Czy Meta Verified jest tego warte?? Wszystko, co musisz wiedzieć w 2023 roku

Meta ogłosiła nową usługę subskrypcji na platformie mediów społecznościowych o nazwie Meta Verified. Wszyscy się zastanawiają Czy Meta Verified jest tego warte, czy nie. Meta ogłosiła niedawno tę wiadomość, która podniosła brwi, szczególnie wśród influencerów i twórców treści. 

Podobnie jak Twitter Blue, Meta Verified oferuje płatną usługę subskrypcji, która pozwala użytkownikom mieć niebieski haczyk obok ich nazwy na kontach na Facebooku i Instagramie. Wcześniej nie poszło to dobrze dla Twitter Blue. Spotkało się to z reakcją celebrytów, influencerów, twórców treści i zwykłych konsumentów. Dowiedzmy się, czy różni się od Twitter Blue, czy nie.

Na tym blogu przedstawię szczegółowy przewodnik dotyczący wątpliwości, czy Meta Verified jest tego warta. Przeczytaj artykuł do końca, aby uzyskać dokładne informacje.

Czy Meta Verified jest tego warta??

Czy Meta Verified jest warta zachodu?

Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca i będzie zależeć od wpływu, jaki mają na ciebie funkcje Meta Verified. Meta Verified oferuje więcej niż tylko Blue Tick. Wśród mas panuje błędne przekonanie, że zweryfikowane konta to tylko te, które są celebrytami. Ludzie myślą, że zweryfikowane konta są wyszukiwane na dużą skalę i mogą mieć autorytet. Nie martw się; podam ci wszystkie szczegółowe informacje na temat tego, czy Meta Verified jest tego warta, czy nie.

Funkcje Meta Verified na Instagramie i Facebooku

Istnieje świetna lista funkcji oferowanych przez Meta Verified. Zdecydowanie musisz dowiedzieć się o funkcjach, aby dowiedzieć się, czy Meta Verified jest tego warta, czy nie. Oto lista funkcji, które Meta Verified ma do zaoferowania swoim użytkownikom. Poniżej znajduje się lista wymienionych funkcji: 

Czy Meta Verified jest warte zachodu?
 • Być zweryfikowanym: Jest to główna i podstawowa funkcja, która zweryfikuje, czy jesteś prawdziwą osobą, za którą się podajesz. Ta funkcja sprawi, że nie będzie żadnych wątpliwości ani wątpliwości co do Twojej tożsamości. Podczas subskrypcji będziesz musiał zweryfikować swoje konto za pomocą tożsamości rządowej.

Ta funkcja będzie również bardzo sztywna w stosunku do ustawionej nazwy i nie można jej nazwać żadną inną marką ani autoryzowaną firmą. 

 • Bezpośrednia obsługa konta: Ta funkcja jest rodzajem wsparcia życia dla konta, które masz od prawdziwej osoby. Może to być bardzo pomocne w przypadku jakichkolwiek problemów z kontami na Instagramie i Facebooku. Ta funkcja może być bardzo pomocna i ratować życie twórcom treści i influencerom oraz uchronić ich przed zagrożeniami dla ich kont internetowych.

Ta funkcja jest bardzo pomocna w radzeniu sobie z błędami na Facebooku i Instagramie, a zwłaszcza na Instagramie.

 • Zwiększona widoczność: Instagram a Facebook oferuje takie usługi w ramach tej subskrypcji, dzięki której możesz pomóc swoim treściom w dotarciu do dużej liczby kanałów i ekranów online. Może to zależeć od osobistego interesu posiadacza konta, ale po wybraniu tej subskrypcji Twoje treści z pewnością będą widoczne na znacznie większą skalę niż wcześniej. Dla twórców treści i influencerów warto, ponieważ walka o promowanie rolek i filmów nie jest nieznana.

Ta funkcja zdecydowanie ma wielką wartość dla artystów mediów społecznościowych, twórców treści i influencerów. 

 • Ekskluzywne funkcje: Jest to usługa oferowana przez Meta Verified, w ramach której można uzyskać naklejki i motywy Instagram, które nie są dostępne dla niezweryfikowanych kont. Istnieją pewne funkcje dostępne na Facebooku, które zapewniają dodatkowe funkcje, takie jak animowane kreskówki i naklejki. 

Te funkcje z pewnością odpowiedzą na pytanie, czy Meta Verified jest tego warta, czy nie.

Jak ubiegać się o Meta Verified?

Czy Meta Verified jest tego warta? Wszystko, co musisz wiedzieć w 2023 roku

Wcześniej zweryfikowany plan w tych aplikacjach oznaczał tylko niebieski haczyk i kilka podstawowych dodatkowych funkcji, takich jak dodatkowy zasięg treści, ale teraz będzie inaczej. Zapewni ci o wiele więcej funkcji niż tylko godny uwagi profil. Jeśli również chcesz uzyskać ten plan subskrypcji i zastanawiasz się, jak ubiegać się o Meta Verified. Oto jak możesz to zrobić: 

Dla osób publicznych

Czy Meta Verified jest tego warta? Wszystko, co musisz wiedzieć w 2023 roku

Jeśli jesteś osobą publiczną, celebrytą lub influencerem, możesz poprosić o odznakę weryfikacyjną na Instagramie i Facebooku. Znane i dobrze zbudowane marki mogą również poprosić o to samo centra wsparcia Instagrama i Facebooka. Następnie możesz poczekać na odpowiedź od firmy. Gdy zostaniesz zweryfikowany, możesz to sprawdzić, widząc niebieski haczyk obok swojego imienia i nazwiska. Funkcje Meta Verified, takie jak zasady bezpieczeństwa i zwiększanie zasięgu, będą dla Ciebie bardzo przydatne i pomocne, ponieważ będą miały duży wpływ na Twoją skalę wzrostu online.    

Dla zwykłych użytkowników

Czy Meta Verified jest tego warta? Wszystko, co musisz wiedzieć w 2023 roku

Jeśli jesteś osobą fizyczną, która chce teraz subskrypcji weryfikacji Meta, możesz ubiegać się o Meta Verified, gdy będzie ona dostępna w Twojej okolicy. Gdy usługa będzie działać, będziesz musiał wykupić subskrypcje. Cena za Meta Verified wynosi 14 dolarów.99 miesięcznie za aplikacje i 11 dolarów.99 miesięcznie w przeglądarkach internetowych. Według źródeł, jest ona testowana w Australii, Nowej Zelandii i Stanach Zjednoczonych.

UWAGA: Ci, którzy już mieli te weryfikacje na swoich kontach na Instagramie i Facebooku, nie będą musieli nic płacić.

Zalety korzystania z Meta Verified

Czy Meta Verified jest tego warte? Wszystko, co musisz wiedzieć w 2023 roku

Chociaż funkcja wymaga kwoty z kieszeni, z pewnością ma korzystne czynniki, które z pewnością okażą się pomocne. Tutaj wspomnę o kilku korzystnych czynnikach, które otrzymasz.

 • Ochrona przed podszywaniem się: Po zweryfikowaniu konta nie musisz się martwić o jego bezpieczeństwo. Meta Verified ma proaktywne monitorowanie kont dla takich hakerów, którzy atakują konta, które mają rosnącą liczbę obserwujących. Meta nie podała żadnych informacji dotyczących procesu i sposobu, w jaki to robią. Ta korzyść będzie bardzo zapewniająca i odciążająca dla influencerów, którzy przez cały czas są zagrożeni bezpieczeństwem online.  
 • Możliwość usunięcia fałszywego konta: CEO Meta, Mark Zuckerberg, potwierdził w jednym ze swoich postów, że jeśli płacisz za konta Meta Verified, to będziesz mieć dostęp do zgłoszenia usunięcia fałszywego i podszywającego się konta. Jak stwierdziła Meta: „Znamy prawdziwego Ciebie”.”
 • Inteligentna praca zamiast ciężkiej pracy: Influencerzy i twórcy treści zawsze ciężko pracowali i walczyli o zwiększenie zasięgu swoich treści. Ta funkcja z pewnością będzie bardzo pomocna i odstresowująca dla influencerów i twórców szortów/reelów. Mogą zwiększyć swoją sieć i obecność w mediach społecznościowych online. 
 • Naklejki i gwiazdki: Meta-weryfikowani użytkownicy i subskrybenci uzyskają korzyści z używania naklejek i gwiazdek online na platformach. Głównie są naklejki na Instagramie i gwiazdki na Facebooku. Każdy zweryfikowany przez Meta użytkownik Facebooka otrzymuje co miesiąc 100 gwiazdek, aby wspierać innych twórców. Za każdą gwiazdkę wysłaną do ulubionego twórcy Facebook daje mu 0 USD.01 USD. Instagram również uruchomił w tym roku tę samą funkcję o nazwie Instagram Gifts. 

Chociaż po uzyskaniu wszystkich korzystnych funkcji z Meta Verified, nadal będziesz musiał przestrzegać ścisłych wytycznych społeczności obu aplikacji. Praca online zgodnie z zasadami nie spowoduje blokady i nigdy nie utrudni funkcjonowania w mediach społecznościowych online.

Wady korzystania z Meta Verified

Czy Meta Verified jest tego warta? Wszystko, co musisz wiedzieć w 2023 roku

Oprócz korzyści, istnieją pewne zauważalne punkty, które można wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, dlaczego nie należy płacić za plan zweryfikowany przez Meta. Oto punkty wymienione poniżej: 

 • Nie dla firm: Meta Verified nie jest obecnie dostępna dla marek i stron biznesowych. Jest dostępna tylko dla kont indywidualnych i kont osób publicznych. Jeśli chcesz, aby Twoja strona marki się rozwijała, jej zatwierdzenie może zająć trochę czasu. Będziesz musiał poczekać dłużej niż zwykle, aby uzyskać zgodę na początkowy proces dla stron marki. 
 • Różnica w nazwie: Jeśli Twoje imię i nazwisko na koncie nie zgadza się z Twoim imieniem i nazwiskiem na identyfikatorze rządowym, może to stanowić problem. Meta będzie wspierać tylko twoje prawdziwe imię i nazwisko na twoim profilu. Po zweryfikowaniu profilu nie będzie można zmienić imienia i nazwiska, daty urodzenia ani zdjęcia profilowego bez ponownego przejścia przez proces weryfikacji Meta. 
 • Blue Tick: Teraz, gdy niebieski haczyk został udostępniony zwykłym kontom publicznym, straci swoją ekskluzywność. Każdy może za nią zapłacić i kupić ją obok swojego imienia i nazwiska. Wkrótce straci cały swój blask. Ponadto ten niebieski znacznik Meta Verified nie wskazuje na wiedzę specjalistyczną danej osoby w żadnej dziedzinie ani nie oznacza żadnej ważnej lub autorytatywnej pozycji. Możesz nie odczuwać takiej potrzeby, ponieważ możesz uważać, że to tylko niepotrzebna strata pieniędzy. 

Czy Meta Verified jest tego warta, czy nie: Werdykt końcowy

Czy Meta Verified jest tego warta? Wszystko, co musisz wiedzieć w 2023 roku

Zastanawiając się, czy Meta Verified jest tego warta i decydując, czy ją kupić, czy nie, zdecydowanie powinieneś wziąć pod uwagę następujące punkty. Pomoże ci to zobaczyć rzeczy jaśniej. Po zapoznaniu się ze wszystkimi funkcjami Meta Verified, powiedziałem ci, jak ubiegać się o Meta Verified. Ta informacja będzie pomocna przy podejmowaniu decyzji o wyborze Meta Verified.

Dla niektórych z was może to zaszkodzić waszemu publicznemu wizerunkowi, a dla innych może spowodować ogromny wzrost online. Ostatecznie, po dowiedzeniu się wszystkiego, decyzja należy do Ciebie.

Podsumowanie

Po zapoznaniu się ze wszystkimi możliwymi odpowiedziami na pytanie, czy Meta Verified jest tego warta, jakie są jej funkcje i jak ubiegać się o Meta Verified, mam nadzieję, że podejmiesz mądrą decyzję, która będzie dla Ciebie odpowiednia. Aby przeczytać więcej takich interesujących i pouczających blogów, odwiedź naszą stronę, stronę.  

Często zadawane pytania

Jakie są warunki uzyskania certyfikatu Meta Verified?? 

Głównym warunkiem uzyskania Meta Verified jest ukończenie 18 lat lub więcej. Tylko indywidualne konta kwalifikują się do tego planu subskrypcji Meta Verified. 

Co robi Meta Verified??

Meta Verified to płatny plan subskrypcji, który umożliwia kontu online na Facebooku lub Instagramie dostęp do funkcji, takich jak obecność niebieskiego kleszcza i dodatkowe proaktywne zabezpieczenia.

Czy usługa Meta Verified jest dostępna w USA??

Tak, usługa Meta Verified jest dostępna w USA, Australii i Nowej Zelandii. Tylko osoby powyżej 18 roku życia mogą ubiegać się o subskrypcję Meta Verification.

Czy bycie zweryfikowanym zapewnia więcej obserwujących?? 

Zwykłe zaznaczenie obok swojego imienia i nazwiska może mieć duże znaczenie, jeśli chodzi o obserwujących. Może to być bardzo owocne w zwiększaniu obecności w mediach społecznościowych online. Główną platformą mediów społecznościowych, która weryfikuje markę, jest Twitter.   

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka