Jak wyłączyć filtry na Snapchacie w 6 prostych krokach!

Snapchat jest znany ze swojego natychmiastowego i efemerycznego systemu przesyłania wiadomości. Platforma umożliwia użytkownikom wysyłanie snapów, historii i wiadomości tekstowych. Oprócz tego, jedną z rzeczy, która odróżnia aplikację Snapchat od konkurencji, jest szeroka gama filtrów, które oferuje. Co drugi dzień na Snapchacie pojawiają się nowe filtry. Ale ostatnio niektórzy użytkownicy kwestionowali, czy mogą wyłączyć filtry na Snapchacie. Aby ułatwić ci sprawę, jestem tutaj, aby pomóc. W tym artykule powiem ci, Jak wyłączyć filtry na Snapchacie.

Nie można bezpośrednio wyłączyć filtrów na Snapchacie, ponieważ platforma nie ma opcji braku filtrów. Możesz jednak wyłączyć filtry na Snapchacie, przechodząc do menu ustawień i wyłączając opcję pokaż filtry.

Zacznijmy więc i dowiedzmy się, jak wyłączyć filtry na Snapchacie. Aby dowiedzieć się więcej, czytaj dalej!

Jak wyłączyć filtry na Snapchacie?

Jak wyłączyć filtry na Snapchacie

Możesz wyłączyć filtry Snapchata w ustawieniach aplikacji Snapchat i jest to dość łatwy proces. Możesz mieć dowolny powód, aby wyłączyć filtry na Snapchacie. Aby to zrobić, wykonaj podane kroki.

  1. Uruchom opcję Snapchat na urządzeniu.
  2. Stuknij w ikonę Ikona Bitmoji w górnej części ekranu i przejdź do swojego konta strona profilu.
  3. Kliknij ikonę koła zębatego i przejdź do strona ustawień.
  4. Przewiń stronę w dół i przejdź do sekcji Sekcja usług dodatkowych.
  5. W sekcji Dodatkowe usługi dotknij przycisku Zarządzaj.
  6. Wyłącz filtry Snapchata na stronie i voila, gotowe!

Czym są filtry Snapchata??

Jak wyłączyć filtry na Snapchacie

Filtr Snapchata to funkcja, dzięki której snapy i zdjęcia wyglądają lepiej na platformie. Snapchat oferuje mnóstwo nowych filtrów każdego dnia, czasami z okazji festiwalu lub innego niezwykłego dnia. Filtry Snapchata oferują świetny sposób na upiększenie i oznaczenie swoich zdjęć na platformie.

Filtry upiększające na Snapchacie spotkały się ostatnio z krytyką, ponieważ coraz więcej nastoletnich użytkowników ma tendencję do stosowania filtra, mają głęboko zakorzenioną niepewność i wpływa to na ich zdrowie psychiczne.

Zobacz, jak wyłączyć filtry na Snapchacie

Podsumowanie

Snapchat jest znana z przyjaznych dla użytkownika aktualizacji i nadąża za potrzebami młodych odbiorców. Filtry Snapchata to główna funkcja, która odróżnia platformę od pozostałych platform mediów społecznościowych. Aby wiedzieć, Jak wyłączyć filtry na Snapchacie, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Więcej informacji na temat technologii, gier i mediów społecznościowych można znaleźć na stronie! W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Często zadawane pytania

Jak wyłączyć filtry na Snapchacie?

Uruchom aplikację Snapchat> przejdź do strony swojego profilu>kliknij ikonę koła zębatego i przejdź do strony ustawień>przewiń stronę w dół i przejdź do sekcji Usługi dodatkowe>w sekcji Usługi dodatkowe dotknij opcji Zarządzaj>wyłącz filtry Snapchata na stronie i voila, gotowe!

Dlaczego nie mogę włączyć filtrów Snapchata??

Możliwym powodem, dla którego Snapchat nie jest włączony na twoim urządzeniu, jest to, że twoje urządzenie nie jest kompatybilne z filtrami; Snapchat wymaga iPhone’a 5 lub nowszego, z systemem iOS 7 lub nowszym, lub urządzenia z Androidem z systemem 4.3 lub wyżej. Inną możliwością jest to, że nie masz zainstalowanej najnowszej wersji aplikacji Snapchat. 

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka