codziennie w zależności od poziomu interakcji z każdym z twoich przyjaciół.

Emoji Snapchata z czerwonym sercem – Wszystko o emotikonach Snapchata!

Co oznacza czerwone serce na Snapchacie?

Oprócz podstawowych emotikonów serca, istnieją również różne emotikony, które są umieszczane obok nazwy użytkownika i mają swoje własne unikalne znaczenie. W poniższym artykule opowiem o emoji, które można znaleźć obok nazw użytkowników z ich ukrytymi znaczeniami.

Dziecko Emoji

Emoji dziecka obok imienia użytkownika oznacza, że jest to nowy przyjaciel. Snapchat umieszcza emoji dziecka obok imienia użytkownika, aby oznaczyć początek przyjaźni między dwoma użytkownikami.

Twarz w okularach przeciwsłonecznych

Twarz z okularami przeciwsłonecznymi obok nazwy użytkownika oznacza, że użytkownik i Ty macie wspólnego znajomego, co oznacza, że oboje wysyłacie snapy do wspólnej osoby.

Ponura twarz

Emotikona z grymasem twarzy obok nazwy użytkownika oznacza, że użytkownik i Ty macie wspólnego najlepszego przyjaciela #1.

Uśmiechnięta twarz

Emotikona uśmiechniętej twarzy obok imienia użytkownika oznacza, że jesteś jednym z jego najlepszych przyjaciół, ale on nie jest twoim. Oznacza to po prostu, że wysyłają do ciebie wiele snapów, ale ty tego nie robisz.

Uśmiechnięta twarz

Emoji uśmiechniętej twarzy i czerwonego serca na Snapchacie są często mylone ze sobą. Oba oznaczają, że Ty i użytkownik jesteście dla siebie najlepszymi przyjaciółmi, ale uśmiechnięta twarz oznacza, że jesteście najlepszymi przyjaciółmi, a czerwone serce oznacza, że jesteście dla siebie najlepszymi przyjaciółmi nr 1.

Ogień

Emoji ognia obok nazwy użytkownika oznacza smugę snapów. Emoji ognia jest z małą liczbą obok niego, a liczba obok emoji ognia reprezentuje liczbę kolejnych dni, w których oboje regularnie wysyłaliście do siebie snapy.

Tort urodzinowy

Tort urodzinowy obok imienia użytkownika wskazuje, że są jego urodziny i będzie dostępny tylko w dniu jego urodzin. Będzie on wyświetlany tylko wtedy, gdy użytkownik ma włączoną opcję urodzin w ustawieniach.

Klepsydra

Emotikona klepsydry obok nazwy użytkownika jest znakiem ostrzegawczym Snapchata wskazującym, że stracisz passę snapów z użytkownikiem.

Sto emotikonów

Sto emoji obok nazwy użytkownika oznacza, że użytkownik i Ty snapowaliście się przez sto dni z rzędu.

Żółte serce

Żółte serce na Snapchacie oznacza, że jesteście najlepszymi przyjaciółmi #1 (#1 BFs). Wysyłasz najwięcej snapów do tej osoby, a ona wysyła najwięcej snapów do Ciebie.

Czerwone serce

Czerwone serce na Snapchacie oznacza, że jesteście ze sobą #1 BFs przez dwa tygodnie z rzędu.

Różowe serce

Różowe serca na Snapchacie oznaczają, że byliście ze sobą #1 BF przez dwa miesiące z rzędu.

Jak zdobyć czerwone serce na Snapchacie?

Co oznacza czerwone serce na Snapchacie?

Jeśli chcesz zdobyć czerwone serce na Snapchacie, musisz najpierw znaleźć się na liście najlepszych znajomych tej osoby. Oznacza to, że najpierw musisz zdobyć emoji z uśmiechniętą buźką��(BFs), co oznacza, że jesteś najlepszym przyjacielem. A jeśli oboje zdołacie zostać najlepszymi przyjaciółmi nr 1, otrzymacie żółte serce �� (Besties). Następne jest czerwone serce ❤️(BFF).

Chociaż nie jest to najwyższa pozycja w hierarchii, musisz utrzymać status najlepszego przyjaciela nr 1 przez dwa tygodnie z rzędu, aby otrzymać to serce. Jest to więc wspólny wysiłek obu stron. Następnie zdobędziesz różowe emoji serca �� (Super BFF), dla którego musisz utrzymać status najlepszego przyjaciela #1 przez dwa miesiące z rzędu.

Zakończenie

Snapchat jest znana z przyjaznych dla użytkownika aktualizacji i nadąża za potrzebami swojej młodej publiczności. Ikony i symbole Snapchata mają swoje unikalne znaczenie. Wiedzieć, Co oznacza czerwone serce na Snapchacie?, Przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, gier i mediów społecznościowych, odwiedzaj naszą stronę! W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Co oznacza czerwone serce na Snapchacie??

Czerwone serce na Snapchacie oznacza, że byliście ze sobą #1 BF przez dwa tygodnie z rzędu.

Co oznacza żółte serce na Snapchacie??

Jesteście dla siebie najlepszymi przyjaciółmi #1 (#1 BFs). Wysyłasz najwięcej snapów do tej osoby, a ona wysyła najwięcej snapów do Ciebie.