Jak czatować z samym sobą na WhatsApp | Użyj 4 kroków, aby czatować samodzielnie

Często zapominam o istotnych rzeczach związanych z moim kursem lub zawodem. Dlatego mam tendencję do noszenia ze sobą długopisu i papieru. Ale co się stanie, jeśli zapomnę zabrać ze sobą długopis i papier?? Tak, to dla mnie przerażająca sytuacja. Tak więc wiadomość o funkcji auto-czatu w WhatsApp jest dla mnie przydatna. Pomyślałem więc o podzieleniu się Jak rozmawiać z samym sobą na WhatsApp.

Funkcja ta już zadziwiła niektórych, a niektórzy nie wiedzą, że taka funkcja istnieje. Dlatego wiem, że byłbyś podekscytowany, aby dowiedzieć się więcej o tej funkcji i używać jej w razie potrzeby. Nie traćmy więc więcej czasu i zapoznajmy się z poniższą funkcją.

Jak czatować z samym sobą na WhatsApp?

Jak rozmawiać z samym sobą na Whatsapp?

Hej, czy chcesz porozmawiać ze sobą na WhatsApp?? Jeśli tak, to nie bądź zaskoczony. W rzeczywistości można to zrobić. Podążaj za mną w krokach wymienionych poniżej, a będziesz mógł rozmawiać ze sobą na WhatsApp.

1. Uruchom aplikację przeglądarka na komputerze lub telefonie komórkowym.

2. Wpisz wa-dot-me podwójny ukośnik wraz z numerem telefonu komórkowego w pasku adresu.

Jak czatować z samym sobą na Whatsapp | Użyj 4 kroków, aby czatować na własną rękę

Uwaga: przed numerem telefonu komórkowego należy dodać kod kraju.

3. Pojawi się okno z monitem o otwarcie WhattsApp.

4. Możesz zacząć ze sobą rozmawiać, dodawać notatki i zapisywać zdjęcia i filmy.

Możesz rozpocząć czatowanie z samym sobą, dodawać notatki i zapisywać zdjęcia i filmy w WhatsApp

Uwaga: Jeśli korzystasz z komputera stacjonarnego lub laptopa, otworzy się nowa karta z opcją WhattsApp web.

Możesz łatwo uzyskać dostęp do informacji na innych urządzeniach lub telefonie komórkowym i uzyskać dostęp do informacji. Możesz wysyłać wszystko do znajomych lub za pośrednictwem WhatsApp grupy.

Podsumowanie

Ta niesamowita funkcja jest cudowna, gdy nagle zabraknie Ci długopisu i papieru, aby zapisać coś ważnego. Korzystałem z tej funkcji; uwierz mi; to było ratowanie życia. Wypróbuj ją już teraz, a jestem pewien, że również Ci się spodoba. Daj mi znać swoją opinię za pośrednictwem komentarzy.

Często zadawane pytania

Jak rozmawiać z samym sobą na WhatsApp?

Możesz rozmawiać ze sobą na WhatsApp, korzystając z łącza za pośrednictwem przeglądarki lub telefonu komórkowego. Następnie otwórz link za pomocą numeru telefonu komórkowego. Otworzy się strona Whatsapp.

Czy mogę czatować ze sobą na WhatsApp przez telefon komórkowy??

Tak, możesz rozmawiać ze sobą za pośrednictwem telefonu komórkowego w WhatsApp, korzystając z linku. Nowa strona otworzy się za pośrednictwem osobistego numeru WhatsApp.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka