Jak dodawać wyróżnienia na Instagramie bez dodawania do historii: 2 proste metody!

Instagram to wszechstronna platforma, która umożliwia tworzenie trendów, wysyłanie wiadomości, publikowanie aktualizacji lub historii i wiele więcej. Jeśli mówię o historiach na Instagramie, możesz być świadomy najważniejszych wydarzeń na Instagramie, które możesz dodać do profilu. Możesz jednak łatwo dostosować swoje najważniejsze wydarzenia na Instagramie. Ale jeśli chcesz wiedzieć, czy możesz umieścić Highlights na Instagramie bez historii, powiem ci Jak dodać wyróżnienia na Instagramie bez dodawania do historii.

Instagram Highlights to niesamowita opcja, która pozwala dodawać historie do swojego profilu, a także oglądać innych’ Highlights, a także korzystając z przeglądarek Highlight, aby oglądać anonimowo. Jeśli chcesz wiedzieć, jak dodać Instagram Highlights bez dodawania do historii, powiem ci, że nie ma bezpośredniego sposobu, ale jest pewien haczyk.

Zacznijmy więc i dowiedzmy się, jak dodawać wyróżnienia na Instagramie bez dodawania do historii. Tutaj poznasz najlepszą i najłatwiejszą metodę.

Jak dodać wyróżnienia na Instagramie bez dodawania do historii?

Jak dodać wyróżnienia na Instagramie bez dodawania do historii

Cóż, nie ma bezpośredniej opcji dodawania najważniejszych wydarzeń na Instagramie Instagram bez dodawania do historii. Ale powiem ci inne sposoby lub metody, które pomogą ci dowiedzieć się, jak dodać wyróżnienia na Instagramie bez dodawania do historii.

Metoda 1: – Dodaj najważniejsze wydarzenia na Instagramie bez dodawania do historii, przełączając swój profil na prywatny

Jak dodać wyróżnienia na Instagramie bez dodawania do historii: 2 proste metody!

Przełączając konto na prywatne, tylko obserwujący będą mogli zobaczyć Twoje zdjęcia lub filmy. Będzie to również pomocne w dodawaniu najważniejszych wydarzeń na Instagramie bez dodawania do historii. Wykonaj poniższe czynności-

1. Otwórz Instagram.
  2. Przed utworzeniem lub przesłaniem narracji przejdź do sekcji Historia Ustawienia.
  3. Stuknij w ie + ikona w górnej części ekranu.
  4. Stuknij w ikonę Historia opcja.
  5. Stuknij ikonę Ustawienia ikona w prawym górnym rogu ekranu.
  6. Stuknij w Historia.
  7. Stuknij w Ukryj historię przed.
  8. Wybierz osoby, przed którymi chcesz ukryć wszystkie zdjęcia i filmy dodane do historii.
  9. Możesz ukryć się przed wszystkimi, zaznaczając ikonę okręgu, lub ukryć się przed określonymi osobami.
  10. Teraz prześlij historię, odczekaj 24 godziny, chyba że historia wygaśnie, i dodaj ją do swoich najważniejszych wydarzeń.

Metoda 2: – Dodaj wyróżnienia na Instagramie bez dodawania do historii, tworząc wyróżnienie z archiwum historii

Inny sposób dodawania wyróżnień na Instagramie bez dodawania historii poprzez utworzenie wyróżnienia z archiwum historii. W tym celu musisz wykonać kilka kroków i wiedzieć, jak dodać stare posty na Instagramie do najważniejszych wydarzeń-

1. Otwórz wątek Instagram aplikacja.
  2. Stuknij w ikona profilu w prawym dolnym rogu ekranu.
  3. Stuknij ikonę + ikona.
  4. Stuknij w Podświetl narrację.
  5. Dodaj dowolną poprzednią historię, którą chcesz dodać do Highlights.
  6. Stuknij w Dalej i nadaj nazwę Highlight.
  7. Stuknij w Dodaj w prawym górnym rogu ekranu. To wszystko.

Czy możesz dodać do najważniejszych wydarzeń na Instagramie bez dodawania do historii??

Nie, nie ma bezpośredniego sposobu na dodanie Instagram Highlights bez dodawania do historii. Istnieje jednak obejście, dzięki któremu można dodawać Highlights bez dodawania do historii; przełączając konto na prywatne i tworząc Highlight z archiwum historii.

Zakończenie

Tak więc chodziło o to, jak dodać Highlights na Instagramie bez dodawania do historii. Wyżej wymienione metody pomagają dodawać wyróżnienia bez dodawania do historii. Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy, jeśli uznasz artykuł za przydatny. Udostępnij ten artykuł znajomym i daj im znać, jak dodawać wyróżnienia na Instagramie bez dodawania do historii.

1. Czy możemy bezpośrednio dodawać wyróżnienia na Instagramie bez publikowania??

Nie ma bezpośredniej opcji dodawania najważniejszych wydarzeń na Instagramie bez publikowania. Ale możesz dodać, ukrywając swoje historie przed wszystkimi, a następnie dodając do Highlights. Możesz też utworzyć nowe wyróżnienie, przesyłając je z archiwum historii.

2. Czy można ukryć historie, ale nie wyróżnienia na Instagramie??

Nie, nie ma opcji ukrywania historii, ale nie Highlights na Instagramie.