Jak korzystać z funkcji podwójnego aparatu na Snapchacie & Urządzenia ją obsługujące

Zaczepianie niekończących się pasm na Snapchacie i wypróbowywanie różnych filtrów na Snapchacie? Dlaczego nie! Snapchat nigdy nie może być nudny pod żadnym względem. Jeśli szukasz sposobów na korzystanie z funkcji podwójnego aparatu na Snapchacie, mamy dla Ciebie wszystko. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się Jak korzystać z funkcji podwójnego aparatu na Snapchacie i zobacz, które urządzenia w pełni obsługują tę funkcję.

Najnowsza odsłona funkcji Dual Camera na Snapchacie z pewnością i tak rozbudziła zmysły użytkowników Snapchata. Ludzie szaleją na punkcie tego, jak ta funkcja zmieni ich wrażenia ze Snapchata w 360 stopniach.

Aby być na bieżąco, mamy dla Ciebie kompletny przewodnik po tym, jak korzystać z funkcji podwójnego aparatu na Snapchacie. Przeczytaj ze mną i zobacz, jakie kroki musisz wykonać, aby dalej korzystać z funkcji podwójnego aparatu na Snapchacie. Ponadto urządzenia obsługujące tę funkcję.

Co to jest funkcja podwójnego aparatu na Snapchacie??

Nowo wprowadzona funkcja podwójnego aparatu na Snapchat wprowadza funkcję korzystania z przedniego i tylnego aparatu w tym samym czasie.

Gdy użytkownik korzysta z tej funkcji, może dotknąć przycisku odwróconej kamery i przełączyć kamerę z widoku głównego na widok dodatkowy.

Jak korzystać z funkcji podwójnego aparatu na Snapchacie?

Poniżej znajdują się kroki, aby włączyć funkcję podwójnego aparatu na ekranie aparatu i kamery czatu. Sprawdź poniższe kroki, aby zobaczyć, jak włączyć funkcję podwójnego aparatu na Snapchacie:

 • Stuknij przycisk Ekran aparatu.
 • Na pasku narzędzi aparatu dotknij Ikona podwójnego aparatu.
 • Na koniec poszukaj różnych dostępnych układów i kliknij ikonę Snap.

To jest to! Udało Ci się włączyć funkcję Dual Camera na Snapchacie. Sprawdź, które urządzenia obsługują tę funkcję.

Urządzenia obsługujące funkcję podwójnego aparatu na Snapchacie

Podwójny aparat jest dostępny na iOS od dziś, a Android pojawi się w nadchodzących miesiącach@Snapchat https://t.co/YcVzAcNFqv #snapchat�� #feature #aktualizacja #dualcamera pic.twitter.com/CuwNeuQfaa

— Smashi (@smashitv_pl) 30 sierpnia 2022

Urządzenia obsługujące funkcję podwójnego aparatu na Snapchacie to:

 • iPhone XS
 • iPhone XS Max
 • iPhone XR
 • iPhone 11 Pro
 • iPhone 11 Pro Max
 • iPhone SE
 • iPhone 12 Pro
 • iPhone 12 Pro Max

Chociaż żadne urządzenia z Androidem nie obsługują jeszcze funkcji Dual Camera, ale oczekuje się, że pojawi się ona jak najszybciej.

Uwaga: Aby korzystać z funkcji podwójnego aparatu na Snapchacie, należy otworzyć aparat na Snapchacie, a następnie kliknąć ikonę podwójnego aparatu. Chociaż seria iPhone’ów od XS obsługuje tę funkcję, Android jeszcze jej nie powitał.

Jak korzystać z funkcji podwójnego aparatu na Snapchacie?

Zakończenie

To było wszystko o tym, jak korzystać z funkcji podwójnego aparatu na Snapchacie. Wypróbuj tę funkcję i poczuj dreszczyk emocji, jaki Ci przyniesie. Tak czy inaczej, strona jest otwartą przestrzenią. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Często zadawane pytania

1. Jak korzystać z funkcji podwójnego aparatu na Snapchacie?

1. Stuknij w przycisk Ekran aparatu.
2. Na pasku narzędzi aparatu kliknij przycisk Ikona podwójnego aparatu.
3. Na koniec sprawdź różne dostępne układy i kliknij jeden z nich Snap.

2. Jakie urządzenia obsługują funkcję podwójnego aparatu w aplikacji Snapchat??

1. iPhone XS
2. iPhone XS Max
3. iPhone XR
4. iPhone 11 Pro
5. iPhone 11 Pro Max
6. iPhone SE
7. iPhone 12 Pro
8. iPhone 12 Pro Max

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka