Co oznacza WYLL na Snapchacie | 2 sposoby reagowania na WYLL w rozmowach!

Snapchat powraca z nowym slangiem. Na początku wszyscy drapali się po głowie. Wielu użytkowników uważało, że jest to nieformalne użycie “will.” Ale to zdecydowanie nie było znaczenie. Więc, Co oznacza WYLL na Snapchacie?? Oto, co naprawdę oznacza ten slang w rozmowach na Snapchacie.

Nowy slang na Snapchacie jest teraz całkiem normalny. Pamiętasz ten jeden raz, kiedy wszyscy byli zdezorientowani, co oznacza WTV na Snapchacie?? Z nowymi funkcjami, z których aplikacja jest najbardziej znana, może być trochę trudno nadążyć. Więcej teraz, gdy Snapchat Plus, wersja członkostwa premium, najpierw otrzymuje najnowsze aktualizacje.

Więc, co WYLL oznacza na Snapchacie?? Przeczytaj artykuł do końca, aby dowiedzieć się, jak używać go w rozmowach na Snapchacie.

Co oznacza WYLL na Snapchacie??

Co oznacza WYLL na Snapchacie?

WYLL oznacza “Jak wyglądasz?.” Zwłaszcza gdy są używane w aplikacjach społecznościowych, takich jak Snapchat. Slang jest używany, gdy rozmawiasz z kimś i nie wiesz, jak on / ona wygląda. Ponieważ media społecznościowe zmieniają się i ewoluują każdego dnia, nie każda aplikacja ma zdjęcie profilowe. Podobnie na Snapchacie, gdzie wszyscy używamy Bitmoji, nie można wiedzieć, jak wygląda dana osoba. Możesz zapytać kogoś, jak wygląda, używając tego slangu.

Kolejność na liście najlepszych znajomych na Snapchacie: Wybierz swoich 8 znajomych na SC

Jak używać WYLL w rozmowach?

Jak używać WYLL w rozmowach?

Podobnie jak większość slangu na Snapchat, możesz użyć tego tak, jak jest. Całe zdanie samo w sobie – WYLL. Nie musisz dodawać żadnych treści ani wyjaśnień, kiedy to robisz. Druga osoba będzie wiedziała, że chcesz wiedzieć, jak wygląda w prawdziwym życiu. Bitmoji używane na Snapchacie ma reprezentować to, jak wyglądasz. Ale większość ludzi ma tendencję do wyolbrzymiania tego, jak wyglądają na Snapchacie.

Jak odpowiadać na WYLL w rozmowach?

Jak używać WYLL w konwersacjach?

Teraz już wiesz co oznacza WYLL na Snapchacie. Ale jak odpowiedzieć, gdy ktoś zapyta Cię WYLL na czacie?? Oto kilka sposobów, w jakie możesz odpowiedzieć WYLL w rozmowie.

Przykład #1

  • Drew- Lubię z tobą rozmawiać, WYLL?
  • AbagailMoi przyjaciele mówią, że wyglądam jak poranne słońce. JK. Wyślę ci snapa, żebyś wiedział.

Przykład #2

  • JoePrzez ostatnią godzinę pisaliśmy SMS-y w tę i z powrotem, WYLL?
  • TaylorBędziesz musiał poczekać, aż się spotkamy!

Jak włączyć stabilność wideo na Snapchacie: 4 kroki do nagrywania płynnych klipów!

Zakończenie

Więc teraz masz odpowiedź na pytanie, co oznacza WYLL na Snapchacie. Udostępnij ten artykuł znajomym. Lub na uchwytach społecznościowych jako kwestia w interesie publicznym, aby wszyscy wiedzieli, co oznacza ten slang. Wrócimy z kolejnymi aktualizacjami trendów. Nie przestawaj odwiedzać strony!

Często zadawane pytania

1. Czym jest WYL w SMS-owaniu??

WYL oznacza uważaj na swój język w SMS-ach.

2. Jak odpowiedzieć WYLL na Snapchacie??

WYLL oznacza jak wyglądasz na Snapchacie. 

3. Co oznacza WYM na Snapchacie??

WYM oznacza Co masz na myśli na Snapchacie.

4. Co oznacza WYLL na Instagramie?

WYLL na Instagramie oznacza jak wyglądasz.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka