Jak sprzedawać cokolwiek na Instagramie w 5 prostych krokach

Jeśli przygotowujesz się do sprzedaży czegokolwiek na Instagramie i nie znasz właściwego sposobu, aby to zrobić. Następnie w tym artykule wspomniałem o kilku powiązanych danych, które pomogą Ci bardzo łatwo sprzedać cokolwiek na Instagramie.

Instagram jest pobierany przez 1 miliard użytkowników. Istnieje ponad 500 milionów aktywnych użytkowników, którzy ostatnio codziennie korzystają z tej aplikacji. W związku z tym bardzo łatwo jest kupić lub sprzedać cokolwiek na Instagramie. Ale tylko dzięki odpowiedniej sprzedaży biznesowej online można osiągnąć sukces bez dodatkowego wysiłku.

Ujawniłem więcej szczegółów na temat tych kroków. Musisz więc przeczytać ten artykuł, aby uzyskać więcej wiedzy.

Jak sprzedać cokolwiek na Instagramie?

Jak sprzedawać cokolwiek na Instagramie

Możesz szybko sprzedać wszystko na Instagramie za pomocą podanych tytułów, takich jak – Dodaj linki Bio, aby sprzedawać na Instagramie, Sprzedawaj za pomocą polecanych historii, Spraw, aby produkt wyglądał dobrze, Uruchom kampanię reklamową i Utwórz chwytliwe historie (przesuń w górę). Za pomocą tych łatwych w zarządzaniu kroków można łatwo uporządkować każdą powiązaną rzecz bez dodatkowego planowania w tym samym celu.

Tutaj podano kilka podstawowych kroków. Korzystając z takich informacji, można łatwo nauczyć się podstawowej techniki sprzedaży rzeczy.

5 prostych kroków, aby sprzedać wszystko na Instagramie

Niezależnie od tego, czy jesteś kosmetyczką, manekinem, operatorem filmowym, autorem, prawnikiem czy kamerzystą. Możesz powiedzieć wszystkim o swoich umiejętnościach, wykonując takie ruchy.

1. Spraw, aby wygląd produktu był dobry

Jak sprzedać cokolwiek na Instagramie

Podczas marketingu niektórych aktywów potrzebna jest dokładna prezentacja produktu. W wielu innych sytuacjach bardzo ważne jest, aby przedstawić go jako zewnętrzną reprezentację aktywów. Wszyscy wiemy, że pierwszą zasadą silnej sprzedaży na Instagramie jest sprawiają, że produkt jest bardzo interaktywny i wydajny.

Przed sprzedażą czegokolwiek na Instagramie musisz upewnić się, że wizualny element każdego produktu powinien być w dobrym stanie. Występowanie, jeśli sprzedajesz wafle, potrzebujesz jakiegoś schludnego opakowania, aby uzyskać lepszy wynik. Jeśli posiadasz meble biurowe lub jakikolwiek sprzęt, upewnij się, że dobrze wygląda przed klientem. Jeśli jesteś wedding plannerem, który planuje każde wesele, urodziny i inne święta, będziesz zwracać uwagę na każdy szczegół.

Aby skutecznie sprzedawać cokolwiek na Instagramie, wynik nie powinien pozostawiać ludzi neutralnymi, ale najlepiej, aby wzbudzał pewne emocje.

Koniecznie sprawdź, Jak założyć sklep na Instagramie?

2. Dodawanie linków Bio do sprzedaży na Instagramie

Jak sprzedawać wszystko na Instagramie

Twoja biografia na Instagramie powinna być niedoceniana, ale niektóre straszne efekty są również uwzględnione, takie jak link wezwania do działania, który przekierowuje użytkownika do Twojej witryny lub innej strony, którą uważasz za pomocną. Poza tym możesz go zmienić w dowolnym momencie z dowolnego miejsca, aby ogłosić ograniczoną czasowo poprawę, specjalną propozycję, którą możesz złożyć w dowolnym momencie. Wydania nowej kolekcji są odpowiednio wykonywane.

Należy jednak bardzo uważać na sekcję bio, ponieważ tylko Instagram pozwala z niej korzystać. Co więcej, Twoja biografia na Instagramie musi zawierać link do wezwania do działania.

3. Twórz chwytliwe historie (przesuń w górę)

Jak sprzedawać wszystko na Instagramie

Instagram Story to rodzaj tymczasowego postu, którego celem jest opowiedzenie historii za pomocą zdjęć lub krótkiego wideo. Widziałeś swoich ulubionych influencerów i marki, które publikują historie ze swojego konta z linkiem „Zobacz więcej” wraz z popularnym przyciskiem „Przesuń w górę”. Wszyscy tworzą niezapomnianą historię, która sprawia, że każdy klient klika ten konkretny link.

Najbardziej imponującą częścią historii na Instagramie jest to, że możesz dodać dowolny link związany z dowolnym kontem, ale historia automatycznie zniknie po każdych 24 godzinach. Mimo to ta funkcja jest dostępna tylko dla zweryfikowanych kont lub tych z ponad 10 tysiącami subskrybentów.

Jeśli chcesz sprzedawać swoje towary, powinieneś wypróbować tę technikę. Większość marek robi to często, ponieważ działa to dla nich nadmiernie.

Sprawdź, jak zarabiać pieniądze na Instagramie, pisząc? 5 niesamowitych sposobów

4. Sprzedawaj za pomocą wyróżnionych historii

Jak sprzedać cokolwiek na Instagramie

Jak wcześniej wspomniałem o niektórych angażujących historiach, są one efemeryczne i znikają po każdych 24 godzinach. Ale to wszystko wcale nie jest prawdą. Historie na Instagramie nadal przetrwają na zarchiwizowanym koncie IG i możesz je łatwo przejrzeć w dowolnym momencie.

Większość marek robi to samo. Umieszczają swoje historie w biografii. Są to tak zwane wyróżnienia historii lub promowane historie. Możesz stworzyć ten sam sposób dla swojego sprzedawanego produktu. Wybierz dowolny chwytliwy produkt do swojej historii z archiwów, którymi chcesz handlować, i umieść go w swojej biografii. Pomoże ci to zwiększyć sprzedaż tego produktu.

5. Uruchom kampanię reklamową

Jak sprzedać cokolwiek na Instagramie

Jest to jedna z najlepszych technik natychmiastowej sprzedaży czegokolwiek z Instagrama. Ponad miliony użytkowników na Instagramie korzysta z reklam, aby zwiększyć swoją działalność na całym świecie i to działa dla nich. Instagram pomaga znaleźć wszystko, co jest związane z Twoimi rzeczami i możesz łatwo dotrzeć do docelowych odbiorców. Głównym celem każdej reklamy jest albo budowanie świadomości marki, albo przekształcanie potencjalnych klientów i ich odpowiednia sprzedaż.

Nawet jeśli jesteś nowicjuszem w biznesie na Instagramie, ten układ da ci pozytywne wyniki. Zanim jednak przejdziesz do reklam na Instagramie, powinieneś dokładnie wiedzieć, jaki rodzaj produktu sprzedajesz. I twój cel powinien zostać usunięty. 

Podsumowanie

Wszystkie te techniki są najlepsze na swój sposób i można je zastosować w 2022 roku, aby sprzedać cokolwiek na Instagramie. Każda firma może być promowana w Internecie za pomocą tej metody. Większość osób, które chcą promować swoją firmę na Instagramie, za każdym razem korzysta z tych strategii.

Publikacje sprzedażowe są na ogół prostsze niż inne organizacje sprzedażowe.

Mam nadzieję, że ten artykuł bardzo Ci się spodoba i rozwieje Twoje wątpliwości bez wpływu na Twoją dotychczasową pracę.

Często zadawane pytania

Co to jest kampania reklamowa na Instagramie?

Reklamy na Instagramie to posty lub historie, które firma płaci za sprzedaż użytkownikom’ Kanały IG. Mogą po prostu wyglądać jak zwykłe posty IG, ale zawsze są znane jako etykieta „Sponsorowane”. Zawierają przełącznik wezwania do działania w celu doprowadzenia do transakcji lub wymiany.

Co to jest szablon historii na Instagramie?

Często szablony Instagram Stories to gotowe projekty z grafiką, motywami lub animacjami. Korzystając z tych samych szablonów dla swoich relacji na Instagramie, możesz generować spójne, zgodne z marką narracje, które są zgodne z Twoim zawodem jako całością.

W lewym górnym rogu ekranu można zauważyć pośrednie zdjęcie profilowe Real Simple i nazwę konta, “real simple”. Kliknij nazwę Instagram, aby przejść do biografii konta i ram postów.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka