Jak naprawić błąd „To konto nie może być używane w WhatsApp”??

„To konto nie może korzystać z WhatsAppta wiadomość może odebrać komuś spokój. Pewnego pięknego poranka budzisz się i szokująco widzisz tę wiadomość! Przydałaby Ci się filiżanka kawy! Musisz wiedzieć, jak to naprawić i dlaczego Twój numer został zablokowany w WhatsApp. To może być koszmar, jeśli dowiesz się, że Twój numer telefonu może być używany w WhatsApp.

WhatsApp może zablokować lub zabronić dalszego używania dowolnego numeru telefonu, jeśli uzna, że jest on używany do oszustw lub spamu. Ponadto, jeśli uważa, że numer nie jest bezpieczny dla milionów użytkowników WhatsApp, może go zablokować. Ważne jest, aby wiedzieć, czy Twój numer został zablokowany i czy jesteś winny, czy nie.

Bycie winnym oznacza, że używasz nielegalnych środków w WhatsApp. Istnieje kilka różnych przyczyn To konto nie może być używane w WhatsApp wiadomość na ekranie telefonu komórkowego. Przewiń w dół, aby zobaczyć, dlaczego pojawiła się ta wiadomość i co można zrobić, aby naprawić ten problem.

Przyczyny komunikatu „To konto nie może być używane” w WhatsApp

Jak naprawić to konto, którego nie można używać w WhatsApp?

WhatsApp ma prawo zablokować numer telefonu tymczasowo lub na stałe, jeśli numer ten korzysta z nielegalnych środków lub narusza warunki WhatsApp. Oto możliwe powody, jeśli widzisz To konto nie może być używane w WhatsApp na ekranie telefonu komórkowego.

1. Warunki WhatsApp zostały naruszone

Po zainstalowaniu aplikacji WhatsApp ze Sklepu Play wyświetlany jest regulamin, na który należy wyrazić zgodę i zaznaczyć pole wyboru, aby kontynuować. Przeczytaj je uważnie, ponieważ Twój numer może zostać zablokowany, jeśli te warunki zostaną naruszone.

2. Oficjalna aplikacja WhatsApp nie jest używana

Jak naprawić to konto nie może korzystać z WhatsApp?

Dostępne są różne nieoficjalne wersje WhatsApp, takie jak Delta lub GB WhatsApp. Wersje te nie są legalnymi wersjami aplikacji, a ich użycie może prowadzić do tymczasowego lub stałego zablokowania numeru.

3. Wiele grup WhatsApp

Jak naprawić to konto, które nie może korzystać z WhatsApp?

Nie bądź częścią lub twórcą zbyt wielu grup WhatsApp. Jeśli jesteś twórcą kilku grup WhatsApp, możesz zobaczyć To konto nie może być używane w WhatsApp wiadomości na ekranie. Ponadto, jeśli jesteś częścią kilku grup, możesz zostać uwięziony, ponieważ WhatsApp blokuje całą grupę, bez względu na to, czy jesteś niewinny. Wybierz więc swoje ważne grupy i pożegnaj się z innymi.

4. Fałszywe konta

Jeśli wciągniesz kogoś w pułapkę, prześladujesz kogoś, ty też możesz zostać wciągnięty w pułapkę. Tak więc, jeśli utworzyłeś fałszywe konta, aby zamaskować swoją tożsamość, WhatsApp nie zapyta cię przed zbanowaniem lub zablokowaniem twojego numeru. Fałszywe konta nie są bezpieczne dla milionów prawdziwych i legalnych użytkowników WhatsApp.

5. Złośliwe oprogramowanie i linki phishingowe

Jak naprawić to konto, które nie może korzystać z WhatsApp?

Jeśli udostępniasz lub rozpowszechniasz linki wideo, które przekierowują Twoje kontakty do złośliwego oprogramowania lub witryn phishingowych, nie ma powodu, dla którego nie powinieneś zostać zbanowany. Takie bezprawne działania zmotywują prawdziwych użytkowników do zablokowania Twoich numerów. To dodatkowo zmotywuje WhatsApp do zablokowania lub zablokowania twojego numeru.

Jak naprawić to konto, którego nie można używać w WhatsApp?

Jak naprawić to konto, które nie może korzystać z WhatsApp?

Nie jest konieczne, że jeśli widzisz To konto nie może być używane w WhatsApp, jesteś odpowiedzialny. Może to być spam lub oszustwo wymierzone w Ciebie. Możesz być również pośrednio powiązany z grupą, która została zbanowana przez WhatsApp. Tak więc, jeśli zostałeś zbanowany przez pomyłkę i nie masz winy, oto punkty, aby naprawić problem lub poprosić o wsparcie WhatsApp.

1. Odwiedź stronę Wsparcie WhatsApp strona.

2. Zobaczysz Wsparcie dla komunikatora WhatsApp.

3. Wybierz Kontakt tutaj

4. Wprowadź swój Identyfikator e-mail i numer telefonu komórkowego.

5. Wybierz opcję urządzenie używanej do uruchamiania aplikacji WhatsApp.

6. Wspomnij i wyjaśnij, że zostałeś zbanowany omyłkowo przez aplikację.

7. Prześlij formularz.

Jak długo potrwa naprawienie błędu „To konto nie może być używane” w WhatsApp??

Czas trwania tego zakazu zależy od rodzaju zakazu. Jeśli jest to tymczasowy zakaz, WhatsApp może potrzebować 8-48 godzin na rozpatrzenie odwołania i podjęcie wymaganych działań. Jeśli jednak zakaz jest trwały, nie wiadomo, ile czasu zajmie odblokowanie numeru.

Jak naprawić to konto, którego nie można używać w WhatsApp? Obejrzyj wideo

W dzisiejszych czasach wszyscy używają WhatsApp do codziennej komunikacji i dzielenia się informacjami. WhatsApp to najszybsze źródło łączności na całym świecie. Aplikacja aktualizuje się od czasu do czasu, aby oferować korzyści masom. Nadmierne lub podejrzane udostępnianie może prowadzić do To konto nie może być używane w WhatsApp sytuacja. Mam więc nadzieję, że powody i kroki wymienione powyżej pomogą ci rozwiązać ten problem.

Jak długo potrwa zakończenie bana??

Zatwierdzenie odwołania zajmuje od 8 do 48 godzin.

Czy mogę podjąć jakieś kroki, aby zachować bezpieczeństwo w WhatsApp??

Możesz zachować bezpieczeństwo w WhatsApp, przestrzegając warunków określonych przez WhatsApp.

Co jeśli WhatsApp zablokuje mnie na stałe??

Możesz złożyć odwołanie; jeśli jesteś legalną osobą, WhatsApp może rozważyć twoje odwołanie.