Jak zapisywać snapy na czacie | Zastosuj 4 kroki i zapisz je teraz

Snapchat to platforma, która w krótkim czasie zyskała znaczną reputację. Większość użytkowników chce wiedzieć Jak zapisywać snapy na czacie i dlatego przygotowałem artykuł na ten temat poniżej. Artykuł zawiera wszystkie szczegóły i hacki z przewodnikiem, które pomagają zapisywać snapy. Jestem pewien, że ci się spodoba.

Snapchat dodał nowe funkcje do swojej platformy i poprawił komfort użytkowania. Młode pokolenie pozostaje przyklejone do platformy ze względu na dodaną funkcję. Śmiało i przeczytaj resztę zaktualizowanego artykułu o tym, jak zapisywać snapy na czacie. Podziel się swoją opinią w komentarzach poniżej. Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.

Jak zapisywać zdjęcia na czacie?

Jak zapisać snapy na czacie | Zapisz Snapchat tylko w 4 krokach

Kiedy chcesz zapisać snap na czacie, jest to całkiem proste. Wystarczy przejść przez kilka prostych kroków i praca jest zakończona. Poniżej przedstawiliśmy proces krok po kroku, prosimy o zapoznanie się z nim.

1. Uruchomienie Snapchat.

2. Otwórz aplikację Snap.

3. Naciśnij i przytrzymaj snap, który chcesz zapisać.

4. Wybierz ikonę Zapisz na czacie” opcja.

Jak zapisać Snap przez 24 godziny?

Jeśli chcesz zapisać czat na 24 godziny, dokonałeś pewnych zmian w ustawieniach. W tym celu należy zapoznać się ze szczegółami wymienionymi poniżej.

1. Uruchom Snapchat.

2. Przejdź do Profil od nadawcy.

3. Kliknij przycisk trzy kropki w prawym górnym rogu.

4. Otrzymasz listę opcji.

5. Przejdź do Usuwanie czatu.

6. Wybierz 24 godziny po obejrzeniu.

Uwaga: czat jest zapisywany 24 godziny po wyświetleniu. Po zapisaniu dowolnego czatu wysłanego przez określoną osobę czat zostanie zapisany na 24 godziny.

Podsumowanie

Zapisywanie snapów na czacie jest łatwe i można to zrobić w ciągu kilku minut. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami, a osiągniesz swój cel. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Snapchata i innych platform mediów społecznościowych, odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji.

Często zadawane pytania

Jak zapisywać snapy na czacie?

Jeśli chcesz zapisać snapy na czacie, musisz Naciśnij i przytrzymaj snap, który chcesz zapisać, a następnie kliknij przycisk zapisać w opcji czatu. Twój snap zostanie zapisany.

Jak długo mogę zapisywać swoje snapy??

W aplikacji Snapchat snapy można zapisywać przez 24 godziny.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka