Co oznacza PC na Instagramie: 8 możliwych znaczeń

Jeśli uwielbiasz przewijać Instagram i oglądać zamieszczone na nim zdjęcia, musiałeś natknąć się na termin „PC.” Jest powszechnie używany pod zdjęciami publikowanymi na Instagramie. Zastanawiasz się Co oznacza PC na Instagramie?? W takim razie jesteś we właściwym miejscu! 

Jako aktywny użytkownik Instagrama mogłeś zauważyć skróty i slangi używane w aplikacji. Czasami może być trudno rozszyfrować skrót lub rozszyfrować jego znaczenie. Co drugi dzień pojawia się nowy slang i staje się popularny. Nadążanie za zaktualizowanym slangiem może być trudne dla niektórych osób. 

„PC” to slang, który jest najczęściej używany na platformie pod publikowanymi zdjęciami. Nie martw się o to, co oznacza PC na Instagramie, ponieważ na poniższym blogu przedstawiłem szczegółowy przewodnik po wszystkich możliwych znaczeniach tego slangu.   

Co oznacza PC na Instagramie?

PC, które często można zobaczyć pod zdjęciami i postami ludzi, oznacza Kredyty na zdjęcia lub Posts Credits. Krótko mówiąc, jest to próba przyznania uznania osobie, która sfotografowała lub podjęła taką próbę. Jest bardzo często używany w witrynach i aplikacjach do udostępniania zdjęć.

Jest to związane z Instagramem, ponieważ na Instagramie większość treści to zdjęcia lub filmy. Pod postem lub zdjęciem czasami druga osoba jest oznaczona obok komputera, aby poinformować świat, że kliknęła / zrobiła zdjęcie. 

Według nowego pokolenia jest to po prostu prosty sposób na uhonorowanie osoby, która zrobiła zdjęcie. Osoba publikująca zdjęcie wyraża uznanie i kredyt zaufania. Jest to podstawowa i najczęstsza pełna forma i odpowiedź na pytanie, co oznacza PC na Instagramie. W związku z tym możesz przede wszystkim uznać PC za Picture Credit, jeśli widziałeś go na Instagramie pod zdjęciem. 

Co oznacza PC na Instagramie inne niż uznanie zdjęcia??

Instagram jest tak ogromną platformą, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że ‘PC’ może być używany do wielu innych rzeczy niż Picture Credit. Najczęściej używanym słowem na Instagramie jest Picture Credit, ale lista innych słów, które mogą oznaczać, jeśli zobaczysz je gdzieś na Instagramie, również nie jest krótka. Spójrzmy poniżej:

1. PC jako uprzejmość zdjęcia

Uprzejmość zdjęcia jest również bardzo podobna do uznania zdjęcia, gdy jest wspomniana pod postem lub zdjęciem na Instagramie. Czasami jest używany jako alternatywa dla Picture Credit jako Picture Courtesy. Różnica polega na tym, że w tworzenie tego postu lub treści może być zaangażowana więcej niż jedna osoba. A następnie uznanie jest przyznawane wszystkim zaangażowanym w tworzenie tej treści.

2. PC jako poprawność polityczna

Politically Correct jest drugim najczęstszym znaczeniem PC, które można rozważyć. Politically Correct jako PC jest używany, gdy osoba akceptuje postępowe poglądy polityczne społeczeństwa lub innej osoby i nie sprzeciwia się im. Ma to sens, ponieważ dziś wszystko wydaje się tak zaangażowane w politykę i opinie społeczne na platformach społecznościowych, w tym na Instagramie.

3. PC jako korekta perspektywy

Korekcja perspektywy to termin bardzo popularny wśród fotografów. Korekta perspektywy oznacza użycie 6-kwadratowej siatki do skorygowania wyrównania obrazu. Ma oś X i Y, gdy przesyłasz je do mediów społecznościowych. Termin ten jest bardzo popularny wśród profesjonalnych fotografów i wielbicieli fotografii. PC, w niektórych miejscach, może być również określany jako Perspective control lens w dziedzinie fotografii.

4. PC jako prywatna rozmowa

PC jako prywatna rozmowa jest również używany w wielu miejscach na Instagramie, zwłaszcza w sekcjach komentarzy, w których rozmawia wiele osób lub na czatach grupowych. Jest powszechnie używany, gdy chcemy, aby inna osoba wymknęła się z rozmowy grupowej i porozmawiała z tobą bezpośrednio. Oznacza to, że gdy ktoś chce porozmawiać, kontynuuje rozmowę z Tobą poza dyskusją grupową.  

5. PC jako komputer osobisty

PC jest skrótem od Personal Computer; jest to powszechnie znane również na platformach społecznościowych. Użytkownicy Instagrama, którzy dzielą się informacjami technicznymi, często używają tego skrótu. Podczas przeglądania, jeśli zobaczysz ‘PC’ wspomniane gdzieś wśród wytycznych lub zasad aplikacji, istnieje duże prawdopodobieństwo, że oznacza to komputer osobisty. Ponadto wytyczne dotyczące społeczności Instagram mają również ten skrót w wielu miejscach. 

6. PC jako posterunkowy policji

Posterunkowy policji jest urzędnikiem departamentu policji. Słowo PC może łatwo odnosić się do posterunkowego policji, jeśli widziałeś je gdziekolwiek na Instagramie, gdzie rozmowa jest związana z policją lub czymkolwiek, co ma związek z policją. Jeśli zobaczysz zdjęcie dowolnego funkcjonariusza policji z podpisem PC, możesz łatwo się do niego odnieść.

7. PC jako opieka ochronna

PC jako Protective Custody oznacza uwięzienie kogoś dla jego bezpieczeństwa lub ochrony. Jeśli artykuł lub post pojawia się podczas przewijania, istnieje możliwość, że jest on określany jako Protective Custody.

8. PC jako korporacja zawodowa

PC w niektórych postach lub artykułach korporacyjnych może odnosić się do korporacji zawodowej. PC w tym kontekście jest głównie używane jako przyrostek po nazwach dużych firm i spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Jest używany w przypadku nazw firm i marek, które mają licencjonowanych specjalistów pracujących w swoich korporacjach.

To były wszystkie możliwe odpowiedzi, które można znaleźć w co oznacza PC na Instagramie. W zależności od tekstu, artykułu, treści lub postu, przez który przechodzisz, może być określany jako dowolny z powyższych. 

Wrapping Up

Trudno jest podać konkretne znaczenie tego, co oznacza PC na Instagram. Trudno jest podać konkretną definicję, ale można rozważyć połączenie elementów układanki, dopasowując wyżej wymienione znaczenia do odpowiednich powiązanych treści. Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł ci w najlepszy możliwy sposób. Aby przeczytać więcej takich blogów, odwiedź naszą stronę internetową. 

Często zadawane pytania

Co oznacza PS na Instagramie? 

PS na Instagramie może oznaczać Postscriptum. PostScript to słowo zwykle używane pod zdjęciem lub jako podpisy. Postscriptum jest używane jako PS w wiadomościach e-mail i oficjalnych notatkach. 

Co oznacza PC w randkach?? 

PC w kontekście randek lub związków oznacza Księcia z bajki. Może być określany jako chłopak o przystojnej i czarującej osobowości.  

Co oznacza PC w grach komputerowych?

PC w grach oznacza postać gracza. W grach wideo i grach fabularnych ten slang jest powszechnie używany. Jest bardzo popularny wśród graczy.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka