Jak naprawić nowe czaty, które nie są wyświetlane na Kik w 2023 roku (rozwiązane)

Kik to platforma komunikacyjna dostępna za darmo na urządzenia z systemem iOS i Android. Podobnie jak główny komunikator, komunikator Kik jest również używany do przesyłania i odbierania wiadomości, zdjęć i filmów. Cechą wyróżniającą komunikator ok Kik jest to, że pomaga on zachować anonimowość. Jeśli jesteś tutaj, aby dowiedzieć się o, Jak naprawić nowe czaty, które nie są wyświetlane na Kik, Czytaj dalej!

Ostatnio wielu użytkowników Kik skarżyło się na usterkę „Kik Not Showing New Messages” lub „Kik nie pokazuje nowych czatów.” Problem może leżeć po stronie serwera aplikacji Kik lub po prostu po stronie użytkownika.

Aby wiedzieć, Jak naprawić nowe czaty, które nie są wyświetlane na Kik, zostań z nami!

Jak naprawić nowe czaty, które nie są wyświetlane na Kik?

Może to być dość denerwujące dla kogoś, kto jest aktywnym użytkownikiem Kik, aby zobaczyć, że Kik nie pokazuje nowych czatów. Aby dowiedzieć się, jak naprawić ten problem, postępuj zgodnie z metodami podanymi poniżej.

Metoda 1: Napraw nowe czaty, które nie są wyświetlane przez aktualizację aplikacji Kik

Aplikacja Kik może nie wyświetlać nowych czatów, ponieważ aplikacja Kik może nie być zaktualizowana. Zaktualizuj aplikację do najnowszej wersji w Sklepie Play lub App Store odpowiednio dla urządzeń z systemem Android lub iOS.

Metoda 2: Napraw brak wyświetlania nowych czatów, sprawdzając połączenie internetowe

Sprawdź połączenie internetowe i przełącz się z Wi-Fi na dane komórkowe i sprawdź, czy rozwiązuje to nowe czaty, które nie są wyświetlane w aplikacji Kik.

Metoda 3: Napraw brak wyświetlania nowych czatów, czyszcząc pamięć podręczną aplikacji Kik

Jak naprawić nowe czaty, które nie są wyświetlane na Kik w 2022 roku (rozwiązane)

Czyszcząc pamięć podręczną aplikacji, możesz naprawić wiele problemów w aplikacji. Aby to zrobić, przejdź do ustawień w menu aplikacji, dotknij komunikatora Kik, kliknij wyczyść pamięć podręczną, a pamięć podręczna aplikacji Kik zostanie wyczyszczona.

Metoda 4: Napraw nie wyświetlanie nowych czatów, kontaktując się z zespołem pomocy technicznej Kik

Jak naprawić nowe czaty, które nie są wyświetlane na Kik w 2022 roku (rozwiązane)

Możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej Kik w aplikacji i wyjaśnić problem dotyczący braku wyświetlania nowych wiadomości. Możesz również skontaktować się z twórcami aplikacji na ich oficjalnych kontach na Twitterze.

Metoda 5: Napraw brak wyświetlania nowych czatów przez ponowne uruchomienie urządzenia

Ponowne uruchomienie urządzenia może pomóc w rozwiązaniu problemu. Po ponownym uruchomieniu urządzenia sprawdź, czy otrzymujesz nowe wiadomości w aplikacji Kik, czy nie.

Metoda 6: Napraw nie wyświetlanie nowych czatów, sprawdzając uprawnienia w aplikacji Kik

Jak naprawić nowe czaty, które nie są wyświetlane na Kik w 2022 r. (Rozwiązane)

Musisz podać wymagane uprawnienia, aby aplikacja działała płynnie. Aby sprawdzić uprawnienia aplikacji, kliknij opcję ustawień na swoim urządzeniu, przejdź do sekcji sekcja aplikacji, w aplikacji Kik i nadaj uprawnienie wymagane uprawnienia.

Oprócz wyżej wymienionych kroków możesz również zalogować się i wylogować z aplikacji Kik i sprawdzić, czy naprawia nowe czaty, które nie wyświetlają usterek.

Dlaczego Kik nie pokazuje nowych wiadomości??

Usterka „Kik nie pokazuje nowych wiadomości” lub „Kik nie pokazuje nowych czatów.”jest niedawny, a problem może leżeć po stronie serwera aplikacji Kik lub po prostu po stronie użytkownika. Niektóre inne powody mogą być następujące:

  1. Problem z Internetem.
  2. Usterka serwera w aplikacji KiK.
  3. Aplikacja Kik nie była aktualizowana przez długi czas.
  4. Tymczasowy błąd aplikacji Kik.

Jak naprawić nowe czaty, które nie są wyświetlane w Kik

Podsumowanie

Kik to platforma do przesyłania wiadomości dostępna bezpłatnie na urządzenia z systemem iOS i Android. Wielu użytkowników Kik skorzystało z innych platform mediów społecznościowych i skarżyło się na usterkę „KiK nie pokazuje nowych wiadomości” lub „KiK nie pokazuje nowych czatów”.” Aby wiedzieć, Jak naprawić nowe czaty, które nie są wyświetlane na Kik, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym!

Często zadawane pytania

Jak naprawić nowe czaty, które nie są wyświetlane na Kik?

Aby dowiedzieć się, jak naprawić nowe czaty, które nie są wyświetlane na Kik, przeczytaj cały artykuł i wykonaj następujące kroki.

Co to jest Kik?

Kik to platforma komunikacyjna dostępna za darmo na urządzenia z systemem iOS i Android. Podobnie jak główny komunikator, Kik Messenger służy również do przesyłania i odbierania wiadomości, zdjęć i filmów.

Czy Kik jest dostępny za darmo??

Tak, Kik jest dostępny za darmo na urządzenia z systemem iOS i Android.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka