Jak wykonać kopię zapasową rolki z aparatu na Snapchacie: 2 przydatne sposoby!

Snapchat jest ulubioną aplikacją młodego pokolenia. Oprócz tego, że jest ulubioną aplikacją młodzieży, Snapchat jest znany z ulepszonych funkcji aparatu i zachowania prywatności zdjęć na platformie. Użytkownicy mogą łatwo tworzyć kopie zapasowe plików z aparatu na Snapchacie. W tym artykule powiem ci, Jak wykonać kopię zapasową rolki aparatu na Snapchacie.

Snapchat pozwala użytkownikowi na funkcję automatycznego zapisywania snapów, ale aby zapisać multimedia z rolki aparatu, użytkownik musi to zrobić ręcznie. Tak więc, bez dalszych ceregieli, przejdźmy do tego, jak wykonać kopię zapasową rolki z aparatu na Snapchacie.

Jak wykonać kopię zapasową rolki aparatu na Snapchacie?

Jak wykonać kopię zapasową rolki z aparatu w aplikacji Snapchat?

Istnieją dwa sposoby, w jakie użytkownik może wykonać kopię zapasową rolki aparatu na Snapchacie. W poniższym przewodniku powiem ci, jak możesz wykonać kopię zapasową rolki aparatu na Snapchacie.

Metoda 1: Tworzenie kopii zapasowej rolki z aparatu na Snapchacie za pośrednictwem aplikacji Galeria

W tej metodzie użytkownik musi korzystać z ulubionej aplikacji galerii. Aby to zrobić, wykonaj podane kroki.

1. Otwórz sekcję Aplikacja Galeria na swoim urządzeniu.
  2. Wybierz zdjęcia które chcesz zarchiwizować.
  3. Wybierz aplikację Udostępnij Przycisk.
  4. Znajdź Snapchat, a następnie dotknij ikony Przycisk Zapisz w lewym dolnym rogu.
  5. The Opcja Zapisz może zająć trochę czasu, w zależności od liczby plików.

Jak spowolnić wideo na Snapchacie w zaledwie 9 krokach!

Metoda 2: Tworzenie kopii zapasowej Rolki z aparatu na Snapchacie za pośrednictwem aplikacji Snapchat

Możesz także bezpośrednio wykonać kopię zapasową rolki z aparatu na Snapchacie z aplikacji Snapchat. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki.

1. Uruchom Snapchat na urządzeniu.

2. Stuknij przycisk Wspomnienia ikona z lewej migawki ekranu.

Jak wykonać kopię zapasową rolki z aparatu na Snapchacie

3. Teraz kliknij przycisk Rolka z aparatu na stronie.

4. Teraz kliknij przycisk prawy górny przycisk lub przytrzymaj zdjęcie aby wybrać.

5. Wybierz dowolny inny nośnik pożądanego pliku, którego kopię zapasową chcesz utworzyć.

6. Po zakończeniu, Stuknij w przycisk eksportu, który znajduje się w dolnym rzędzie.

Jak wykonać kopię zapasową rolki aparatu na Snapchacie

7. Teraz Wybierz Snapchat z podanej listy aplikacji.

8. Dalej, Stuknij w przycisk zapisywania na dole.

Jak włączyć inteligentną kopię zapasową?

Inteligentna kopia zapasowa to ważna funkcja, która automatycznie tworzy kopię zapasową wspomnień na Snapchacie zarówno przy użyciu danych komórkowych, jak i niestabilnego połączenia Wi-Fi.

Należy zauważyć, że inteligentna kopia zapasowa działa zarówno dla Androida, jak i iOS. Wykonaj poniższe czynności, aby włączyć inteligentną kopię zapasową na iPhonie i Androidzie:

1. Przejdź do aplikacji Profil Snapchat > a następnie dotknij Ustawienia.

2. Stuknij w Wspomnienia > Pod opcjami Przechowywanie, szukać Inteligentna kopia zapasowa i przełącz ON.

Jak wykonać kopię zapasową rolki z aparatu do Snapchata na iPhone iamp; Android w 2022 roku

Wspomnienia vs. Rolka z aparatu na Snapchacie

Jak wykonać kopię zapasową rolki z aparatu na Snapchacie

Rolka z aparatu jest galerią urządzenia. Wszystkie zdjęcia i filmy są zapisywane na urządzeniu w rolce z aparatu. W przypadku uszkodzenia telefonu nie można odzyskać tych danych.

Z drugiej strony Memories to system chmury Snapchata. W przypadku uszkodzenia lub utraty telefonu można łatwo odzyskać cenne dane, logując się na swoje konto.

Obejrzyj Jak wykonać kopię zapasową Rolki z aparatu na Snapchacie

Snapchat jest znany z przyjaznych dla użytkownika aktualizacji, aby nadążyć za potrzebami młodych odbiorców. Snapchat umożliwia użytkownikowi funkcję automatycznego zapisywania snapów, ale aby zapisać multimedia z rolki aparatu, użytkownik musi to zrobić ręcznie. Aby wiedzieć Jak wykonać kopię zapasową Rolki z aparatu na Snapchacie, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Odwiedź witrynę, aby uzyskać wszystkie popularne rzeczy!

Jak wykonać kopię zapasową rolki z aparatu na Snapchacie?

Możesz wykonać kopię zapasową rolki z aparatu do Snapchata na 2 sposoby, pierwszy przez Galerię, a drugi bezpośrednio przez aplikację Snapchat.

Jak wykonać kopię zapasową rolki z aparatu na Snapchacie za pośrednictwem galerii?

Otwórz aplikację galerii na swoim urządzeniu.
Wybierz zdjęcia, których kopię zapasową chcesz utworzyć.
Wybierz przycisk udostępniania.
Znajdź Snapchat, a następnie dotknij przycisku Zapisz w lewym dolnym rogu.
Opcja zapisywania może zająć trochę czasu, w zależności od liczby plików.

Dlaczego Snapchat nie tworzy kopii zapasowej Rolki z aparatu?

Ponieważ Snapchat nie tworzy kopii zapasowych. Tak więc tworzenie kopii zapasowych zdjęć i filmów byłoby sprzeczne z celem aplikacji.