Instagram testuje nową funkcję ochrony przed nagością | Pozbądź się niechcianych wiadomości DM

Instagram wprowadził wiele nowych funkcji na swojej platformie, wśród których ta, która przyciągnęła moją uwagę, to Instagram testuje nową funkcję ochrony przed nagością. Ta funkcja została niedawno wprowadzona w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom platformy. Ogranicza ona korzystanie z niepokojących i nagich treści na platformie.

Funkcja ta pomoże również pozbyć się niepokojących treści na platformie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej funkcji, przeczytaj nasz artykuł z najnowszymi informacjami. Jestem pewien, że z pewnością okaże się to pomocne. Platforma wzięła również pod uwagę bardziej przydatne funkcje, które również zainicjowała dla bezpieczeństwa nastoletnich użytkowników.

Instagram testuje nową ochronę przed nagością Funkcja

Instagram testuje nową

Instagram Instagram wprowadził nową funkcję na swojej platformie, aby pomóc użytkownikom w ochronie przed nagością użytkownicy nie oglądają niechcianych treści. Możesz użyć tej funkcji za pośrednictwem DM. Otrzymujesz filtr nagości w swoich DM, który blokuje nagie treści w bezpośrednich wiadomościach na Instagramie.

Nowa funkcja nagości daje użytkownikom możliwość aktywowania elementów wykrywających nagość w ich treściach. Ta funkcja została wydana w zeszłym roku dla użytkowników iOS, aby skanować przychodzące i wychodzące wiadomości w poszukiwaniu nagich zdjęć.

Za każdym razem, gdy funkcja wykrywa takie treści na platformie, rozmywa obraz, jak zauważa Instagram. Oznacza to, że Instagram i jego firma macierzysta Meta nie będą pobierać ani analizować plików lub wiadomości e-mail dla tej funkcji. Zostanie to zrobione na urządzeniu.

Ograniczenia wprowadzone przez Meta

Instagram testuje nową funkcję ochrony przed nagością | Pozbądź się niechcianych wiadomości DM

Apple przeprowadziło badania i zapewniło swoich użytkowników, że nie pobiera rzeczywistych obrazów. Wszystko odbywa się poprzez uczenie maszynowe i dopasowywanie danych. Nigdy nie śledzi ani nie śledzi szczegółów interakcji na Twoim uchwycie na Instagramie.

Nowa funkcja wdrożona przez Instagram ma zapewnić większą ochronę, szczególnie dla nastoletnich użytkowników. Ten środek był bardzo potrzebny w zeszłym roku. Pojawiły się doniesienia o tym, że Facebook i Instagram wywierają presję na zdrowie psychiczne użytkowników z powodu niepokojących treści.

Wprowadzono również więcej narzędzi i funkcji bezpieczeństwa. Wprowadzono funkcje, takie jak przypomnienie o przerwie i zaktualizowane zachęty w aplikacji. Funkcje te pomagają trzymać Cię z dala od szkodliwych treści – użytkownicy poniżej 16 roku życia należą do kategorii restrykcyjnej ekspozycji według Meta.

Podsumowanie

Ze względu na zagrożenie złośliwymi i niepokojącymi treściami w Internecie uważam, że jest to kluczowy i bardzo potrzebny krok podjęty przez Instagram. Taki środek byłby bardzo skuteczny jako środek ochronny dla młodych użytkowników. Takie ograniczenia są konieczne, aby zachować bezpieczeństwo użytkowników platformy.

Często zadawane pytania

Czym jest nowa funkcja ochrony przed nagością w testach na Instagramie??

Nowa ‘ochrona nagości’ przez Instagram to nowa funkcja platformy, która ma na celu powstrzymanie wymiany nagich zdjęć między użytkownikami, a także zachowanie bezpieczeństwa użytkowników.

Czy nowa funkcja ochrony przed nagością będzie miała zastosowanie do wszystkich użytkowników Instagrama na całym świecie??

Tak, nowa funkcja ochrony przed nagością będzie miała zastosowanie do każdego użytkownika na całym świecie.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka