YouTube zawiesza się na iPhonie? Wypróbuj te 4 szybkie poprawki

Dla wielu użytkowników YouTube ciągle się zawiesza na iPhone’ach. Ten problem został nawet zidentyfikowany przez Google. Przytrzymaj. Nie chodzi więc tylko o ciebie. Są jednak rzeczy, które można zastosować, aby aplikacja działała, dopóki nie zostanie oficjalnie posortowana. YouTube otrzymał wiele skarg dotyczących błędów, gdy wielu użytkowników napotykało błąd awarii YouTube na iPhonie.

To jest nie tylko aplikacji YouTube, ale także YouTube Music i YouTube Kids, które borykają się z tym samym problemem. Po otwarciu aplikacji najpierw przez chwilę jest ona pusta, a następnie zamyka się po kilku sekundach.

Zespół YouTube, rozpoznał problem i zaczął naprawiać “iPhone YouTube crashing” kwestia. The TeamYouTube Twitter, opublikował tweeta, aby potwierdzić, że problem jest po ich stronie. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym problemie, a jeśli błąd YouTube zawiesza iPhone’a nadal występuje, przeczytaj ten artykuł o YouTube zawiesza iPhone’a do końca, aby znaleźć rozwiązania i poprawki, które możesz zastosować.

YouTube zawiesza iPhone’a

Youtube zawiesza się na iPhonie

W oficjalnym tweecie, TeamYouTube opublikowane Cześć, zdajemy sobie sprawę, że wielu z was korzystających z aplikacji YouTube na urządzeniach z systemem iOS może doświadczać awarii… ” około 11:19. Tweet był westchnieniem ulgi, ponieważ wiele osób borykających się z awarią aplikacji YouTube na iPhone’ach myślało, że ich urządzenia są uszkodzone lub mają błędy.

TeamYouTube zapewnił w tym samym tweecie, że wkrótce rozwiąże problem zawieszania się iPhone’a na YouTube. Powiedzieli, bardzo nam przykro z tego powodu & rozpoczęli pracę nad poprawką! aktualizacje wkrótce.” Oto cały tweet:

cześć, jesteśmy świadomi, że wielu z was korzystających z aplikacji YouTube na urządzeniach z systemem iOS może doświadczać awarii

bardzo nam przykro z tego powodu & rozpoczęliśmy pracę nad poprawką! aktualizacje wkrótce��

— TeamYouTube (@TeamYouTube) 30 listopada 2022 r

Błąd został rzekomo rozwiązany. TeamYouTube wziął na Twittera i twierdził po około 3 godzinach, “YouTube… powinien teraz działać poprawnie…” Istnieją jednak użytkownicy, którzy mają błąd “YouTube ulega awarii” na żywo. Nie jest to problem dewelopera. Musisz przejść do innej sekcji, aby znaleźć szybkie poprawki dla YouTube zawieszającego się iPhone’a.

YouTube zawiesza się na iPhonie: Szybkie poprawki

YouTube zawiesza iPhone'a

Jeśli YouTube ciągle się zawiesza, błąd iPhone’a nie został rozwiązany, jak twierdzi TeamYouTube. Musisz postępować zgodnie z tymi poprawkami, aby rozwiązać awarię aplikacji YouTube. Zanim przejdziemy dalej, oto, co Google powiedział w swoim roszczeniu:

Cześć! Aplikacja YouTube na urządzeniach z systemem iOS powinna teraz działać poprawnie i bez awarii!

dzięki za wytrwałość ��

— TeamYouTube (@TeamYouTube) 30 listopada 2022 r

Sprawdźmy poprawki, jeśli nadal utknąłeś z “YouTube zawiesza iPhone” błąd.

1. Zaktualizuj aplikację YouTube

YouTube zawiesza się na iPhonie

Jeśli YouTube ciągle się zawiesza iPhone, może to być spowodowane przestarzałą aplikacją. Jeśli nie zezwoliłeś na “Automatyczne aktualizacje&#8221, istnieje duże prawdopodobieństwo, że musisz zaktualizować aplikację.

Przejdź do App Store i wyszukaj “YouTube” w pasku wyszukiwania. Stuknij w wynik i sprawdź, czy masz jakieś aktualizacje. Jeśli tak, zaktualizuj aplikację.

2. Sprawdź połączenie internetowe

YouTube zawiesza się na iPhonie

Istnieje wiele kwestii, które mogą sprawić, że dowolna aplikacja będzie zachowywać się dziwnie z Internetem. Sprawdź, czy Twoje łącze internetowe działa poprawnie:

a. Sprawdź prędkość internetu. Nie powinno być poniżej MB.

b. Sprawdź saldo pakietu danych. Chociaż zwykle nie powoduje to awarii YouTube, w niektórych przypadkach, jeśli skończył się limit danych, może się to zdarzyć. Przeładuj pakiet i sprawdź.

c. Niestabilne połączenie. Jeśli połączenie internetowe jest niestabilne, często powoduje to awarię aplikacji YouTube. Sprawdź, czy inne aplikacje działają poprawnie. Spróbuj ponownie uruchomić Wi-Fi lub dane mobilne.

3. Uruchom ponownie iPhone’a

YouTube zawiesza się na iPhonie

To moja ulubiona poprawka. Ponowne uruchomienie iPhone’a czyni cuda w przypadku wielu podstawowych błędów, w tym błędu awarii YouTube. Lepiej jednak wyłączyć iPhone’a na minutę lub dwie. Następnie włącz iPhone’a i zobacz magię.

4. Rozładuj lub ponownie zainstaluj YouTube

Błąd YouTube na iPhonie

Z biegiem czasu pliki pamięci podręcznej i inne stają się tak duże, że powodują awarię iPhone’a na YouTube. Chociaż możesz wyczyścić pliki pamięci podręcznej, offloading lub ponowna instalacja działa lepiej. Ten ostatni jest potężny w porównaniu do offloadu. Oto jak możesz to zrobić jak profesjonalista:

a. Odinstaluj aplikację YouTube.

b. Wyłącz telefon na 3-4 minuty. Aby dać mu odpocząć.

c. Włącz iPhone’a i pobierz aplikację YouTube z App Store.

Podsumowanie

YouTube rozwiązał problem awarii YouTube na iPhonie, z którym wczoraj borykały się miliony użytkowników YouTube. To nie tylko ty, jeśli doświadczyłeś tego samego. W przypadku, gdy nadal masz problem, wypróbuj poprawki podane powyżej. Mogły nie działać, gdy aplikacja była wyłączona z serwerów, ale teraz będą działać w większości przypadków.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka