Problem z rozmytą historią na Instagramie | 8 poprawek, aby rozwiązać usterkę

Instagram to nie tylko platforma do udostępniania zdjęć. Stał się jedną z najbardziej wpływowych platform do łączenia się z ludźmi i pomaga zarabiać pieniądze. Najlepszą rzeczą na platformie jest to, że wprowadza nowe aktualizacje z myślą o twórcach platformy i daje możliwość zarabiania na niej. Istnieją jednak nieuniknione usterki, z którymi możesz się spotkać, takie jak Rozmycie historii na Instagramie.

Większość użytkowników boryka się z tym problemem po ostatniej aktualizacji platformy. Nie jest to bardzo poważny problem i nie musisz się martwić, jak go rozwiązać. Wykonałem dla ciebie ciężką pracę i przygotowałem artykuł, aby dać ci najlepsze rozwiązanie usterki na Instagramie.

Czym jest problem z rozmytą historią na Instagramie??

Dlaczego historia na Instagramie jest rozmyta?

Istnieje wiele powodów, dla których Instagram problem z rozmytą historią. Niektóre z nich są podstawowe i powszechne, a niektóre są nowe. Większość powodów jest standardowa dla wszystkich problemów, które pojawiają się przy prawie wszystkich problemach. Dlatego omówię je poniżej w skrócie.

1. Gdy nie zoptymalizujesz swoich zdjęć na Instagramie zgodnie z ich standardami, napotkasz podobne problemy.

2. Podczas przesyłania historii możesz napotkać podobne problemy, gdy połączenie internetowe jest stabilne.

3. Podczas przesyłania zdjęć na Instagram platforma kompresuje obraz. Dlatego lepiej jest przesyłać wysokiej jakości obrazy HD na Instagram.

4. Jeśli używana aplikacja Instagram jest przestarzała, możesz napotkać problemy z rozmyciem historii na Instagramie.

5. Czasami błąd platformy może spowodować problemy z historią na Instagramie i sprawić, że będzie rozmazana.

Jak naprawić problem z rozmytą historią na Instagramie?

Jak naprawić rozmycie historii na Instagramie?

Jeśli chcesz naprawić problem z rozmytą historią na Instagramie, musisz postępować zgodnie z poprawkami wymienionymi poniżej. Jestem pewien, że jeden z nich przyjdzie ci na ratunek i rozwiąże problem. Zapoznajmy się więc szczegółowo z poprawkami.

1. Poczekaj na aktualizację z Instagrama

Ze względu na ostatnią aktualizację na Instagramie wystąpił błąd na platformie. W związku z tym, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas korzystania z Instagrama, musisz poczekać, aż Instagram wyda aktualizację dotyczącą tego problemu. Jeśli znajdziesz taką aktualizację, zaleca się szybką aktualizację systemu. Problem może zostać rozwiązany.

2. Zmiana jakości przesyłanych zdjęć

Czasami każdy problem, który napotykasz na Instagramie, może nie pochodzić z platformy, ale z ustawień danych, które masz na urządzeniu, z którego korzystasz na Instagramie. Musisz naprawić problem i zmienić jakość przesyłania. Dlatego wykonaj poniższe kroki, aby zmienić ustawienia danych.

1. Uruchomienie Instagram.

2. Kliknij na Profil ikona.

3. Kliknij przycisk Menu ikona.

4. Wybierz Ustawienia.

5. Najedź kursorem na ikonę Konto opcja.

6. Kliknij przycisk Wykorzystanie danych.

7. Kliknij opcję przesyłania wysokiej jakości.

Aksi czytaj, jaka jest nowa aktualizacja Instagrama dzisiaj (wrzesień 2022)

3. Przełącz na Dane mobilne

Przełącz na dane mobilne - problem z rozmytą historią na Instagramie

Po zmodyfikowaniu ustawień danych mobilnych można szybko naprawić problem z rozmytą historią na Instagramie. Wystarczy wyłączyć tę funkcję, aby zużywać mniej danych mobilnych.

4. Właściwe proporcje obrazu

Podczas przesyłania dowolnego zdjęcia do historii na Instagramie należy zachować rozmiar obrazu w proporcji 9:16. Pomaga to zająć wszystkie miejsca na ekranie, a Instagram nie kompresuje go. Nie przechowuj obrazu w większym rozmiarze, ponieważ Instagram go skompresuje.

5. Odinstaluj i zainstaluj ponownie aplikację

Odinstaluj i zainstaluj ponownie aplikację - rozmycie historii na Instagramie

6. Ustawienia sieciowe

resetowanie ustawień sieciowych - rozmycie historii na instagramie

Czasami występują problemy w ustawieniach sieciowych urządzenia, na którym korzystasz z Instagrama. Po zmianie ustawień sieciowych nie występują żadne problemy. Wykonaj poniższe kroki, aby zmienić ustawienia sieciowe:

1. Otwórz Ustawienia na urządzeniu.

2. Kliknij Ogólne ustawienia zarządzania.

3. Najedź kursorem na ikonę Potrzeba opcja.

4. Wybierz Resetowanie ustawień sieciowych.

Uwaga:- Ustawienia różnią się w zależności od urządzenia

7. Korzystanie z aparatu Instagram

Aby przesłać zdjęcia na Instagram, użyj aparatu Instagrama, a nie telefonu. Możesz robić zdjęcia o pożądanej jakości i rozmiarze; kiedy przesyłasz je na platformę, nie rozmywają się.

8. Skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej

Po wypróbowaniu wszystkich powyższych rozwiązań i utknięciu w tym samym problemie, masz jedyną opcję na ratunek: skontaktowanie się z zespołem wsparcia Instagrama. Musisz napisać do nich o swoim problemie, a oni odpowiedzą najwcześniej jak to możliwe.

Mam nadzieję, że powyższe poprawki pomogą ci w rozwiązaniu twojego problemu i będziesz mógł z nich korzystać samodzielnie. Są one proste, a ja również korzystałem z niektórych, napotykając podobne problemy na moim koncie na Instagramie. Dlatego gorąco polecam te poprawki, ponieważ nie zawiodą Cię. Wróć do nas, aby uzyskać nowe aktualizacje i hacki dla swoich ulubionych platform mediów społecznościowych.

Dlaczego występuje problem z rozmytą historią na Instagramie?

Rozmycie historii na Instagramie utrzymuje się z powodu problemów technicznych i codziennych. Na przykład taki błąd na platformie, jakość obrazu nie spełnia standardów Instagrama lub aplikacja nie jest aktualizowana.

Czy mogę naprawić problem z rozmytą historią na Instagramie??

Tak, można naprawić problem z relacjami na Instagramie. Musisz przestrzegać kilku poprawek, takich jak-
1. Aktualizacja aplikacji
2. Używanie obrazów dobrej jakości
3. Korzystanie z aparatu Instagram do przesyłania zdjęć.
4. Skontaktuj się z zespołem pomocy Instagram, aby rozwiązać problem.